Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(danske @ 2010 07 28, 09:20)
Labas rytas.

As su antru puodu kavos jau.
Kikirike, berod buni Panevezyje? Masinu turguj buna graziu idomiu bokalu. Ir ne uz tiek pinigu.




aga bunu,visai pamiršau apie tą mašinų turgų doh.gif tik kartais ten kainas užkelia jei normalesnis daiktas ax.gif
Atsakyti
ogo kokia idomybė tie žiedukai thumbup.gif:
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 28, 09:20)
Fontenay - sakau man tas psl su jokia kita šalim išskyrus Kinija, Tailandą ir kitas replikų gamintojas nesiasosijuoja smile.gif nors mačiau parašyta, kad JAV bet netikiu tongue.gif

oij patikek smile.gif buten ta space as buvau nupirkus is tu amerikonu per ebay, tada jie man atrase, kad negali atsiusti ir atidave babkes, tipo suduzo, jau tada Rasida man sake kad nesamone, kad pamelavo, na o dabar kai imetei ta puslapi, ir islindo yla is maiso doh.gif , kazkoki netikri man jie pardavejai, ar tiesiog i LT nenorejo siusti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 28 liepos 2010 - 08:31
Dar pagalvojau. Ta apyranke man geriau,negu auksinis trolis. Perlenkta aukso kaina troliuose, kiek ji bekiltu dabar ax.gif

O del kinieciu ar amerikieciu, tai kaip ir visur. Tiek ebay, tiek etsy. Visko ir visokiu.

Kikirike, anakart maciau gal po 20 lt. O gal 10, nepamenu. Cia Drugeliukas geriau ismano apie juos.
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 28, 09:22)

Nu zmogau...ar tu galvoji ka darai... umn.gif narvos jau nelaiko....box.gif bash.gif
as situos sakius sau buvau,kad pirksiu,..bet buvau primirsus...ne va atsiranda tokiu zmoniu,...pikta linkinciu...ir prideda...foto... doh.gif neturiu net zodziu,...susinervujau... blink.gif

(Ir nedekit tokiu dideliu foto...va radau labai faina nuotrauku ikeleja, foto isididina, kai jas paspaudi, maziau vietos uzims, ar nereik g.gif ...: http://keep4u.ru/ )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 28 liepos 2010 - 08:36
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 28, 09:31)
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 28, 09:22)

Nu zmogau...ar tu galvoji ka darai... umn.gif narvos jau nelaiko....box.gif bash.gif
as situos sakius sau buvau,kad pirksiu,..bet buvau primirsus...ne va atsiranda tokiu zmoniu,...pikta linkinciu...ir prideda...foto... doh.gif neturiu net zodziu,...susinervujau... blink.gif

Nesinervuj tongue.gif , o a.z paskaityk
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 07 28, 09:29)
Dar pagalvojau. Ta apyranke man geriau,negu auksinis trolis. Perlenkta aukso kaina troliuose, kiek ji bekiltu dabar ax.gif

O del kinieciu ar amerikieciu, tai kaip ir visur. Tiek ebay, tiek etsy. Visko ir visokiu.

Kikirike, anakart maciau gal po 20 lt. O gal 10, nepamenu. Cia Drugeliukas geriau ismano apie juos.


ačiū už info,reiks pasižiūrėti ax.gif
Atsakyti
Tacita, labai šauniai sugalvojai derinti po tris karoliukus thumbup.gif Gera idėja, nepyk, jei pasinaudosim mirksiukas.gif

O dėl auskarų su labradoritais, tai man klausimas iškilo, ar nebūtų jie per sunkūs g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 07 28, 09:47)
Tacita, labai šauniai sugalvojai derinti po tris karoliukus  thumbup.gif Gera idėja, nepyk, jei pasinaudosim  mirksiukas.gif

irnesakyk.gif

Fontenay,tai kiek dabar perlu turi bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 28, 09:27)
oij patikek smile.gif buten ta space as buvau nupirkus is tu amerikonu per ebay, tada jie man atrase, kad negali atsiusti ir atidave babkes, tipo suduzo, jau tada Rasida man sake kad nesamone, kad pamelavo, na o dabar kai imetei ta puslapi, ir islindo yla is maiso doh.gif , kazkoki netikri man jie pardavejai, ar tiesiog i LT nenorejo siusti  g.gif

Tau jie rašė, kad dužo, sakei... Nerealiai nuskambėjo... Jau trečiadienis... Kaip laukiu naujų kankolų smile.gif Beje, turėsiu ne trolį, nusižiūrėjau iš kitų, kurios olandės menu žavėjosi. Tik ten nebus šarvuotis, nebus ir iš Olandijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 28, 09:51)
irnesakyk.gif

Fontenay,tai kiek dabar perlu turi bigsmile.gif

3 vnt.- rudu retintu, 3 vnt.- poviniu perlu, uz paskutini dekoju tau, labai jau toks cielas visas grazus wub.gif aciuks.gif
assa.gif yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 28, 10:02)
3 vnt.- rudu retintu, 3 vnt.- poviniu perlu, uz paskutini dekoju tau, labai jau toks cielas visas grazus  wub.gif  aciuks.gif
assa.gif  yahoo.gif

Nu rudo,as ne vieno...povinius tai keturis turiu,...bet rudo...itariu ko ieskosim rudeni... lotuliukas.gif
Atsakyti