Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Sveikutes, dovanu fonde jau yra 110 lt. Tikiuosi, visos gavot mano saskaitele, jei kas negavo parasykit i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(drugeliukaiten @ 2010 07 27, 16:45)
Sveikutes, dovanu fonde jau yra 110 lt. Tikiuosi, visos gavot mano saskaitele, jei kas negavo parasykit i az 4u.gif

nu blyn isgaravo is galvos, sorriukas, skubu daryt pavedima blush-anim-cl.gif

jau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 27 liepos 2010 - 15:55
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 27, 16:49)
nu blyn isgaravo is galvos, sorriukas, skubu daryt pavedima  blush-anim-cl.gif

jau  ax.gif

Nu as tai padariau, kazko, siandien ,nuo karscio gal...sunkiai internetas veikia... unsure.gif Nepamirskit bankiniu pridet islaidu... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 27 liepos 2010 - 16:45
Pinigėlius pervesiu ryt wink.gif Neįsinešiau šnd grinų doh.gif

Ir jaučiu ryt eisiu pirkti fėjos iš netikėtai gautos dovanos ... 4u.gif
Atsakyti
koki va auskarai is labradoritu, labai tiktu prie troliniu labradoritu apyrankes smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 27, 21:46)
koki va auskarai is labradoritu, labai tiktu prie troliniu labradoritu apyrankes smile.gif

blink.gif tokius nesiociau thumbup.gif noriu wub.gif
O man trukt uz vadziu vel is pradziu noriu konkolu nauju ax.gif ant kaklo grandineles naujos tongue.gif g.gif
Atsakyti
Man reiks eiti ka nors nusipirkt, gal ka Babilone islosiu. Nors tam dalykui sekmes neturiu.

Auskarai grazus. Tik beda, kad sidabro negaliu ausyse.Man noretusi kazkokiu, kad galeciau karolius keisti. Nuemei nuo apyrankes pora, tegu ir nevienodu, ir naujas variantas. Pala, kazkur buvo ziedai su keiciamais karoliais. Gi auksakalys padarytu , manau, kazka tokio. Nera baisiai sudetinga
http://store.whimsyw...e=WhimsyJewelry
Kazka tokio panasaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 27 liepos 2010 - 21:40
danske kai maziausiai tikesies ir pasiseks mirksiukas.gif
As prisiveriau pilna karoliuku apyranke ir ka.. pati atsisege antra kart , negalima pilnos nesiot turi laisvumo turet ir uzsegimas zuvys g.gif va..tau blink.gif
Fontenay pridejo graziu ir pabego ax.gif galetu tokios but troliu naujienos turetu populiaruma ax.gif
Atsakyti
Zuvys atsisega? blink.gif
Atsakyti
Taigi. Man zuvys irgi tokios neaiskios. Su paciu paprasciausiu uzsegumu saugiau jauciuosi. Gerokai pavargstu, kol atsegu. Tvirtas toks. O zuvis buvau karta uzsegus.Vos pirstu prilieciu ir atsoka
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 27, 22:38)
Zuvys atsisega? blink.gif

visi uzsegimai atsisega jei perkrauti , turi but laisvuvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 07 27, 22:19)
Pala, kazkur buvo ziedai su keiciamais karoliais. Gi auksakalys  padarytu , manau, kazka tokio. Nera baisiai sudetinga
Kazka tokio panasaus.

danske kam taip brangiai, ybejuj pilna po 1 usd sidabriniu ziedu, kur gali keist kankola smile.gif
http://cgi.ebay.com/...=item2308dd02be
Papildyta:
QUOTE(dzaska @ 2010 07 27, 22:27)
Fontenay pridejo graziu ir pabego  ax.gif galetu tokios but troliu naujienos turetu populiaruma  ax.gif

tai va galetu but trolines tokios naujienos, ir as taip sakau drinks_cheers.gif , o vat situs ebejuj maciau uz 5 usd, dabar tik nerandu nuorodos, is amerikes siuncia ...
Atsakyti