Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
1. O anos barškino tikrais?
2. Jei ne, tai nėr ko jaudintis.
3. Jei taip, tada yra ko jaudintis - dar kažkur yra dvi mamytės, kurios irgi barškina garantuotai.
4. Iš to pliusas, kad jos tada žino, kokia tu prabangi ir rafinuota rolleyes.gif nes kiti - vargu biggrin.gif
Atsakyti
Noa, tikrai barškino. Šiaip aš savo kainos niekada neesu linkusi akcentuoti, bet labiausiai ir erzina tų netikrų gausa aplink. Draugės kolegė turi apyrankę. Tai draugę pritykino apžiūrėti...sako feee, netikri, bet nervina. O kai barškina aplink daug tikrais...nu ...dar neįteikiu sau, kad esu rafinuota lotuliukas.gif

ERILUKAHA, užsegimas...tyliu koks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 27, 10:44)
1. O anos barškino tikrais?
2. Jei ne, tai nėr ko jaudintis.
3. Jei taip, tada yra ko jaudintis - dar kažkur yra dvi mamytės, kurios irgi barškina garantuotai.
4. Iš to pliusas, kad jos tada žino, kokia tu prabangi ir rafinuota rolleyes.gif nes kiti - vargu biggrin.gif

O cia tai taikliai pasakyta... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 07 27, 10:41)
bet...kai pvz vestuvėse troliais barškinu aš ir dar dvi mergaitės man iki kelių...nu nesmagu g.gif nu gal čia toks momentas š...dinos nuotaikos g.gif

Žinai, man patiko viena situacija "Megoje" - aplink trolių stendą blaškės mama su dviem dukromis. Pas mergaitę ant apyrankės buvo ir smailas. Ogo, kokia brangenybė, sau pamaniau, turbūt ebay nukovė smile.gif Jos ten rinkosi, mama jų kažko užklausė. Sakau, kokį gi karolį matau - o jos: aj, čia dykai davė, kai apyrankę pirkom, tokia unika. Nelabai joms ką nors sako tie karoliai.

Tai štai, Erika vis svajoja apie smailiką, bet pagaili pinigų, o jį kažkas turi kaip dykai gautą daiktą ir atsibodus, įtariu, numes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 07 27, 10:55)
ERILUKAHA, užsegimas...tyliu koks wub.gif

Aciu...as ir pati patiket negaliu... ax.gif
Atsakyti
Na, tiesą sakant, smailo ir aš turbūt nesureikšminčiau, greičiausiai net ir nenešiočiau - negražus jis man, nepatinka ir tiek.
Atsakyti
erilukaha, prasitrink a.z.
Atsakyti
QUOTE(drugeliukaiten @ 2010 07 26, 22:35)
Sveikos visos, atrodo visosm issiunciau, jei kas negavo saukit ir rekit 4u.gif
Borooze, tau netilpo, pravalyk az 4u.gif

Kas čia ką kur siuntė? Gal dėl tos ką tik pagimdžiusios mamytės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 07 27, 10:58)
Žinai, man patiko viena situacija "Megoje" - aplink trolių stendą blaškės mama su dviem dukromis. Pas mergaitę ant apyrankės buvo ir smailas. Ogo, kokia brangenybė, sau pamaniau, turbūt ebay nukovė smile.gif Jos ten

Ar čia ne tą kartą kaip mes pasimatėm? blush2.gif

Įdomu kur tuos smailius nemokamai dalino ???

Smailas atitiktų mano pasaulėžiūrą, dėl to aš JO NORIU NORIU NORIU LABAI smile.gif

drugeliukaiten - pravalyta wink.gif lauksiu žinių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 07 27, 11:09)
erilukaha, prasitrink a.z.

Pasakyta,padaryta... pioneers.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 07 27, 11:06)
Na, tiesą sakant, smailo ir aš turbūt nesureikšminčiau, greičiausiai net ir nenešiočiau - negražus jis man, nepatinka ir tiek.

Jos nieko nesureikšmina smile.gif Nežiūrint mano simpatijų ar antipatijų šiam karoliui, savo vertę ir gerbėjus jis turi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(borooze @ 2010 07 27, 11:23)
Ar čia ne tą kartą kaip mes pasimatėm?  blush2.gif


Tos pačios, derintojos smile.gif
Atsakyti
Ot velnias neužmačiau aš smailo ... Bet kažkaip yra žmonių, kuriems troliai na nė per kur žiūrint netinka ... lens.gif

Kažkokia pilnatinė depresija užpuolus :/
Atsakyti