Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE
ale Noa,ziu tokia juodo jumoro megeja
Čia ne juodas jumoras, čia gyvenimiška patirtis biggrin.gif Aš tiesiog tuoj bus 14 metų kaip santuokoje, su tuo pačiu, ir su dviem santuokiniais vaikais nuo to pačio. Ir dar gyva. Jaučiat, kas do patirtis? Nugis kaip dešimt kartų į Monblaną ir atgal hihihi.gif

Apžiūrėjau Kauno Hypermaximą. Nieko gero irnesakyk.gif Naujų auskarų keli padėti - ar juos kas perka? g.gif Ar kas nors turit?
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 07 26, 19:21)
dekui tacita  wub.gif man jau gana . jei uzmatysiu tai patikek paimsiu  ax.gif


superinė apyrankė thumbup.gif 4u.gif

Noa - nu aš tai neturiu auskarų,ale man vestuvės nusimato net dvi,tai dar neturiu suknios,bet manau teks kažkokius pirkti,nes žadu trolius vestuvėms dėti ax.gif o beto gimtadienis po mėnesio,tai vat jei kas klausi pasakysiu kad auskarus dovanotu thumbup.gif
Atsakyti
o cia vat kokia ligos stadija? g.gif
cia mergos baigia uzsimust naslaiciu retintu beieskodamos, o cia vat suniui ant kaklo pakabino fool.gif user posted image
Atsakyti
Nu va , kokios jus cia saunuoles...tik nuejau nuo kompo keliom valandziukem, o jus emet ir viska jau susiorganizavot...ot moteros veiklios... drinks_cheers.gif
Smagu ir tuo paciu liudna, kad visos atostogaut isvaziuojat...nu kiek galima, vienai su savim kalbet... doh.gif
As tai va ,agurku malasolku...einu daryt, prisiveziau is darzo agurku, per tuos trolius, peraugusiu du viedrai...ner kada nuvaziuot nusiskint... lotuliukas.gif Ir dar vienas anikdotas...geriau nueit i parduotuve pomidoru papirkt, greiciau, ...negu nuvaziuot pas pacia pilnas siltnamis... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 26 liepos 2010 - 21:20
Sveikos visos, atrodo visosm issiunciau, jei kas negavo saukit ir rekit 4u.gif
Borooze, tau netilpo, pravalyk az 4u.gif
Atsakyti
Merginos turiu Auksinės širdelės lipduką - kam reikia? nes galioja iki 08.01!!! 4u.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Erzinies nuo pat labo ryto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 26, 18:55)
Buožė ph34r.gif Čia gi šustriau net už viščiuką kiaušinyje, už viską šustriau, aukščiau jau tik senoji žemė rolleyes.gif  Kiek mokėjai? blink.gif

As jau pamirsau, papirkau ir pamirsau... cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 27, 09:41)
Erzinies nuo pat labo ryto  biggrin.gif

Radau kita programa nuotrauku ikelimo, jos insikele mazesnes, o kai paspaudi gali isididint...Tai praktikuojuos...Elzbietos tai nera...reik taupyt... lotuliukas.gif

(maziausiam bite ikando, katik... verysad.gif )
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 27, 10:04)
As jau pamirsau, papirkau ir pamirsau... cool.gif

gal ir sveikA mastau.gif
Atsakyti
Va jei kam reik... http://picasaweb.goo...traukuIkelimas#
Atsakyti
la, nu tai kurią čia sveikinsim? pinigų tai negaila, ale nors žinoti kam biggrin.gif
o šiaip man kažkas pasidarė...man per daug palei nosį pacankių ir kitų merginų, moterų su troliais, kažkaip neįdomu masiniai papuošalai sad.gif nors susirenki kaip ir ale savo skonio, stiliaus daiktą, bet...kai pvz vestuvėse troliais barškinu aš ir dar dvi mergaitės man iki kelių...nu nesmagu g.gif nu gal čia toks momentas š...dinos nuotaikos g.gif
Atsakyti