Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
1. erilukaha
2. dzaska
3. Erszebeth
4. danske
5. Yell
6. Tacita
7. Song
8. Gricė
9. Laisvė
10. Nidalaura
11. Fontenay
12. Noa
13. Kikirike
14. Hylk
15. Ewidenta
16.Zebrina
17. light blue
18. Borooze
19. Ruti
20. Simre
21. Rasida

Kam pervesti? Nes paskui pasiplausiu kažkuriuo metu. Po 10 Lt ir šįkart? Džaska, žinai, gal Tu apsiimk? Moki akmenis išrinkti, o už tiek kaip tik ir būtų akmuo. O gal perlai? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 26, 18:55)
Čia gi šustriau net už viščiuką kiaušinyje, už viską šustriau, aukščiau jau tik senoji žemė rolleyes.gif  Kiek mokėjai? blink.gif

va va,erilukaha dabar nuslave mus visas nuo troliu lentynos lotuliukas.gif

Dzaska,kai pamatysi labradoritu,ir dvejosi,kad gal sito dar vieno tau reikia-nedvejok-paimk ji man wub.gif Tavo apyranke-atrodo kaip svajone wub.gif -nuostabu,grazu,as be zodziu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 26, 18:55)
Šiktuvė, boksas, bliūdukai, žirklutės nagam, o kas dar? biggrin.gif

Tai joooo doh.gif O dar bičas visus džinsus išaugo, rugsėjui reiks supirkt, dar tradiciniai mokykliniai reikalai. Žodžiu, verkė mano troliai. Tiesa, vienas išsvajotasis pas Rasidą atkeliaus šią savaitę, sulaukiau wub.gif

Rasida, galėsiu už tave pinigus užmest, jei ką mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 26 liepos 2010 - 18:14
QUOTE(Tacita @ 2010 07 26, 19:12)
Dzaska,kai pamatysi labradoritu,ir dvejosi,kad gal sito dar vieno tau reikia-nedvejok-paimk

dekui tacita wub.gif man jau gana . jei uzmatysiu tai patikek paimsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 07 26, 19:12)
1. erilukaha
Kam pervesti? Nes paskui pasiplausiu kažkuriuo metu. Po 10 Lt ir šįkart? Džaska, žinai, gal Tu apsiimk? Moki akmenis išrinkti, o už tiek kaip tik ir būtų akmuo. O gal perlai? wink.gif

Akmuo būtų gerai, labai į temą bigsmile.gif Nu žinai... Po kaklu tongue.gif blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 26 liepos 2010 - 18:27
QUOTE(Song @ 2010 07 26, 19:13)
Tiesa, vienas išsvajotasis pas Rasidą atkeliaus šią savaitę, sulaukiau wub.gif

oj keliaus, per New York ir Helsinkį keliaus smile.gif

QUOTE(Song @ 2010 07 26, 19:13)
Rasida, galėsiu už tave pinigus užmest, jei ką mirksiukas.gif

Dėkui, dėkui, tai dar tada ir už Simre teks, jau ji, mačiau, prašė smile.gif)))
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 07 26, 19:26)
Akmuo būtų gerai, labai į temą bigsmile.gif  Nu žinai... Po kaklu tongue.gif blush2.gif  biggrin.gif

Apie ką aš ir sakau... smile.gif Ir kuo daugiau sveriantis smile.gif

Mano draugė, pas kurią pirkiniai JAV suplaukė, jau seniai sukioja pirštą prie smilkinio. Įdomu, kokiom akim į mane žiūrės, kai sutiksiu smile.gif
Atsakyti
O tai pasakyt kam ir už kiek, neina????? Aš irgi ryt išvažiuoju. Prie ineto prieisiu, bet prie telebanko - vargiai...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 26, 19:36)
O tai pasakyt kam ir už kiek, neina????? Aš irgi ryt išvažiuoju. Prie ineto prieisiu, bet prie telebanko - vargiai...

Džaska apsimeta, kad mano prašymo nepastebėjo smile.gif O gal drugeliuko prašom pagalbos?
Atsakyti
pATAISAU Drugeliukas apsiima. Issius visom i as sask.
Ir metames po 10lt. liks bus kitam kartui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzaska: 26 liepos 2010 - 18:45
QUOTE(Noa @ 2010 07 26, 19:26)
Akmuo būtų gerai, labai į temą bigsmile.gif  Nu žinai... Po kaklu tongue.gif blush2.gif  biggrin.gif

pvz keliu kg gintara lotuliukas.gif -ale Noa,ziu tokia juodo jumoro megeja drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 07 26, 19:39)
pATAISAU Drugeliukas apsiima. Issius visom i as sask.
Ir metames po 10lt. liks bus kitam kartui.

Labai gerai, lai lieka, gal kvietkeliams, gal atvirutei. Juk tokių lialiams atviručių gražių būna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 07 26, 18:42)
Na ir as noriu pasidziaugt savo naujokais dvejais perliukais , Labradoritu beja tikrai paskutiniu,

nu grazu, ka cia ir bepridursi ... ax.gif
Atsakyti