Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 26, 15:37)
Erilukaha,is kur gavai toki bigsmile.gif -per ebay?Nu superinis,labai labai idomus blink.gif

Tai ne,...ne per ebay...zinai mindaugo gatvej, buvo uzsilikes...praita kart su agatu paemiau...o ka tu jo nematei... liezuvis.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 26 liepos 2010 - 15:01
jau kokie grožiai 4u.gif visos kaip grybai iš po lietaus grožius tempia čia thumbup.gif

kinietiška apyrankė - nerealiai graži wub.gif

užesgimas trolis -wow,labai tokio norėčiau blush2.gif thumbup.gif

Ruti,sveika vėl prisijungus thumbup.gif
Atsakyti
O as tai labai noriu smailo...anksciau sakiau vaikams...o dabar dudki...pati nesiociau... gal as vaikeju.... g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 26, 15:53)
Tai ne,...ne per ebay...zinai mindaugo gatvej, buvo uzsilikes...praita kart su agatu paemiau...o ka tu jo nematei... liezuvis.gif

gal is kokios amerikes maniau ax.gif .palaukit,as irgi pasimandravosiu ir siandien,ir po kokios savaites su naujienom tongue.gif nail.gif lens.gif ok.gif


o man tie smailai tai tokie tikrai vaikiski,netroliniai kazkodel.bet cia mano nuomone.kaip ir perlu bei gintaru nerenku ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 26 liepos 2010 - 15:09
QUOTE(Tacita @ 2010 07 26, 16:08)
gal is kokios amerikes maniau ax.gif .palaukit,as irgi pasimandravosiu ir siandien,ir po kokios savaites su naujienom tongue.gif  nail.gif  lens.gif  ok.gif

Ai, ai, ai... bigsmile.gif bigsmile.gif ar tik ne tokiais paciais, kaip ir as laukiu...mandravosies... vacation4.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 26 liepos 2010 - 15:10
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 26, 16:09)
Ai, ai, ai...ar tik ne tokiais paciais, kaip ir as laukiu...mandravosies... bigsmile.gif  bigsmile.gif  vacation4.gif

kas ten zino g.gif -ka ten papirkai.Vat kai gausim,tai desim vienu kartu i tema ir ziuresim-AR MATOT SKIRTUMUS lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 26, 16:08)
o man tie smailai tai tokie tikrai vaikiski,netroliniai kazkodel.bet cia mano nuomone.kaip ir perlu bei gintaru nerenku ax.gif

O as tai geriau patylesiu, ka as pradzioj snekejau... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Tacita @ 2010 07 26, 16:11)
kas ten zino g.gif -ka ten papirkai.Vat kai gausim,tai desim vienu kartu i tema ir ziuresim-AR MATOT SKIRTUMUS  lotuliukas.gif

Manau, kad taip ir bus... lotuliukas.gif Nes buvo masinis uzpirkimas... bigsmile.gif
O uzsegimas is danijos atkeliavo...bet per ebay... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 26 liepos 2010 - 15:15
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 26, 16:06)
gal as vaikeju.... g.gif



I prota ateini lotuliukas.gif

Atsakyti
Nemegstu alkoholio,...bet tokio neatsisakyciau... biggrin.gif

user posted image

Ir uzkandos neatsisakyciau... hihihi.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 26 liepos 2010 - 15:21
o taip ... aš prisijungčiau į tokį "alkoholizmo" liūną tongue.gif
Atsakyti
Laba visom 4u.gif
Pagaliau prisedau po visu iseiginiu bigsmile.gif
Linkejimai atostogaujanciom 4u.gif Pasipildziusiom konkolu, prisijungusiom visom bigsmile.gif
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 26, 13:35)
As pirma, ji antra... mirksiukas.gif Tarp kitko, dzaska ta paty paklause, kuri cia as, kuri cia ji...tai jai irgi sakiau, as pirma...ji klause kodel...tai sakau, daugiau spakliaus... ant antros...mirksiukas.gif

Kur tau daug spakliaus troliai mano spalvingesni ax.gif
simre na ir groziai thumbup.gif wub.gif
erilukaha grazus uzsegimas ax.gif
Matau koks musu sarasiukas neblogas. thumbup.gif
Na ir as noriu pasidziaugt savo naujokais dvejais perliukais , Labradoritu beja tikrai paskutiniu, ir nauja antyte dovanu nuo eriukahos ax.gif ir ewidentos dovanotas drugelis rado vieta apyrankei wub.gif
user posted image
Ir nuostabia dezute kuria dekupavo eriukaha ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzaska: 26 liepos 2010 - 17:56
QUOTE(franciska @ 2010 07 26, 14:12)
rozine dykuma - mielas pasirode labai  ax.gif  ir tiap gaunas kad be prasmis beveik

O pas mane dauguma stikliukų - beprasmiai. Suprasmiai daugiau sidabriniai, turiu du auksinius, tai jie supersuprasmiai, o stikliukai - dažniau dėl gražumo rolleyes.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 07 26, 14:17)
o siaip su dramblio kaulu derinciau...arba  su ruda g.gif Oooo...zinai dauk , dauk sidabriuku, ir tie keli geltonieji, turetu graziai ziuretis,...a ...dar kelis juodus idek...jei turi...g.gif

O, su dramblio kaulu - mintis mastau.gif Arba - aš irgi panašiai galvoju - ant odinukės visus tris susimaut ir tiek...


QUOTE(Song @ 2010 07 26, 14:44)
Aš trolių paskutiniu metu neperku. Perku katino kraitelį. Kaip naujagimiui supirkt, nu jei bogu doh.gif

Šiktuvė, boksas, bliūdukai, žirklutės nagam, o kas dar? biggrin.gif


QUOTE(erilukaha @ 2010 07 26, 15:03)
Stai mano grazuolis, issvajotas uzsegimas  wub.gif ...:

Buožė ph34r.gif Čia gi šustriau net už viščiuką kiaušinyje, už viską šustriau, aukščiau jau tik senoji žemė rolleyes.gif Kiek mokėjai? blink.gif
Atsakyti