Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Jetus, kinietiška tai galinga. Ir kitos neblogosios, ta bordinė su perlais ir unikom irgi tokia jo. Nu ir ryža- geltona graži...

Prie ko dar geltoni karoliukai tinka? Turiu du, nu galima sakyt - tris, ir nesugalvoju, kaip čia juos gražiau pritaikius...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 26, 13:36)
Prie ko dar geltoni karoliukai tinka? Turiu du, nu galima sakyt - tris, ir nesugalvoju, kaip čia juos gražiau pritaikius...

Tai gal tau tu geltonu nereik g.gif ...man atrodo, tau jos prie nieko nedera... schmoll.gif jei ka as pirma...priglausiu jei ka,... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(simre @ 2010 07 26, 12:37)
Va šiaip ne taip pafotkinau savo baigtą kinietišką:

Labai grazu... thumbup.gif Bet kad cia ne visi tavo turtai dar... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 26, 13:54)
Tai gal tau tu geltonu nereik g.gif ...man atrodo, tau jos prie nieko nedera... schmoll.gif  jei ka as pirma...priglausiu jei ka,... mirksiukas.gif

biggrin.gif Nu tas reikėjimas toks biggrin.gif Reikėt labai nereikia, bet va vieno negaliu perleist - tą mažius man pereito gimtadienio proga išrinko. Dėl to ir kitus įsigijau... Ir dabar galvoju, ką su tuom daryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 26, 10:42)
Labai smagi pradzia...bet mums to negana, prasom istorija, sios pradzios,...kodel begemotas pvz...ka jis simbolizuoja... smile.gif


Gerai kad nedaug dar troliuku, mazai pasakoti reieks lotuliukas.gif
Ti va, pradesiu nuo "M" -mano dukrytes vardo pirma raide ir vyro= mano meiles blush2.gif
rozine dykuma - mielas pasirode labai ax.gif ir tiap gaunas kad be prasmis beveik
o hipopotamas wub.gif na...nz labai jau patiko jis man, netiketai ax.gif
ne kokia ta mano istorija lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo franciska: 26 liepos 2010 - 13:23
QUOTE(Noa @ 2010 07 26, 14:01)
biggrin.gif Nu tas reikėjimas toks biggrin.gif Reikėt labai nereikia, bet va vieno negaliu perleist - tą mažius man pereito gimtadienio proga išrinko. Dėl to ir kitus įsigijau... Ir dabar galvoju, ką su tuom daryt biggrin.gif

Nu,kad jau toks reikalas...pas mus is geltonu, tai bananas, kuris beje man labai ,labai...sarvuotis unika ir cakra...ai dar kudikis trolis turi dauk geltonos...tai jie su salotiniais labai skaniai ziurisi...tokia ryski ir zaisminga gaunasi...o siaip su dramblio kaulu derinciau...arba su ruda g.gif Oooo...zinai dauk , dauk sidabriuku, ir tie keli geltonieji, turetu graziai ziuretis,...a ...dar kelis juodus idek...jei turi...g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 26 liepos 2010 - 13:19
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 26, 13:54)
Labai grazu... thumbup.gif Bet kad cia ne visi tavo turtai dar... bigsmile.gif

Aš ir nesakiau, kad visi...
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 26, 12:32)
Sorriukas jei kam atrodė mano pasiakymas važiavimas smile.gif keista man tik labai buvo tai išssisakiau smile.gif Viskas ok friends.gif

O tau girdėtas toks dalykas kaip ironija? biggrin.gif Nereikia visko priimt už gryną pinigą.

Aš trolių paskutiniu metu neperku. Perku katino kraitelį. Kaip naujagimiui supirkt, nu jei bogu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 07 26, 14:43)
Aš ir nesakiau, kad visi...

Cia patys,paciausi, siai dienai... bigsmile.gif thumbup.gif
Papildyta:
Stai mano grazuolis, issvajotas uzsegimas wub.gif ...:

user posted image

Idomu, sitokiais tempais, ir norais...ant duonos dasidurt, nereiks prie baznycios stovet... g.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Song @ 2010 07 26, 14:44)
Aš trolių paskutiniu metu neperku. Perku katino kraitelį. Kaip naujagimiui supirkt, nu jei bogu doh.gif

Nu kaip triju vaiku mamai atleistina... mirksiukas.gif , kitu atveju sakyciau, jei bogu, negeroji uzpuole... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 26 liepos 2010 - 14:00
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 26, 15:03)
Stai mano grazuolis, issvajotas uzsegimas  wub.gif ...:


koks baisus tas tavo uzsegimas, kaip velnias devil.gif

bet tokio ir as noreciau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 26 liepos 2010 - 14:22
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 26, 15:19)
koks baisus tas tavo uzsegimas, kaip velnias  devil.gif

bet tokio ir as noreciau  ax.gif

Trolis, ne velnias... dry.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 26, 15:24)
Trolis, ne velnias... dry.gif

Erilukaha,is kur gavai toki bigsmile.gif -per ebay?Nu superinis,labai labai idomus blink.gif

Atsakyti
Nagi nagi bigsmile.gif Kas čia per kriminalas g.gif Nesvarbu, kad nieko nesupratau, bet šįkart sveikinimų nepraleisiu biggrin.gif

1. erilukaha
2. dzaska
3. Erszebeth
4. danske
5. Yell
6. Tacita
7. Song
8. Gricė
9. Laisvė
10. Nidalaura
11. Fontenay
12. Noa
13. Kikirike
14. Hylk
15. Ewidenta
16.Zebrina
17. light blue
18. Borooze
19. Ruti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruti: 26 liepos 2010 - 14:45