Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Na mano terpėj kur esu, buvau ir tikiuosi būsiu Veronikų seniai niekas neatmena wink.gif kažkaip nedaeina man kai kurių žmonių nuostatai ir nuomonės, bet juk kiek mūsų tiek ir nuomonių wink.gif

Aš laukiu siuntinuko draugė sakė kažką nupirko iš troliukų ir nesako ką .... smile.gif thumbup.gif: aišku smulkmenėlė, bet kokia miela iš taip toli (raganos_ nurodytos Dublino parduotuvės) tongue.gif
Atsakyti
Laba. Aš biški pritilau temoje, nes noriu nepirkti. O kai nematau, ką turite...kažkaip ir susilaikyti eina ax.gif Bet...Danija manęs laukia, gal reik kažką paimti g.gif Senas vynuoges iš ten manau parvežti galėtų g.gif Pažįstama iš Danijos grįžta atostogų.

NOriu prisidėti ir aš prie sveikinimų. PARAŠYKITE AŽ, kur pervesti ir kiek ax.gif Ir kuri susilaukė ax.gif
Papildyta:

1. erilukaha
2. dzaska
3. Erszebeth
4. danske
5. Yell
6. Tacita
7. Song
8. Gricė
9. Laisvė
10. Nidalaura
11. Fontenay
12. Noa
13. Kikirike
14. Hylk
15. Ewidenta
16.Zebrina
17. light blue
Atsakyti
Labas .
light blue, Danijoj gal ir rastu kokiu retenybiu. Tik gal kokiose , seniau gyvuojanciose, parduotuvese. Bet Londone tai neuzmate. Nors ir labai neieskojo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 26 liepos 2010 - 09:20
QUOTE(Noa @ 2010 07 25, 20:50)
Aišku, kad rimtos! Snarglys iki žemės, gerklę skaudinėja. Labai lauke šalta, sušalau biggrin.gif
Tai kiek ir po kam... Tfū, po kiek ir kam... Nusišneku jau biggrin.gif

Varksyte...nu sugalvok,kada persalt...Pamenu,kai buvau vaikas...eidavau is mokyklos issiziojus, kad gerkle kokia supustu, ir i mokykla nereiktu eit... tongue.gif Bet deja...stiprus mes kazkokie buvom tais laikais...neimdavo, jokia kvaraba... Ai dar varveklius nuo stogu numustavom, ir vietoj ciulpinuku...ir vistiek nemacydavo...O tu ...vargeli, gal koks kondisinas pamacino...nu nieko nemirtina liga, tik va sunku aisku...sveik mirksiukas.gif
Atsakyti
Man Danijoj tikrai neieškos, diamons tik galiu pasitavorinti. Bet labiausiai norėjau vandens lelijų karoliu, o žiū...nėr sad.gif Na dar neužmirštuolės senos žavi. Blyn, vėl pas jus parlindau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 26, 01:21)
Na mano terpėj kur esu, buvau ir tikiuosi būsiu Veronikų seniai niekas neatmena wink.gif kažkaip nedaeina man kai kurių žmonių nuostatai ir nuomonės, bet juk kiek mūsų tiek ir nuomonių wink.gif

Tai ant mūsų tai prašom nevažiuot - mes va džiaugiamės ir sveikinam, ant dovanos metamės. Skatinam praktiškai nail.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 07 26, 11:20)
vargeli, gal koks kondisinas pamacino...nu nieko nemirtina liga, tik va sunku aisku...sveik mirksiukas.gif

Ė, gali būt. Ple, negana to, kad ūžia kaip velnias, tai dar va biggrin.gif Einu sveikt - ryt prie jūros važiuosim tikriausiai, pažėt, ar jau labai ten prišilo, krokodilai galės gyvent, ar dar ne biggrin.gif

Užtai mirties patale gulėdama visas apyrankes persivėriau biggrin.gif Kaip nori, taip žiūrėk - nu keturios apyrankės ir smertelnai dar vienos reikia... Todėl, kad viena trumpoka su trumpuoju užsegimu. Tai imčiau ilgąją su ilguoju užsegimu, užsegimus apkeisčiau, ir būtų 5 normalios, tada būtų galima ir stabdyt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 26 liepos 2010 - 10:28
Tai taip suprantu, tave Borooze prirasau...tu jungiesi prie musu grazaus pasveikinimo...O kita vertus...santuokinis, ar ne...kam vyniot i vata...pratinkimes kalbet taip kaip yra...ir viska vadint savo vardais... mirksiukas.gif Cia kaip su ta "netradicine orientacija", kokia bobute is kaimo, net nesupranta apie ka tai..."P...." ir tiek pvz...ir visi supranta apie ka eina kalba...net penkemetis supranta, nereik aiskint... mirksiukas.gif

1. erilukaha
2. dzaska
3. Erszebeth
4. danske
5. Yell
6. Tacita
7. Song
8. Gricė
9. Laisvė
10. Nidalaura
11. Fontenay
12. Noa
13. Kikirike
14. Hylk
15. Ewidenta
16.Zebrina
17. light blue
18. Borooze
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 26, 11:29)
O kita vertus...santuokinis, ar ne...kam vyniot i vata...pratinkimes kalbet taip kaip yra...ir viska vadint savo vardais... mirksiukas.gif Cia kaip su ta "netradicine orientacija", kokia bobute is kaimo, net nesupranta apie ka tai...

Taigi taigi, nuo teisybės nepabėgsi, kad jau bus pas moterą, tai už tai ir sveikinsim. Mums tas pats, už ką gert bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 07 26, 09:48)
Laba. Aš biški pritilau temoje, nes noriu nepirkti. O kai nematau, ką turite...kažkaip ir susilaikyti eina ax.gif

Nu as tai ar skaitau, ar ne, vistiek man norisi... wink.gif Tik va nepatinka, kad norisi to ,ko nera pirkt...kodel mes zmones taip sugebam apsunkint sau gyvenima...nueinu i parde, paziuriu, paziuriu, nu ir nieko neperku, ...tik prisedu prie kompo, ziurek koki retirini ir nugriebiu... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(franciska @ 2010 07 25, 20:30)
na nesiniai as susirgau  blush2.gif  ir turtas mano oj labai menkas  rolleyes.gif 
Atsiprasau uz kokybe, kazkaip niekaip nesigavo  blush2.gif

Labai smagi pradzia...bet mums to negana, prasom istorija, sios pradzios,...kodel begemotas pvz...ka jis simbolizuoja... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 07 26, 11:34)
Taigi taigi, nuo teisybės nepabėgsi, kad jau bus pas moterą, tai už tai ir sveikinsim. Mums tas pats, už ką gert bigsmile.gif

Svarbiausia, kad ji pati del to nesuka galvos... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 26, 11:42)
Svarbiausia, kad ji pati del to nesuka galvos... schmoll.gif

Gal net nežino, kad nesantuokinis... Uuups, ar aš čia nebūsiu tik išsiplepėjus bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 25, 23:46)
Erilukaha,o cia tu  lyg pamenu noretum visciuko kiausinyje?Ar matei kada pardavime?As tai nea blink.gif .Bet jauciu geras toks.Noreciau ir as.jei nekainuotu 500$ lotuliukas.gif

Labai noriu...net planuoju, pradet taupyt jam...bet be 1000lt jo nepaimsi...kazkur 1500lt kainuoja... mirksiukas.gif Jo maciau pas vokiecius ebay aukcijonas, o gal pardavimas, zinai nepamenu, bet gal tik du kartus esu macius... unsure.gif Tai kai toks retas...zinok pigiai paimt net nesvajot...tai kad gali likt man tik svajone...bet gi visada reik svajot... 4u.gif O ka zinai, gal kada MB prisdirbs taip atsakanciai, o paskui bandys viska uzglostyt...Ir sakys: brangioji...rinkis koki nori karoliuka , nupirksiu...O as tada: va sitas gerai bus... lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image[/URL][/IMG]
Atsakyti