Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
nieko kolkas nepritroliavom, sekiau german clover, tai kaip uzkele kaina doh.gif , tai praejo noras aplamai trolintis schmoll.gif
o raudona prizme yra tikrai suretintas mirksiukas.gif
Atsakyti
Uzsimaniau paterst:

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Oi koks fainas tas levandinis šarvuotis, paskutinėj nuotraukosj trečias nuo rato vidurio...
Atsakyti
Gražios "šiukšlės"... biggrin.gif
Atsakyti
ir as patersiu eteri lotuliukas.gif user posted image
Atsakyti
Jau turiu savo medūzą. Kokia faina, pasakyčiau, visai ne kaip grybas... Nu ne daugiau panaši į grybą, kaip tikra medūza biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 19, 21:20)
Jau turiu savo medūzą. Kokia faina, pasakyčiau, visai ne kaip grybas... Nu ne daugiau panaši į grybą, kaip tikra medūza biggrin.gif

Smagumėlis ir su kankolu, ir su įvykio įprasminimu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 07 19, 17:48)
One of a kind

SO ? smile.gif bet čia ne reti jie ar kaip ?

Aš čia kažkada Jūsų klausiau info daugiau bet nei viena neskaitot matyt naujokių sapaliojimų unsure.gif

Pasimečiau rūšyse verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 19, 22:02)
SO ? smile.gif bet čia ne reti jie ar kaip ?
Aš čia kažkada Jūsų klausiau info daugiau bet nei viena neskaitot matyt naujokių sapaliojimų  unsure.gif
Pasimečiau rūšyse verysad.gif

ooak - unikos, nu ne kataloginiai, bet ir ne retinti. tiesiog nevyke gaminiai, kurie labai grazus gali buti wub.gif , ir visi labai skirtingi bigsmile.gif . net nezinau kaip paaiskint mirksiukas.gif .gal unikalus, gal vienetiniai tipo ax.gif
"OOAK (One Of A Kind) beads are unique handmade beads supplied as assortments by Trollbeads. These beads are prototypes for ranges not produced, colour or style variants of current or retired ranges, or just plain oddities. Most of these beads are rare, some extremely so, but all are fantastic additions to your collections"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 19 liepos 2010 - 21:12
QUOTE(Song @ 2010 07 19, 15:13)
Saldus sapnas, nes nereikia sukt galvos, ką dovanų nupirkti doh.gif Vis kankindavosi prieš progas-nuuuu kąąąąą tau nupirkt, nuuuuu lotuliukas.gif O dabar tik progas reikia prisimint biggrin.gif


pas mane tas pats thumbup.gif drinks_cheers.gif bet ne vien vyrui,va ir dabar jau žinau ką gausiu gimtadienio proga iš mamos ir sesės ,šiandien nupirko odinukę su užsegimu ir kankolais - tik aišku nežinau nei koks užsegimas nei kokie kankolai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 19, 21:29)
pas mane tas pats  thumbup.gif  drinks_cheers.gif bet ne vien vyrui,va ir dabar jau žinau ką gausiu gimtadienio proga iš mamos ir sesės ,šiandien nupirko odinukę su užsegimu ir kankolais - tik aišku nežinau nei koks užsegimas nei kokie kankolai  blush2.gif

Kaip faina thumbup.gif
O manes kazkodel nesupranta artimieji verysad.gif
Paprasiau per gimtadieni kad nupirktu ka nors is troliuku nu tai viena pusesere per ilgus ikalbinejimus nupirko o kita vis tiek kad ir jauna moteris bet trenkta padare savo pripirko tokiu dalykeliu kuriu man nereik oh
Atsakyti
Laba vakareli 4u.gif

nauja temute wub.gif tokia ravdooona wub.gif

Sventusioms gimtadienius 4u.gif

Jusu groziai sudeti, tai varantys is proto rolleyes.gif Ir as svajoju apie labradorita, melsvai spindinti, bet kad cia ne vieno nemaciau, o uzsakinet nenoriu, bo neaisku koki gausiu doh.gif O noriu laaabai... verysad.gif teks laukti, kol Lietuvelen trauksiu, bet kad net neaisku kada tai bus unsure.gif

Noa, ideja su meduza thumbup.gif as irgi ruosiuos rugseji islekt atostogu, tai jau suku galva, kaip ta sali reikes pazymeti g.gif kolkas galvoj tik pakrantes turtai rolleyes.gif

Borooze, ar pavyko Dubline ka gaut? bigsmile.gif
Papildyta:
O cia dovana draugei wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragana_: 19 liepos 2010 - 21:57