Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
net idomu pasidare, kiek as turiu g.gif , dabar gera proga pasiskaiciuot mega_shok.gif 58, nebuciau atspejus, bet mano diedas suzinotu -infarkta gautu swoon.gif iskart
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 23, 23:21)
tikiuosi nepriskaiciuosim ko nereik,...stoperiu juk neskaiciuojat... vacation4.gif  vacation4.gif

Neskaičiavau stoperių, kelių neoriginalių gintarų ir mažiaus apyrankės - juk jie kaip ir jo, o ne mano... Jis turi 6 sidabriukus ir 3 stoperius: 1, kad karoliukai po apyrankę nesivažinėtų ir du - kad nepamestų biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(hylk @ 2010 07 24, 10:51)
mano diedas suzinotu -infarkta gautu  swoon.gif iskart

Nu jo, aš savo diedui gal irgi nesakysiu blush2.gif lotuliukas.gif


Reikia pristabdyt kiekio prasme. Ta prasme, jei jau pirkt, tai kokius pagerintus arba labai norimus... Bėda ta, kad aš dar labai daug jų noriu doh.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

gal vyram infarktu nevarykit tongue.gif hihihi.gif

o karštis visoms atsiliepia ne į naudą ... sad.gif

Gero savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 24, 11:09)
Neskaičiavau stoperių, kelių neoriginalių gintarų ir mažiaus apyrankės - juk jie kaip ir jo, o ne mano... Jis turi 6 sidabriukus ir 3 stoperius: 1, kad karoliukai po apyrankę nesivažinėtų ir du - kad nepamestų biggrin.gif

Nu tai jei be vaiku...be stoperiu, be uzsegimu ir be netikru gintaru(nors ju ir neskaiciavau pries tai)...67 ax.gif ( 5 dar atvyksta)...Tai kad ne taip jau ir dauk... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 24 liepos 2010 - 11:11
mergaiciai,uz kiek realu gauti senasias vynuoges? g.gif Daug maz.
Atsakyti
Tai va merginos, rysium su tuo, kad viena is musu forumieciu, susilauke nesantuokinio vaikelio...Noretume ja zinoma pasveikinti...Nesakysim kuri, prasom i az, jei ka...tai va, kas dedasi dovanelei, rykiuojames i eile mirksiukas.gif Po kiek dedames, nezinau...priklauso nuo jusu graziu noru ir palinkejimu:

21lt. jau yra is ankstesnio fondo...

1. erilukaha
2. dzaska
3. Erszebeth
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 24 liepos 2010 - 14:08
Prisidedu mielai. Vaikelis yra mamytes is musu tarpo, koks skirtumas, kas jo tetis.Tecio ir nesveikinsim mirksiukas.gif O kas? Mergyte ar berniukas?

Tacita, as irgi noriu senuju vynuogiu .
Va jos, bet gal kur yra pigesniu
http://www.diamonds4...red-p-3916.html
Atsakyti
Jugsiuosi prie sveikinimo ir dovaneles 4u.gif
Atsakyti
as irgi jungiuos wub.gif
Atsakyti
1. erilukaha
2. dzaska
3. Erszebeth
4. danske
5. Yell
6. Tacita
7. Song

Mėgstu nesantuokinius vaikus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 07 24, 16:07)
1. erilukaha
2. dzaska
3. Erszebeth
4. danske
5. Yell
6. Tacita
7. Song
Mėgstu nesantuokinius vaikus biggrin.gif

8. Gricė
Prisidedu. Jei ką pražiopsosiu, per až perspėkit.
Atsakyti
1. erilukaha
2. dzaska
3. Erszebeth
4. danske
5. Yell
6. Tacita
7. Song
8. Gricė
9. Laisvė
Atsakyti