Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 23, 23:21)
Niu va , sulaukiau dzaskos... clap.gif Nu paskaiciuosim ir mes... victory.gif Tik mes va finlandia su schweppes vartojam...tai tikiuosi nepriskaiciuosim ko nereik,...stoperiu juk neskaiciuojat... vacation4.gif  vacation4.gif

Grubiai 110.... doh.gif


Na ir ligonė doh.gif Gal jau akyse nuo kokteilio susidvejino? lotuliukas.gif

O jei rimtai, tai taip ir galvojau, kad tavo lobynas įspūdingas biggrin.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 07 23, 23:37)
Labas mergaites,o as va vakar grizus is Latvijos,atostogas pazymejau dvejom unikom,ypac patinka zydroji,ji man tokia PABALTISKA,su tokiais baltu motyvais lotuliukas.gif


Bet tikrai panašu į baltiškus motyvus thumbup.gif Čia Latvijoje ją pirkai?
Atsakyti
Man gėda skaičiuot, tokius skaičiukus pamačius doh.gif
Atsakyti
Siai dienai lygiai 70 rolleyes.gif , bet artimiausiu metu dar plane 2 stukos doh.gif
oij prisiminiau, kad 2 is ju netroliai, ir 3 is ju uzsegimai priskaiciuoti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 23 liepos 2010 - 23:42
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 23, 23:44)

Bet tikrai panašu į baltiškus motyvus  thumbup.gif Čia Latvijoje ją pirkai?

nea,cia pravaziavus siena-Klaipedelej ax.gif -bet dar neatausus ispudziams-vos vyro iszyziau kad sustotu patroliaut
Atsakyti
Labas naktis smile.gif

na matyt aš kada vėliau prisijungsiu ir galbūt smile.gif daugiau bendrausit su manim smile.gif kai turėsiu daugiau nei šiuo metu džiuginantys (lyginant su jūsų thumbup.gif: vargani) 9 troliai blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 24, 03:10)
Labas naktis smile.gif

na matyt aš kada vėliau prisijungsiu ir galbūt smile.gif daugiau bendrausit su manim smile.gif kai turėsiu daugiau nei šiuo metu džiuginantys (lyginant su jūsų thumbup.gif: vargani) 9 troliai blush2.gif smile.gif

nono.gif varganu nebuna,o ir ne skaiciuje esme mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, skaičiuotojos smile.gif (Ne)maloniai nustebau, kad ir pas mane trolių skaičius panašus į Erszebeth. Viešai pasisakau, kad jungiu stabdį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 07 24, 08:18)
Sveikos, skaičiuotojos smile.gif (Ne)maloniai nustebau, kad ir pas mane trolių skaičius panašus į Erszebeth. Viešai pasisakau, kad jungiu stabdį smile.gif

Tas stabdis iki pirmadienio, iki kitos savaites ar kazkaip panasiai? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 07 24, 08:18)
Sveikos, skaičiuotojos smile.gif (Ne)maloniai nustebau, kad ir pas mane trolių skaičius panašus į Erszebeth. Viešai pasisakau, kad jungiu stabdį smile.gif

Laba... 4u.gif
O negali ir mane uzkresti, ta liga...kai jungiamas stabdis...ar cia ne liga...cia tu sveiksti... o tai vaistus gal tu atradai... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(borooze @ 2010 07 24, 03:10)
Labas naktis smile.gif

na matyt aš kada vėliau prisijungsiu ir galbūt smile.gif daugiau bendrausit su manim smile.gif kai turėsiu daugiau nei šiuo metu džiuginantys (lyginant su jūsų thumbup.gif: vargani) 9 troliai blush2.gif smile.gif

O tai tu galvoji, mes naujokes nebuvom... mirksiukas.gif
O kita vertus,...siuo metu pas mus aprimes, gal del karsciu...bendravimas...cia ne del to,kad su kazkuo bendraujam, su kazkuo nebendraujam... tiesiog, gal nuo karscio,... aplamai tingisi,bet ka daryt... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 07 24, 08:18)
Sveikos, skaičiuotojos smile.gif (Ne)maloniai nustebau, kad ir pas mane trolių skaičius panašus į Erszebeth. Viešai pasisakau, kad jungiu stabdį smile.gif


Tai ir tu galvojai, kad mažiau turi? lotuliukas.gif Kas čia yra su tais troliais, kad atrodo, taip nedaug, tokia menka krūvelė, o kai suskaičiuoji, plaukai pasišiaušia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 24, 10:19)
Tai ir tu galvojai, kad mažiau turi?  lotuliukas.gif Kas čia yra su tais troliais, kad atrodo, taip nedaug, tokia menka krūvelė, o kai suskaičiuoji, plaukai pasišiaušia  doh.gif

O aš galvojau, kad turiu daugiau g.gif , o pasirodo tiek mažai doh.gif
Atsakyti
o blyn 48 doh.gif o buvau pilnai isitikinus kad geriausiu atveju teturiu kokius 25 maksimum... kas cia per nesamone blink.gif
o kad erilukaha tiek turi tai nesistebiu gi pati prisipazino kad po viena karoli retai kada perka cool.gif vien perlus megsta po du pirkt smile.gif o Tu cia su dukros kinieciais suskaiciavai?
Atsakyti