Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(danske @ 2010 07 23, 21:15)
Mintyse suskaiciavau. Apie 50 turetu buti. Baisu, daugybe kokia doh.gif

Sunku turėtų būti tokį kiekį mintyse skaičiuoti rolleyes.gif Čia kaip tas baltas aveles, kai nevalioji užmigti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 07 23, 21:15)
Pas mus jau rimsta, bet vistiek gera.
Mintyse suskaiciavau. Apie 50 turetu buti. Baisu, daugybe kokia doh.gif


Kai aš mintyse bandydavau "primesti" kiekį, gaudavosi dvigubai mažiau, nei realiai yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 23, 21:24)
Kai aš mintyse bandydavau "primesti" kiekį, gaudavosi dvigubai mažiau, nei realiai yra  doh.gif

O tai kiek yra?
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 07 23, 21:37)
O tai kiek yra?


Kitos nesako, tai aš irgi nesakysiu bebe.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 23, 22:11)
Kitos nesako, tai aš irgi nesakysiu  bebe.gif  lotuliukas.gif

Nu kas čia per laužymasis dabar blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 23, 22:11)
Kitos nesako, tai aš irgi nesakysiu  bebe.gif  lotuliukas.gif

Tu pati pirma susiskaičiavai ir nesakei hah.gif

o man tai kas, nors skaičius ir nustebino. 85 mastau.gif
Atsakyti
33 biggrin.gif Tiek siemet metu turesiu, geras sutapimas biggrin.gif Butu ziauriai gerai, kad iki gimtadienio tiek karoliu ir liktu, alia kaip tik vartau rankoj ir dar 4 planuoju hihihi.gif Pasaka be galo irnesakyk.gif As tai nesilauzau. Pacios suprantat, kai tokie metai, neber kada lauzytis hihihi.gif Miargai, laimejau kvietima i Barbara sivakar, alia nieks neina su manim. Kas nori su manim? Pink Poison vakarelis, o as tegaliu vestis tik riuzava apyranke doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 23, 22:22)
Tu pati pirma susiskaičiavai ir nesakei hah.gif

o man tai kas, nors skaičius ir nustebino. 85 mastau.gif


Tai pas tave daugiau thumbup.gif Pas mane 80, jeigu įskaičiuosim drakoną su twisteriu ir vieną netrolinį šarvuotį blush2.gif O "iš akies" galvojau, kad 50 dar neturiu doh.gif
Papildyta:
Iš tikrųjų tai pirma nufotkinau visus krūvoje, ir tada nuotraukoje suskaičiavau blush2.gif Kad jau nesilaužyti, čia mano liga, visai neatrodo, kad gali būti toks skaičius:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 23 liepos 2010 - 21:51
Pas mane panašiai kaip ir pas nidalaurą - tik 36.
Atsakyti
Oho, galvojau as viena tokia negudri tiek prikaupus doh.gif doh.gif

Einu dar i vandenuka ir miegot. Kad neuzpavydet doh.gif







Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 23 liepos 2010 - 22:20
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 23, 22:51)
Tai pas tave daugiau  thumbup.gif Pas mane 80, jeigu įskaičiuosim drakoną su twisteriu ir vieną netrolinį šarvuotį  blush2.gif O "iš akies" galvojau, kad 50 dar neturiu  doh.gif
Papildyta:

Niu va , sulaukiau dzaskos... clap.gif Nu paskaiciuosim ir mes... victory.gif Tik mes va finlandia su schweppes vartojam...tai tikiuosi nepriskaiciuosim ko nereik,...stoperiu juk neskaiciuojat... vacation4.gif vacation4.gif

Grubiai 110.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 23 liepos 2010 - 22:37
Labas mergaites,o as va vakar grizus is Latvijos,atostogas pazymejau dvejom unikom,ypac patinka zydroji,ji man tokia PABALTISKA,su tokiais baltu motyvais lotuliukas.gif -na,atspindi mano atostogu nuotaika-jura,alus,draugai latviai(super zmones),nuostabus latviski papludimiai,super oras,kelias masinoj,zodziu visad prisiminsiu sia savaite wub.gif -tik kad va grizom anksciau,nes dukryte pavargo,matyt aplinkos kaita,ne namai,lovytes jos nera-supratau kad mano maziuke yra dar maziuke 2.gif -ir kad vaikui namuciai yra geris blush2.gif ax.gif

pasirodau
user posted image
zyrdroji unika-salia plieno geltonyje,o salia zvirblio-unika kaip sagutes-na irgi paemiau,kazkuo kabino.ir dar pasipuosiau siandien gauta per ebay bulbe zaliai spuoguota rolleyes.gif
zydroji is arciau ax.gif
user posted image
Atsakyti