Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 23, 19:54)
O ką ėstum?

Nieko, tame ir esmė biggrin.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 23, 20:09)
Tas geltonais burbulais taigi šitas  bigsmile.gif O ką reiškia? Taigis Venera guli pievoje, kurioje pilna visokių šliaužiančių, skraidančių ir krebždančių  blush2.gif Relaksas, taip sakant  rolleyes.gif

blink.gif Kažkaip gyvenime neatspėčiau, reik kada pardavimo vietoj į jį pasižiūrėt mastau.gif Visai kitaip atrodo. Bet gražiai biggrin.gif

Aaa, tada mintį atspėjau biggrin.gif Tik ne pievą, o visokius vandens telkinius įsivaizdavau biggrin.gif Tik su gėlytėm - pieva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ewidenta @ 2010 07 23, 20:07)
Danske nestovek lauke ant zaibo.... maza kas... tfu tfu tfu  kai trenks i kankolus maza nepasirodys  blush2.gif
o pas mumis nelyja nors ir kaip apsiniauke buvo...  doh.gif

o permatomas jaspis kur cia kazkuri papirko tai nerealus, jei toki pamatyciau butinai griebciau, nes visur kur ziurejau tokie neisvaizdus man pasirode kad maniau jog graziuosius ispirko o nauju nebebuna...  ax.gif  reiks atidziau pastebet

Kad jau grizau, As trumpam, isbegu, pastoviu trolius i dangun iskelus ir atgal. Gera labai, net nesisluosciau, sedziu slapia.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 07 23, 19:50)
Mirkom, bet nebemirkstam.Lyja labai smagiai, oi kaip gera. Stovejau lietuj, pasaka wub.gif Einu dar, nors ir zaibuoja...

Kaip faina ir gaivu turi but...as tai nedarbinga, negaliu tokiam karsty...va katik issiurbiau kambarius, ir psio negaliu karsta, nezmoniskai,o dar danti skauda... nieko nenoriu, einu i dusa, gal paskui kiek atvesiu ka sugalvosiu,...nes drauge gi atvaziuoja...
Papildyta:
QUOTE(danske @ 2010 07 23, 20:20)
Kad jau grizau, As trumpam, isbegu, pastoviu trolius i dangun iskelus ir atgal.  Gera labai, net nesisluosciau, sedziu slapia.

Uzkraudineji, zaibo-griaustinio energija juos... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 23 liepos 2010 - 19:25
QUOTE(Noa @ 2010 07 23, 20:18)
blink.gif  Kažkaip gyvenime neatspėčiau, reik kada pardavimo vietoj į jį pasižiūrėt mastau.gif Visai kitaip atrodo. Bet gražiai biggrin.gif

Aaa, tada mintį atspėjau biggrin.gif Tik ne pievą, o visokius vandens telkinius įsivaizdavau biggrin.gif Tik su gėlytėm - pieva biggrin.gif


Būtent, jis kažkoks nepopuliarus tarp mūsų, o galima rasti ir ypač gražių egzempliorių rolleyes.gif

Jeigu būtų vandens telkinys, tada reikėtų ir žuvų blush2.gif

Jau seniai nebuvau skaičiavusi savo trolių blink.gif Suskaičiavau, negera pasidarė doh.gif Įsivaizdavau perpus mažesnį skaičių unsure.gif Būtų įdomu sužinoti, kiek kitos šiuo momentu turite?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 23, 20:29)
Jau seniai nebuvau skaičiavusi savo trolių  blink.gif Suskaičiavau, negera pasidarė  doh.gif Įsivaizdavau perpus mažesnį skaičių  unsure.gif Būtų įdomu sužinoti, kiek kitos šiuo momentu turite?

Man tai visai neidomu schmoll.gif Net neprasykit, tikrai neskaiciuosiu... schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 23, 20:31)
Man tai visai neidomu  schmoll.gif Net neprasykit, tikrai neskaiciuosiu... schmoll.gif  doh.gif


Na suskaičiuoook, vis vien neturi ką veikti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 23, 20:31)
Man tai visai neidomu  schmoll.gif Net neprasykit, tikrai neskaiciuosiu... schmoll.gif  doh.gif

Man irgi suvis tas pats, kiek jų yra - visi jie mano ax.gif
Atsakyti
Tingiu dabar klaikiai, bet vakarop suskaičiuosiu. Iš sportinio intereso. Ne tiek jau ir daug rolleyes.gif
Atsakyti
Daug yra tada, kai tokio skaiciaus nepazysti hihihi.gif Maniskiu mazai, lengvai suskaiciuociau irnesakyk.gif Va apatiniu, tai tikrai turiu daug lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 07 23, 20:49)
Daug yra tada, kai tokio skaiciaus nepazysti  hihihi.gif Maniskiu mazai, lengvai suskaiciuociau  irnesakyk.gif Va apatiniu, tai tikrai turiu  daug  lotuliukas.gif

Va situ tai ir as neskaiciusiu doh.gif
Ir kvepalu, ir vyno, ir brendzio. Kai pagalvoju, krize ar ne??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 23 liepos 2010 - 19:52
Pas mus toks troliškas lietus lyja - net smagu thumbup.gif
Atsakyti
Pas mus jau rimsta, bet vistiek gera.
Mintyse suskaiciavau. Apie 50 turetu buti. Baisu, daugybe kokia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 23 liepos 2010 - 20:15