Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 23, 18:31)
Va kokį meną dabar nešioju:

Niu labai jau grazu thumbup.gif
user posted image
Man tai Panoramoj patiko perliukas vienas ruzavas, tokia spalva grazi...bet kai pagalvoji, as pvz perliukus perku iskart du, kad spalviskai jie butu panasus ir dydziai atitiktu...tada imu, bet kad nera...nu vienas grazus, bet toks maziukas...ir toks atspalvisa, nu nemaciau tokio dar...tai kaip as prisiderinsiu kita toki...arba anksciau ruzavus ziurejau, tai kazkokie kaip plasmasiniai, matiniai, nu negrazus,...tai ka man daryt, kad neturi tokio kokio noriu...su labradoritais, nezinau kas butu jei pakliuciau i Mega, kaip kad dzaska buvo uztaikius tiek labradoritu vienoj vietoj graziu, nu ka,ka...prisipirkciau, kaip praita karta, kazkam buvau atsidejus pinigeliu, vaziavau pro saly, pamaciau ir psio,ir papirkau cielus du... doh.gif O ka man daryt, kad Panoramoj, nu nemano labradoritai, net jei lysnu buciau turejus, vistiek nepirkus buciau, nes ne mano... schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 23 liepos 2010 - 18:13
Bet kai pagalvoji kokiu sarvuociu buta...
user posted image

Fontenai, cia tau mintis kaip gali savo perlus nesiot.. ir ne tik mirksiukas.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 23, 18:22)
bet cia matai viena kai yra savininkas...o kita kai dirba pardavejos... tai cia diena ir naktis...iskart matau, kai buna pati seiminike uz prekystalio, ir kai tik pardavejos...Nu jauciu, is kart ...galiu pasakyt...nereikia nieko... rolleyes.gif

Ai tas tai teisybė, bet kurioj srity jaučiasi. O jei pardavėja tokia, kad gali su savininku sumaišyt, tai žaibiškai karjerą padaro, kokia viršininke tampa...

QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 23, 18:31)
Va kokį meną dabar nešioju:

O koks fainas smile.gif Klok dabar, ką reiškia ir kas tas geltonais burbulais.

QUOTE(erilukaha @ 2010 07 23, 18:46)
Man tai Panoramoj patiko perliukas vienas ruzavas, tokia spalva grazi...bet kai pagalvoji, as pvz perliukus perku iskart du, kad spalviskai jie butu panasus ir dydziai atitiktu...tada imu, bet kad nera...

O kam būtent du - kad ant fantazijos tiktų? Ar kad vieną kam nors atiduotum, o kitas liktų? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 23, 19:31)

Iš Tupilako - diedo Tupilakę - bobą padarė laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 23 liepos 2010 - 18:36
As tai va troliskos sriubos privalgiau...ir va sedziu laukiu dzaskos atvaziuojant i svecius... clap.gif clap.gif clap.gif
O visos turbut gamtoj, ezere mirksta...saslykus kepa...mes ryt kepsim...va tokius...:

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 07 23, 19:35)
O kam būtent du - kad ant fantazijos tiktų? Ar kad vieną kam nors atiduotum, o kitas

Nu ne ant fantazijos, bet kai jie tokie maziukai, man reik dvieju, ir padedu vienam gale viena, kitam kita... lotuliukas.gif Kazkaip jie man poroj turi but, net nezinau kodel...Gal kad bernus auginu...asociacijos kokios....nezinau... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 23, 19:38)
mes ryt kepsim...va tokius...:



O bliamba. Kokių čia didmenininkų archyvai bigsmile.gif

Labai praktiški šašlykai, nepašvinks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 23 liepos 2010 - 18:43
QUOTE(Noa @ 2010 07 23, 19:43)
O bliamba. Kokių čia didmenininkų archyvai bigsmile.gif

Labai praktiški šašlykai, nepašvinks biggrin.gif

Noreciau padirbt, ten didmenoj toj... biggrin.gif
Atsakyti
Mirkom, bet nebemirkstam.Lyja labai smagiai, oi kaip gera. Stovejau lietuj, pasaka wub.gif Einu dar, nors ir zaibuoja...
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 23, 19:49)
Noreciau padirbt, ten didmenoj toj... biggrin.gif

Aš irgi. Algą imčiau žinia kuo laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 23, 19:53)
Aš irgi. Algą imčiau žinia kuo laugh.gif

O ką ėstum?
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 23, 19:54)
O ką ėstum?

O mes atsargu turim... rolleyes.gif
Atsakyti
Danske nestovek lauke ant zaibo.... maza kas... tfu tfu tfu kai trenks i kankolus maza nepasirodys blush2.gif
o pas mumis nelyja nors ir kaip apsiniauke buvo... doh.gif

o permatomas jaspis kur cia kazkuri papirko tai nerealus, jei toki pamatyciau butinai griebciau, nes visur kur ziurejau tokie neisvaizdus man pasirode kad maniau jog graziuosius ispirko o nauju nebebuna... ax.gif reiks atidziau pastebet
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 23, 19:35)
O koks fainas smile.gif Klok dabar, ką reiškia ir kas tas geltonais burbulais.


Tas geltonais burbulais taigi šitas bigsmile.gif O ką reiškia? Taigis Venera guli pievoje, kurioje pilna visokių šliaužiančių, skraidančių ir krebždančių blush2.gif Relaksas, taip sakant rolleyes.gif
Atsakyti