Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Noa @ 2010 07 23, 17:22)
Nu tai pažymėk juo  kokį šefą ir psio, turėk biggrin.gif Gi retirintas, po dviejų metų ybėjuj parduosi biggrin.gif

Mano šefas jau pažymėtas... Anas yr kaktusas mirksiukas.gif

Be broko tas raganosis, ale man nereikia jo schmoll.gif Galvojau šiandien Babilone pasimainyti, bet be čekio - jokių kalbų. O čekio nėr. Ir nebuvo hihihi.gif
Atsakyti
Labas mergaiciai,kaip as pasiilgau jusu thumbup.gif lotuliukas.gif -vakar vakare grizom is latvijos,turiu nedaug naujienu,bet dabar i svecius traukiu,vakare prisesiu paplepet,paziuret,zodziu gera namie irnesakyk.gif sokiai.gif friends.gif
Atsakyti
Noa, mano žuvytė iš viso be jokių ilčių ar iltinių dantų...
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 07 23, 17:21)
Panoramoje nekeičia. Kategoriškai. Pardavėjos sakė, kad atsirado kategorija pirkėjų, kurios parsineša karolių namo, palaiko ir po to atneša grąžint/keist, nes joms jis nebepatinka biggrin.gif

Bet tai koks joms skirtumas,..jei palaiko ir atnesa su visais cegeliais...juk nenesiojo zmogus su kainom... lotuliukas.gif cia jau isikalinejimas ir tiek...Nors jos turi teise i tai...nors manau joms ten karsta labai, o kur gi matyta, tokiam karsty sedet ilgom rankovem silkinem bliuzem ir dar sarafanas...tai kokia ten nuotaika...jos varkses ten dusta nuo karscio... ir todel nuotaikos tokios... ax.gif O dar ir pirkimo nera jokio, garantija...jei pacios skambina ir kviecia atvaziuot... O dar mato ir zino,kadangi skaito mus cia....kad prekinamies ebay, siunciames karolius, tikrai daugiau, nei perkam parduotuvej...tai joms siutas ima...juk atlyginimas tai nuo suprekiauto....Tai jos galvoja , jus neperkat, mes jums irgi nedarysim jokiu nuolaidu...ir psio... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 23, 17:33)
Noa, mano žuvytė iš viso be jokių ilčių ar iltinių dantų...

Tai dar jaunikle...isdiks...va matai Fontanay kada maziukui tik dyksta, tai gali paklaust kiek laiko...o Noa jau vienas isdyges...o ka ji nori...juk nedyksta abu is kart, kas cia butu.. doh.gif isivaizduokit...Tai va dziaugesi nors vienas izdygo,kiti dar ne vieno neturi... lotuliukas.gif
Atsakyti
Supratau - pas mane kilbukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 23, 17:33)
Noa, mano žuvytė iš viso be jokių ilčių ar iltinių dantų...

Nu ir neturi turėt biggrin.gif O mano turi biggrin.gif sidabro gabaliukas liejant įsimaišė biggrin.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 07 23, 17:46)
Bet tai koks joms skirtumas,..jei palaiko ir atnesa su visais cegeliais...juk nenesiojo zmogus su kainom...  lotuliukas.gif 

Iš kitos pusės, gal jos galvoja taip - vat tu laikai be naudos, pinigai nesivarto, ogi versle turi vartytis... Gal tuo metu gal kitas atėjo to paties, nerado, kitur išėjo... Nes šiaip pagal įstatymus juvelyrinius dirbinius galima grąžinti tik jei brokas, kitaip ne.

O kam laikyt su visais ceteliais? Aš tai parsinešus pirmiausia viską nupešu ir užsimaunu ant apyrankės bigsmile.gif Net kartais parduotuvėj tą padarau biggrin.gif
Atsakyti
Fontenay, eik pirkt degtines, skiesk pusiau su vandeniu ir visa vaikiuka istrink gerai. Nuoga paik kuriam laikui. Dings ta tempa.

Laisve, ir pas mane dar kilbukas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 23, 17:48)
Tai dar jaunikle...isdiks...va matai Fontanay kada maziukui tik dyksta, tai gali paklaust kiek laiko...o Noa jau vienas isdyges...o ka ji nori...juk nedyksta abu is kart, kas cia butu.. doh.gif isivaizduokit...Tai va dziaugesi nors vienas izdygo,kiti dar ne vieno neturi... lotuliukas.gif

Vuo vuo, mano karpis, reiškia, ank kieto maisto pereina biggrin.gif

QUOTE(Laisvė @ 2010 07 23, 17:51)
Supratau - pas mane kilbukas  mirksiukas.gif

O pas mane - plėšrusis karpis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 23, 17:54)
O kam laikyt su visais ceteliais? Aš tai parsinešus pirmiausia viską nupešu ir užsimaunu ant apyrankės bigsmile.gif Net kartais parduotuvėj tą padarau biggrin.gif

Nugis, aš irgi parduotuvėj visas birkeles nuimu ir išsyk ant apyrankės maunu... Ir nefotografuoju su birkelėm, nes jos tiek ilgai ant kankolo neišlaukia... biggrin.gif
O šits nepatiko iš pradžių, neplanavau vert ant savo apyrankės, planavau dovanot, ale ir kaip dovana brangoka, ir tam, kam norėjau dovanot, nepatinka... Ir man nepatinka. Vat ir laikau maišely su visa birkele biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 23, 17:54)
Nu ir neturi turėt biggrin.gif O mano turi biggrin.gif sidabro gabaliukas liejant įsimaišė biggrin.gif
Iš kitos pusės, gal jos galvoja taip - vat tu laikai be naudos, pinigai nesivarto, ogi versle turi vartytis... Gal tuo metu gal kitas atėjo to paties, nerado, kitur išėjo... Nes šiaip pagal įstatymus juvelyrinius dirbinius galima grąžinti tik jei brokas, kitaip ne.

Nu joo...bet as tai nevaikstau kitur, pvz...as laukiu kada atsives... ax.gif Tai jei as tokia istikima klijente, kodel negalima pvz man padaryt isimties...O kita vertus, nu nekeisk,...bet pvz isimtinais atvejeis gali ir pakeist...
O beto, turejom ,kadaise parduotuve, tik aisku ne juvelyrine...tai kokiu tik nuolaidu ir t.t. neprigalvodavai...kad tik tuos klijentus islaikyt...net bloga pagalvot...lendi budavo i uzp... be muilo...bet cia matai viena kai yra savininkas...o kita kai dirba pardavejos... tai cia diena ir naktis...iskart matau, kai buna pati seiminike uz prekystalio, ir kai tik pardavejos...Nu jauciu, is kart ...galiu pasakyt...nereikia nieko... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 23, 18:00)
Nugis, aš irgi parduotuvėj visas birkeles nuimu ir išsyk ant apyrankės maunu...Vat ir laikau maišely su visa birkele  biggrin.gif

Tai gal ir palaikyk...nes matai kas...gal kas nores su tavim pasikeist pvz.... g.gif O gal dar pati persigalvosi... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 23, 18:22)
Tai gal ir palaikyk...nes matai kas...gal kas nores su tavim pasikeist pvz.... g.gif O gal dar pati persigalvosi... mirksiukas.gif

O kas belieka - pusmetis praėjo maišelyje, teriogso ir toliau irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 23, 14:00)
Ot ,kad tas naujienas anksciau butum pasakius... doh.gif O jaspis tai tikrai grazus,...bet galvoju o as jo nebuvau macius anksciau,...buvo toks turkio spalvos...dar vakar paziurejau, kad jau nera... labai grazus... tikrai vertas grieko... blush2.gif


Buvo žalsvų, bet šitas lyg ir naujas g.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 07 23, 14:07)
Erszebeth ale tikrai tavo jaspis nuostabus  wub.gif ir naujienos grazios  thumbup.gif

Na o as jau esu gavusi savo rudus retintus perlus, tik nebuvo noro fotkint  blush2.gif , bet siandien va prisiveciau, tai ir rodausi  ax.gif  :


O jau perlai kokie bigsmile.gif thumbup.gif Ir žiedas labai dera prie apyrankės thumbup.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 07 23, 17:48)
nors manau joms ten karsta labai, o kur gi matyta, tokiam karsty sedet ilgom rankovem silkinem bliuzem ir dar sarafanas...tai kokia ten nuotaika...jos varkses ten dusta nuo karscio... ir todel nuotaikos tokios... ax.gif O dar ir pirkimo nera jokio, garantija...jei pacios skambina ir kviecia atvaziuot... O dar mato ir zino,kadangi skaito mus cia....kad prekinamies ebay, siunciames karolius, tikrai daugiau, nei perkam parduotuvej...tai joms siutas ima...juk atlyginimas tai nuo suprekiauto....Tai jos galvoja , jus neperkat, mes jums irgi nedarysim jokiu nuolaidu...ir psio... rolleyes.gif


Gal tikrai nuo karščio unsure.gif Nes man irgi keistai šiandien pasirodė jų elgesys. Atėjau, žiūrinėju, o pristojo iškart: tai kurį jums? Blyn, taigi dar neišsirinkau, ir išvis neprivalau kaskart atėjusi kažką pirkti... Pažiūrėjau labradoritus, avantiūrinus, na bet jeigu jie "ne mano", tai ką, privalau kalta jaustis, kad neperku ar perku pigesnį karolį? doh.gif

QUOTE(Laisvė @ 2010 07 23, 18:00)
Nugis, aš irgi parduotuvėj visas birkeles nuimu ir išsyk ant apyrankės maunu... Ir nefotografuoju su birkelėm, nes jos tiek ilgai ant kankolo neišlaukia...  biggrin.gif


O aš apyrankes pervėrinėju tik saugioje vietoje, t.y. namuose rolleyes.gif Bet birkeles draugiškai atiduodu, jeigu paprašo, kad joms nereikėtų užsirašinėti svorių į sąsiuvinuką...

Va kokį meną dabar nešioju:

user posted image
Atsakyti