Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(driu @ 2010 07 23, 15:16)
nežinojau, kad našlaitės retenybė, mūsų kaime prieš kokį pusmetį nusipirkau, reiks apsižvalgyt gal dar likę  cool.gif

Jei tu apie Utena,..tai zaliam fone jie aplamai neturejo... nes atsidare, kai ju jau nebuvo...o baltam, ne jokia cia ne retenybe... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 23, 14:34)
Kokie perlai... blink.gif  karsta.gif  swoon.gif Jau pradedu pavydet... blush-anim-cl.gif  cool.gif
(o kodel nebuvo noro) unsure.gif

kad toki karsciai karsta.gif, net bloga buvo kelias dienas, tai prie ezeru mirkom, kasdien vis prie kito, dabar dar i svecius besiruosiant maziukui temperatura sukilo verysad.gif , dygsta iltiniai dantys... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(borooze @ 2010 07 23, 14:12)
Fontenay žiedas tobulas thumbup.gif: 4u.gif gaila, kad aš tokių dalykų nelabai nešioju .... gal pradėt? hihihi.gif

kad as irgi nenesioju, bet va labai jau man jo prisireike, nes dera tarpusavy su apyranke thumbup.gif , dar turiu auskarus su melynom akim, tai beveik komplektas lotuliukas.gif ,
kasdien ziedu nenesioju, bet kai kur pasipuost visai nieko, juk mes moterys turim puostis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2010 07 23, 15:16)
nežinojau, kad našlaitės retenybė, mūsų kaime prieš kokį pusmetį nusipirkau, reiks apsižvalgyt gal dar likę  cool.gif

Žaliam fone retenybė, nes nuo naujų metų foną pakeitė į baltą. Tai va jei žaliam turi, tai gali tuos akinius dėtis, o jei ne, tai pfff - visur pilna irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 23, 10:28)
Nu gal gana tu gintaru... g.gif

Negana - visi gražūs, jaukūs, mieli wub.gif Galia rodyt ir rodyt mirksiukas.gif
Bet kol kas man saviškių pakanka - penki yra. Patinka, kai kankolai laisvai slankioja po apyrankę. Žinau, kad ateity jų bus daugiau. Bet nenoriu vienu mostu užpildyti apyrankės. Man neįdomu. Noriu proginių, noriu įvairesnių. Ir jų turėsiu. Tereikia išlaukti savojo kankolo biggrin.gif

Gal žino kuri kaunietė, ar Megoj keičia karolį su nenuimta etikete į kitą karolį už tokią pačią kainą, jei nėra pirkimo čekio?
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 23, 16:34)
Negana - visi gražūs, jaukūs, mieli  wub.gif Galia rodyt ir rodyt  mirksiukas.gif
Bet kol kas man saviškių pakanka - penki yra. Patinka, kai kankolai laisvai slankioja po apyrankę. Žinau, kad ateity jų bus daugiau. Bet nenoriu vienu mostu užpildyti apyrankės. Man neįdomu. Noriu proginių, noriu įvairesnių. Ir jų turėsiu. Tereikia išlaukti savojo kankolo  biggrin.gif

Gal žino kuri kaunietė, ar Megoj keičia karolį su nenuimta etikete į kitą karolį už tokią pačią kainą, jei nėra pirkimo čekio?

Be čekio - ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 07 23, 16:37)
Be čekio - ne  schmoll.gif

Ech... žyzn moja - kopeika verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 23, 16:41)
Ech... žyzn moja - kopeika  verysad.gif

O kas tavęs netenkina tam karoly?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 23, 16:47)
O kas tavęs netenkina tam karoly?

Manęs visas jis netenkina schmoll.gif Anas yr raganosis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 23, 16:41)
Ech... žyzn moja - kopeika  verysad.gif

Nu siaip, tai pasakysiu, kaip...man bent pakeite , bet ne Megoj...kitur...paziurejo pagal barkoda...ant cegeliuko...ir kai iveda jie ten patys i kompa ir pasake kada buvo pirktas tas karolis...ir viskas...daro grazinima, ar kaip...nu ten buhalteriskai jiems svarbu susitvarkyt...tai tikrai galima...cia nuo ju geranoriskumo priklauso... nes cekis yrodymas , kad pas juos pirkta...bet tai patikrint jie gali ir pagal barkoda...ivede... tai jei tikrai pas juos pirkta...o kadangi viskas ten musama i kasa, barkodai tie...tai galima, tuo labiau,kad nauja...ir nenaudota,koks jiems skirtumas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 23, 17:18)

Babilone šiandien nepakeitė... verysad.gif
Atsakyti
Panoramoje nekeičia. Kategoriškai. Pardavėjos sakė, kad atsirado kategorija pirkėjų, kurios parsineša karolių namo, palaiko ir po to atneša grąžint/keist, nes joms jis nebepatinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 23, 16:53)
Manęs visas jis netenkina  schmoll.gif  Anas yr raganosis  biggrin.gif

Nu tai pažymėk juo kokį šefą ir psio, turėk biggrin.gif Gi retirintas, po dviejų metų ybėjuj parduosi biggrin.gif

Nors šiaip aš irgi nepirkčiau raganosio - diedą jau tupilaku pažymėjau - bet jei kas taip duotų, būtų gerai. Primintų tą, kas davė biggrin.gif

Galvojau, gal kokį defektą aptikai. Aš va, po metų eksploatacijos, aptikau, kad mano žuvinis užsegimas, vaizduojantis karpį, vaizduoja karpį su vienu iltiniu dančiu laugh.gif Tai mane papiktino - kodėl tik su vienu... biggrin.gif
Atsakyti