Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(hylk @ 2010 07 23, 11:35)
as vakar viena kinieti irgi nuziurejau, tik va ar rasiu  dar....kai sitaip merginos visus susisluoja ?? g.gif , o erilukahos groziai neispasakyti, ar tu speji juos panesiot?

Zinok nesupratau... blink.gif o kur matai tu mano grozius,...kad as nieko kaip ir nedejau... mastau.gif Ar tu manai, kad cia viskas mano... bigsmile.gif Kazko nesupratau, gal perkaitau...nezinau, sunkiai as siandien mastau... blush2.gif Ir kita vertus, visu kinieciu gi as nepaemiau,... schmoll.gif sidabriuku skirtingu 10 yra, tai va situos ir emiau po viena skirtingus...ir nefritu 10 skirtingu... g.gif Ju dar yra tikrai... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 23 liepos 2010 - 11:25
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 23, 12:22)
Zinok nesupratau... blink.gif o kur matai tu mano grozius,...kad as nieko kaip ir nedejau... mastau.gif Ar tu manai, kad cia viskas mano... bigsmile.gif Kazko nesupratau, gal perkaitau...nezinau, sunkiai as siandien mastau... blush2.gif

supratau, kad cia viskas tavo, ziuriu issiziojusi ir galvoju nejau zmogus tiek visko turi ir kaip jis speja viskuo pasidziaugt, sorry, jei ne taip supratau.cia as perkaitau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(hylk @ 2010 07 23, 12:25)
supratau, kad cia viskas tavo, ziuriu issiziojusi ir galvoju nejau zmogus tiek visko turi ir kaip jis speja viskuo pasidziaugt, sorry, jei ne taip supratau.cia as perkaitau  doh.gif

Nu jooo.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Te tau...dovanu...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 23 liepos 2010 - 11:27
aciu aciu mirksiukas.gif aciuks.gif
Atsakyti
Tarp kitko...Panorama gavo labradoritus tris...oi kiek dauk biggrin.gif
Atsakyti
Mergai, aš su ypač karštomis ir geromis naujienomis thumbup.gif Užmirškite švenčiančius ir laike nebesigaudančius beadsensation ir skubėkit į Ievos sodus VCUP'e - iki 25 dienos perkant bet ką už 200 litų, vienas karolis už 79 - dovanų thumbup.gif Tiesa, nežinau, ar Kauno Ievos soduose tas galioja - greičiausiai ne, nes VCUP'o kioskas atsiskiria nuo Sodų, kaip atskira firma... Aš papirkau užsilikusias bitutes ir Midgardo gyvatę, o dovanų gavau retirintą žaliąjį žiedą ax.gif Ir dar Panoramoje užvežta naujų akmenų - nuroviau ypatingo grožio jaspį, panašų į labradoritą, pusiau skaidrų wub.gif Dabar vaizdinė medžiaga:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 23 liepos 2010 - 12:02
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 23, 13:01)
Mergai, aš su ypač karštomis ir geromis naujienomis  thumbup.gif

Ot ,kad tas naujienas anksciau butum pasakius... doh.gif O jaspis tai tikrai grazus,...bet galvoju o as jo nebuvau macius anksciau,...buvo toks turkio spalvos...dar vakar paziurejau, kad jau nera... labai grazus... tikrai vertas grieko... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 23 liepos 2010 - 13:04
Erszebeth ale tikrai tavo jaspis nuostabus wub.gif ir naujienos grazios thumbup.gif

Na o as jau esu gavusi savo rudus retintus perlus, tik nebuvo noro fotkint blush2.gif , bet siandien va prisiveciau, tai ir rodausi ax.gif :
user posted image

dar papirkau sidabrini ziedeli su turkio spalvos cirkoniu, kuri derinau prie apyrankes
user posted image
user posted image
Atsakyti
Fontenay žiedas tobulas thumbup.gif: 4u.gif gaila, kad aš tokių dalykų nelabai nešioju .... gal pradėt? hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 23, 13:01)
Mergai, aš su ypač karštomis ir geromis naujienomis  thumbup.gif Užmirškite švenčiančius ir laike nebesigaudančius beadsensation ir skubėkit į Ievos sodus VCUP'e - iki 25 dienos perkant bet ką už 200 litų, vienas karolis už 79 - dovanų 

kai aš Jums, miestietėms, pavydžiu blush2.gif sėdžiu provincijoj ir tik tyliai Jūsų grožybes apžiūriu ax.gif
Laba visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 23, 14:07)
Na o as jau esu gavusi savo rudus retintus perlus, tik nebuvo noro fotkint  blush2.gif , bet siandien va prisiveciau, tai ir rodausi  ax.gif  :

Kokie perlai... blink.gif karsta.gif swoon.gif Jau pradedu pavydet... blush-anim-cl.gif cool.gif
(o kodel nebuvo noro) unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 23 liepos 2010 - 13:36
QUOTE(Kedra @ 2010 07 22, 11:21)
karsta.gif Eina sau kokis grožis. wub.gif Dabar ir man prisireikė doh.gif Mažai vilties, bet gal žinot kur gali būti užsilikusių? Nevisad seku temą, tai neįsivaizduoju, kokia situacija su jom dabar. blush2.gif

nežinojau, kad našlaitės retenybė, mūsų kaime prieš kokį pusmetį nusipirkau, reiks apsižvalgyt gal dar likę cool.gif
Atsakyti