Įkraunama...
Įkraunama...

Ekorutuliai

QUOTE(andrearoma @ 2011 02 06, 17:00)
sakykit, ar aš gerai supratau?
SKALBIANT SU RUTULIAIS  AR MUILO RIEŠUTAIS, REIKIA STABDYT MAŠYNĄ PO IŠGRĘŽIMO IR IŠTRAUKTI JUOS, O TADA ĮJUNGTI TOLIAU SKALAVIMO  REŽIMĄ ?
Nes rutulių sudėtis tai chemija, o muilas tai muilas? Viską reikia išskalaut gi...

Aš nieko nestabdau ir neimu. Ir skalbiu ekonominiu režimu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(andrearoma @ 2011 02 06, 18:00)
sakykit, ar aš gerai supratau?
SKALBIANT SU RUTULIAIS  AR MUILO RIEŠUTAIS, REIKIA STABDYT MAŠYNĄ PO IŠGRĘŽIMO IR IŠTRAUKTI JUOS, O TADA ĮJUNGTI TOLIAU SKALAVIMO  REŽIMĄ ?
Nes rutulių sudėtis tai chemija, o muilas tai muilas? Viską reikia išskalaut gi...

Nea, mano rutuliuose nera chemijos, nes jie uzpildyti keraminemis granulemis (kitaip tariant, mano rutulys naturalus, reik tiket, kad pardavejai nemeluoja lotuliukas.gif ), o muilo riesutai skalaujant saltu vandeniu neisskiria saponinu ir skalbiniai isskalaujami gerai, be to, raso, kad muilo riesutai tinka odai ir patinka, kitaip tariant nekenkia, kaip kad iprasti arieliai, persiliai, dosios ar dar kiti... rolleyes.gif
Atsakyti
SUDĖTIS: Polymetric activated calcium, sodium aliphatate, water-softening agent, anti-ressetling agent, anti-corrode agent, bactericide.

http://www.skalbimor...p?id_product=11

universalūs skalbimo rutuliai


ir


SUDĖTIS: Na, Ca, Ba, Fe, Al2o3, SiO2, K, Mg, Tio2.. daugiau nei 80 natūralių mineralinių medžiagų.

http://www.skalbimor...p?id_product=10

Natūralus skalbimo rutulys


Jų apraše rašo :
Jeigu Jums itin aktualus nepriekaištingas rezultatas, siūlome rinktis Universalius skalbimo rutulius,nes natūralus skalbimo rutulys išskalbia ne visas dėmes... bet tai reiškias , kad ir netoks jau ir nekaltas tas universalus rutulys . Nelabai suprantu kas tai per sudėtis g.gif

Galvoju kurį čia pirkt ? Man tai problemos nėr stabdyt mašiną ir juos išimt , bet gal tiesiog geriau pačiam organizmui natūralesnis dalykas... g.gif
Atsakyti
Naudoju ecoballs, nieko stabdyt nereik.
Atsakyti
QUOTE(Murlyka @ 2011 02 05, 18:56)
Kas jau tai masinai gali pasidaryt nuo aliejaus keliu lasu???? g.gif  As lasinu kokius 3-4, bet dazniausiai srovele tas "aliejus" subega, tai neskaiciuoju  doh.gif  veikia skalbimo masina puikiai. Aliejus apelsinu.

Ačiū!
Aš irgi nieko nestabdau nei su universaliais, nei su natūraliais kamuoliais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(andrearoma @ 2011 02 06, 20:46)
SUDĖTIS: Polymetric activated calcium, sodium aliphatate, water-softening agent, anti-ressetling agent, anti-corrode agent, bactericide.

http://www.skalbimor...p?id_product=11

universalūs skalbimo rutuliai


ir
SUDĖTIS: Na, Ca, Ba, Fe, Al2o3, SiO2, K, Mg, Tio2.. daugiau nei 80 natūralių mineralinių medžiagų.

http://www.skalbimor...p?id_product=10

Natūralus skalbimo rutulys


Jų apraše rašo :
Jeigu Jums itin aktualus nepriekaištingas rezultatas, siūlome rinktis Universalius skalbimo rutulius,nes natūralus skalbimo rutulys išskalbia ne visas dėmes...  bet tai reiškias , kad ir netoks jau ir nekaltas tas universalus rutulys . Nelabai suprantu kas tai per sudėtis g.gif

Galvoju kurį čia pirkt ? Man tai problemos nėr stabdyt mašiną  ir juos išimt , bet gal tiesiog geriau pačiam organizmui natūralesnis  dalykas... g.gif

As is ten pat isigijau naturalu skalbimo rutuli kartu su piestukiniu demiu isemikliu, man jis tikrai patinka...
Atsakyti
QUOTE(Ruutta @ 2011 02 05, 15:36)
Aš skalbimo kokybe kamuolių esu visai patenkinta, bet va kvapo kaip ir norėtųsi gaivesnio, ypač prakaituotus darbužius plaunant. Norėjau irgi eterinio aliejaus nusipirkti, bet pardavėja pasakė, kad jis tokiems dalykams netinka, atseit sugadinsiu skalbimo mašiną, jei lašinsiu į ją g.gif Kažkaip nelabai norėčiau tuo tikėti blink.gif Ar su Jūsų skalbimo mašina viskas tvarkoje?  biggrin.gif Ir, jei ne paslaptis, tai kokį aliejų lašinat?

Patenkinta ir aš iš tikro, jau kiek milteliams sutaupiau tai tikrai, nes naudoju jau apie metus ir dar nepildžiau jų smile.gif , o kad kelių dėmelių neatskalbia nebekreipiu dėmesio, reiks pabandyt natūralų baliklį kada, bet kad tikrai retai prisireikia, tai neprisiruošiu ir to nusipirkt biggrin.gif
Mašina veikia puikiai, na kas jai gali atsitikt neįsivaizduoju nuo to aliejaus, gi nedaug dedam 3-5 lašus g.gif naudoju arbatmedžio (dar ir dėl dezinfekuojančių savybių) arba apelsinų-martinio-citrinžolių mirksiukas.gif
Atsakyti
Gundausi aš irgi tais rutuliais g.gif Bet vis nedrįstu, nes atsiliepimai labai įvairūs unsure.gif
Atsakyti
O as nusipirkau rutuli is www.skalbimorutuliai.lt ir pradejo po skalbimo ant skalbiniu atsirasti tamsiai pilku, kartais juodu demiu, sunervino verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(DalPe @ 2011 02 11, 23:56)
O as nusipirkau rutuli is www.skalbimorutuliai.lt ir pradejo po skalbimo ant skalbiniu atsirasti tamsiai pilku, kartais juodu demiu, sunervino  verysad.gif

Čia kurį pirkot? tą natūralų ar universalų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(andrearoma @ 2011 02 11, 22:08)
Čia kurį pirkot? tą natūralų ar universalų? g.gif




As pirkau naturalu. kadangi turiu du tokius rutulius tai dabar sakiau bandysiu su kitu skalbti ir paziuresiu ar dar teplios, gal cia man koks brokas pateko g.gif
Atsakyti
QUOTE(DalPe @ 2011 02 12, 19:38)
As pirkau naturalu. kadangi turiu du tokius rutulius tai dabar sakiau bandysiu su kitu skalbti ir paziuresiu ar dar teplios, gal cia man koks brokas pateko  g.gif

Parašykite kai išbandysite kitą, gundausi ir aš, o ypač dar vyras skatina pirkti biggrin.gif
Atsakyti