Įkraunama...
Įkraunama...

Ekorutuliai

Sian atveze rutuli ir jau viena partija sviesiu rubu iskalbiau, ka gi, jokiu priekaistu thumbup.gif reiks nuo mamos slept miltelius lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kam teko naudoti šiuos? Nelabai suprantu, iš ko jie pagaminti g.gif

http://www.topshop.l.../...&pid=153229
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2011 01 19, 14:26)
Gal kam teko naudoti šiuos? Nelabai suprantu, iš ko jie pagaminti  g.gif

http://www.topshop.l.../...&pid=153229


Neteko bandyt, bet raso kad jo sudetyje yra mineralai naturalus.
"Na,Ca, Ba, Fe, Al203, SiO2, K, Mg, TiO2 ir daugiau nei 80 kitų natūralių mineralų."
Keistas dalykas smile.gif
Atsakyti
Naturaliam rutulyje, kuri pirkau, taip pat nurodo naturalius ingridientus:
SUDĖTIS: Na, Ca, Ba, Fe, Al2o3, SiO2, K, Mg, Tio2.. daugiau nei 80 natūralių mineralinių medžiagų.

O veikia stai tokiu principu:
VEIKIMO PRINCIPAS: Natūralus skalbimo rutulys yra užpildytas keraminėmis granulėmis, sudarytomis iš natūralių mineralų. Šie mineralai veikia vandenį grynai fizikiniu būdu: generuoja infraraudonuosius spindulius bei jonizuoja vandenį (OH-), suskaldo vandens mokelukių telkinius ir purvo molekules iki nano dydžio. Tuo pačiu metu šarmina vandenį bei sumažina vandens oksidacijos-redukcijos potencialą. Taip padidinamas paties vandens skalbimo efektyvumas – aktyvuotos vandens molekulės žymiai geriau įsiskverbia į audinį, suminkština bei atpalaiduoja ir patį audinį, ir nešvarumus. Veikiant skalbimo mašinai, atpaliduoti nešvarumai lengvai pasišalina iš audinio.

Juk pilnas internetas ivairiomis kalbomis informacijos smile.gif
Atsakyti
O sakukit ar sakantis is skalbimorutuliai.lt pinigus moketi galima gavus preke?na jai per kurjeri pristatoma.
Atsakyti
Atrodo, kad galima, nors geriau pas juos FB puslapy paklaust smile.gif
Atsakyti
Pirkau is ebay.co.uk ecozone ecoburbulus, buvo 3 vnt, papildmas ir demiu isemejas, mokejau apie 80 lt su siuntimu i LT thumbup.gif , Viename forume gerai issireiske viena mama, kas naudojo pries tai ekologiskas skalbimo priemones, tai patiks , o kas naudojo is parduotuves miltelius -visai nepatiks.Kai skalbiu baltus ar labai purvinus rubus idedu siek tiek ekologisku betkokiu milteliu, bet tikrai nedaug, isskalbia geriau, nei vien tik burbulai .Siaip as visai patenkinta jais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo belisima: 21 sausio 2011 - 23:06
QUOTE(Ankara @ 2010 12 09, 15:04)
Aš tai turiu štai tokius
http://cgi.ebay.co.u...=item3ef2f6bd03
Šiaip tai patenkinta aš jais, dedu abu iškart, skalbiu jau 9mėn ir dar nepildžiau atrodo ir nereikia, tiesa dėmių ir jei labai stiprus prakaito kvapas tai neišskalbia. Dėmes reikia apdorot kitom priemonėm, o dėl kvapo į skalavimo skyrelį įlašinu kelis lašiukus eterinio aliejaus ir po problemos  thumbup.gif
Tiesa baltą patalynę skalbiu su milteliais, nes jai visada nustatau 90 laipsnių tai rutuliai šiuo atveju jau atkrenta 4u.gif

Aš skalbimo kokybe kamuolių esu visai patenkinta, bet va kvapo kaip ir norėtųsi gaivesnio, ypač prakaituotus darbužius plaunant. Norėjau irgi eterinio aliejaus nusipirkti, bet pardavėja pasakė, kad jis tokiems dalykams netinka, atseit sugadinsiu skalbimo mašiną, jei lašinsiu į ją g.gif Kažkaip nelabai norėčiau tuo tikėti blink.gif Ar su Jūsų skalbimo mašina viskas tvarkoje? biggrin.gif Ir, jei ne paslaptis, tai kokį aliejų lašinat?
Atsakyti
QUOTE(Ruutta @ 2011 02 05, 15:36)
Aš skalbimo kokybe kamuolių esu visai patenkinta, bet va kvapo kaip ir norėtųsi gaivesnio, ypač prakaituotus darbužius plaunant. Norėjau irgi eterinio aliejaus nusipirkti, bet pardavėja pasakė, kad jis tokiems dalykams netinka, atseit sugadinsiu skalbimo mašiną, jei lašinsiu į ją g.gif Kažkaip nelabai norėčiau tuo tikėti blink.gif Ar su Jūsų skalbimo mašina viskas tvarkoje?  biggrin.gif Ir, jei ne paslaptis, tai kokį aliejų lašinat?

Kas jau tai masinai gali pasidaryt nuo aliejaus keliu lasu???? g.gif As lasinu kokius 3-4, bet dazniausiai srovele tas "aliejus" subega, tai neskaiciuoju doh.gif veikia skalbimo masina puikiai. Aliejus apelsinu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murlyka: 05 vasario 2011 - 16:57
o man ant drabuziu paliko visos demes nuo vaiko koseliu, tai turejau is naujo plauti su skalbimo milteliais , tai istraukiau baltutelius rubus, o tuos rutulius daviau katei zaisti nes man jie nepatiko tik nemazai kainavo g.gif
Atsakyti
As naudoju kaip naudojusi, tik demes su spec. demiu isemikliu pries skalbiant apdoroju rolleyes.gif Nezinau, man patinka. Dar isbandziau derini rutulio ir muilo riesutu lotuliukas.gif nereikejo papildomai minkstiklio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Murlyka @ 2011 02 06, 18:31)
As naudoju kaip naudojusi, tik demes su spec. demiu isemikliu pries skalbiant apdoroju  rolleyes.gif  Nezinau, man patinka. Dar isbandziau derini rutulio ir muilo riesutu  lotuliukas.gif  nereikejo papildomai minkstiklio  blush2.gif

sakykit, ar aš gerai supratau?
SKALBIANT SU RUTULIAIS AR MUILO RIEŠUTAIS, REIKIA STABDYT MAŠYNĄ PO IŠGRĘŽIMO IR IŠTRAUKTI JUOS, O TADA ĮJUNGTI TOLIAU SKALAVIMO REŽIMĄ ?
Nes rutulių sudėtis tai chemija, o muilas tai muilas? Viską reikia išskalaut gi...
Atsakyti