Įkraunama...
Įkraunama...

Ekorutuliai

Naudoju pusmeti, minusas, kad rimtesniu demiu neisskalbia, nors ir naudoju eko demiu isemikli. Ir balti apsiplauna, nors naudoju eko balikli. Bet ka padarysi, kol kas ar yra kuom pakeisti?
Papildyta:
QUOTE(liepa27 @ 2010 12 28, 17:37)
4u.gif bet pagalvojus gerai,kad egzistuoja tokie forumai,kaip sis,kur gali pasiskaityt ir neapsikvailint,pvz.su muilo riesutais arba sitais rutuliais doh.gif
4u.gif aciu toms forumietems,kurios atvirai paraso kas yra kas.

Ir muilo riesutai isplove man vyro prakaito kvapa, ir rutuliai isplauna. Tik po riesutu budavo rubu spec. kvapas nuo ju, o nuo rutuliu - jokio. Dar nuo riesutu balti rubai tapdavi pilksvi.
Ir juk nebutina pirkt didziausia pakuote uz 200, yra masezniu, kiek ten, 50-60Lt uz 2 rutulius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijolia: 03 sausio 2011 - 14:56
Norėjau padiskutuoti apie neseniai musu tv ekranuose atsiradusia reklamine preke,
http://www.topshop.l...p;refint=NA_osm

NEJAUGI ji tikrai tokia jau gera ir efektyvi??
gal kas nors jau galetu apie tai papasakoti?
Atsakyti
buvau sukurus nauja tema, moderatore perkele mano zinute cia. na, tai kaip ir itariau, nieko labai ypatingo tuose rutuliuose ner...
Atsakyti
mane taip pat labai domina sitie rutuliai,
bet kaip is forumo pastebejau ne visu firmu rutuliai vienodai veikia ir vienus galima skalbti tik 300 kartu, kitus 1000 kartu.
butu gerai kad diskutuojant ir dalinantis patirtimi imestumete koki butent rutuli naudojote?????
siaip as visada skalbiu vokiskais ariel 30 laipsniu temperaturoje ant sutrumpintos programos - kvapas nuostabus (issilaiko 4 dienas), demiu nulis, bet sakau gal su kamuoliais tikrai pinigeliais susitaupo??

o kokioj maziausioj temperaturoj kamuoliai pradeda veikti?
ir kaip su kalkem arba neprades masina nuo rudziu kokiu ruduoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 10 sausio 2011 - 14:39
QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 10, 14:30)
siaip as visada skalbiu vokiskais ariel 30 laipsniu temperaturoje ant sutrumpintos programos - kvapas nuostabus (issilaiko 4 dienas), demiu nulis, bet sakau gal su kamuoliais tikrai pinigeliais susitaupo??

O mane būtent tas kvapas ir užmuša doh.gif kaip nemėgstu sklabinių su skalbimo priemonių kvapu...
Ekorutuliai labai dėmėtų rūbų neišskalbia. Man jie išsigelbėjimas vasarą, kai tenka skalbti vos porą valandų dėvėtus, bet priprakaituotus drabužius.
Bet aš nuo ekorutulių perėjau prie skalbimo riešutų - jie man labiau patinka, o ekorutulius kartu su magnobal'u planuoju nešti išparduotuvėn mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2011 01 10, 15:41)
O mane būtent tas kvapas ir užmuša  doh.gif  kaip nemėgstu sklabinių su skalbimo priemonių kvapu...
Ekorutuliai labai dėmėtų rūbų neišskalbia. Man jie išsigelbėjimas vasarą, kai tenka skalbti vos porą valandų dėvėtus, bet priprakaituotus drabužius.
Bet aš nuo ekorutulių perėjau prie skalbimo riešutų - jie man labiau patinka, o ekorutulius kartu su magnobal'u planuoju nešti išparduotuvėn  mirksiukas.gif

o man vieninteliai ariel- parvezti is vokieciu tepatinka, nes lietuvoj pirkti kazkoks keistas kvapas ir nelaiko visai... o kitu milteliu irgi nemegstu kvapo, purto mane nuo ju...
o kas per skalbimo riesutai? gal nuoroda kokia galima?
Atsakyti
Va tokie tie riešutai
user posted image

Mano va tokie.
Atsakyti
Pirkau siuos: http://www.sveikipro...plektas-ecozone Esu patenkinta, tik butinai dar reikia naudoti koki eko balikli ir demiu isemikli. Naudoju si: http://www.sveikipro...-135-ml-ecozone
Kadangi nezinojau, kas per daiktas, tai maziausia ju komplektacija issirinkau, "jei kas", nepasakyciau, kad cia daug 54Lt.. Buvo prideti 2 mazi granuliu maiseliai pakeitimui, tai mes juos greit susidejom i rutulius, sakau, gal geriau plaus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2011 01 10, 15:59)
Va tokie tie riešutai
user posted image

Mano va tokie.

man dabar toks klausimas, kiek supratau tie riesutai cia visam internete vienodi? tik ju kaina skiriasi?
http://www.sveikatos...-riesutai-500gr
nes ziuriu kitur net iki 40lt uz puse kilogramo?
o kokius jus kamuolius ruosiates parduoti? blush2.gif
galvoju gal pabandymui naudotus pabandyt jei nenuskalbti.. jei nepatiks visada galima pasimainyti i kitoki lotuliukas.gif

tik as nelabai isivaizduoju kaip tas kvapas be milteliu? kazkada esu uzmirsusi ju ideti ir vien su vandeniu praplovus- tai kazkas baisaus, nemoku apsakyti, gal vanduo ar kas, bet nemalonu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 10 sausio 2011 - 15:32
QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 10, 15:28)
o kokius jus kamuolius ruosiates parduoti? blush2.gif

Va tokius. Naudoti max 15 kartų. Pakuotėje pridėtas ekovaliklis Ecover net bevuvo atsuktas. Visiems rutuliams yra papildomos granulės maišeliuose. Kartu pridėčiau ir tokį magnetinį rutulį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2011 01 10, 17:53)
Va tokius. Naudoti max 15 kartų. Pakuotėje pridėtas ekovaliklis Ecover net bevuvo atsuktas. Visiems rutuliams yra papildomos granulės maišeliuose. Kartu pridėčiau ir tokį magnetinį rutulį  mirksiukas.gif

o kiek noretum? nezinau, gal spamu nepavadins cia prekybos, jei ka i az mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 10, 17:07)
o kiek noretum? nezinau, gal spamu nepavadins cia prekybos, jei ka i az mirksiukas.gif

Į až geriau perkeliam pokalbį mirksiukas.gif
Atsakyti