Įkraunama...
Įkraunama...

Ekorutuliai

QUOTE(_lina_ @ 2010 12 16, 17:18)
kuo toliau skaitineju apie skalbimo rutulius, tuo idomiau. o labiausia apmaudu (net ir piktoka) kaip interneto puslapyje skelbiame, kad jie saugus ir draugiski aplinkai, o ju sudetis byloja apie visai ka kita.
stai viename LT puslapyje SUDĖTIS: Na, Ca, Ba, Fe, Al2o3, SiO2, K, Mg, Tio2.. daugiau nei 80 natūralių mineralinių medžiagų.
o wikipedioje apie Tio2 rasoma, kad gali sukelti (yra rizika) vezi ar genetinius pakitimus.
http://en.wikipedia....itanium_dioxide

nesiekiu cia nei reklamos, nei antireklamos, bet labai pikta, kaip spekuliuoja ekologija.


Nu čia geras, aš dabar kaip tik planuoju juos pirkti, tai labai mane nustebino šitas postas, aš tiesiog pasitikėjau, kad ekologiški, bet turbūt būtų geriausia nueiti į parduotuvę ir ten pirmiausia atidžiai sudėti persiskaityti.
Atsakyti
[quote=Marina_MM,2010 12 21, 16:22]
Natūralus rutulys, bent vaikiškus drabužius išskalbia gerai, kvapų nelieka (aš bent skalbiu 60 temperatūroje), bet va dėmes ne visas išskalbia. Pvz skalbiau kakinas sauskelnes, tai nuo kakučių dėmės liko, nors kvapų - jokių. Aišku ir nereikia norėt, kad natūrali skalbimo priemonė balintų kaip cheminis baliklis smile.gif


Kiek mažoji mano kakino-tai nė vienas cheminis skalbiklis neišskalbė gerai... Reikėdavo dar su ūkišku muilu merkti.
Atsakyti
[quote=julisija,2010 12 28, 11:11]
[quote=Marina_MM,2010 12 21, 16:22]
Natūralus rutulys, bent vaikiškus drabužius išskalbia gerai, kvapų nelieka (aš bent skalbiu 60 temperatūroje), bet va dėmes ne visas išskalbia. Pvz skalbiau kakinas sauskelnes, tai nuo kakučių dėmės liko, nors kvapų - jokių. Aišku ir nereikia norėt, kad natūrali skalbimo priemonė balintų kaip cheminis baliklis smile.gif
Kiek mažoji mano kakino-tai nė vienas cheminis skalbiklis neišskalbė gerai... Reikėdavo dar su ūkišku muilu merkti.
[/quote]
g.gif keista,man kakius puikiausiai Bobas isskalbdavo,aisku jie neekologiski milteliai
Atsakyti
Pries 3 metus isigijom ecover rutulius. Su vyru dziaugemes, kad skalbsim ekologiskai ir dar labai pigiai. Bet... Tikrai is tu rutuliu nesitikejau stebuklu, bet kai isskalbi rubus toks jausmas, kad per vandeni svaru juos praleidi ir tiek. Vyras sportininkas, tai visi jo rubai prakaitu kaip smirdejo pries plovima taip ir po jo smile.gif O labiausiai nuvyle, kad kai uzklausiau e-mailu sveiki produktai atstovu, gal galetu ka patarti tokiu atveju, tai aisku jokio atsakymo nesulaukiau, o pinigai tikrai nemazi sumoketi... Taip ir stovi ekorutuliukai spinteleje, kazkaip gaila ismest... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inessa10 @ 2010 12 28, 18:23)
Pries 3 metus isigijom ecover rutulius. Su vyru dziaugemes, kad skalbsim ekologiskai ir dar labai pigiai. Bet... Tikrai is tu rutuliu nesitikejau stebuklu, bet kai isskalbi rubus toks jausmas, kad per vandeni svaru juos praleidi ir tiek. Vyras sportininkas, tai visi jo rubai prakaitu kaip smirdejo pries plovima taip ir po jo smile.gif O  labiausiai nuvyle, kad kai uzklausiau e-mailu sveiki produktai atstovu, gal galetu ka patarti tokiu atveju, tai aisku jokio atsakymo nesulaukiau, o pinigai tikrai nemazi sumoketi... Taip ir stovi ekorutuliukai spinteleje, kazkaip gaila ismest... smile.gif

4u.gif bet pagalvojus gerai,kad egzistuoja tokie forumai,kaip sis,kur gali pasiskaityt ir neapsikvailint,pvz.su muilo riesutais arba sitais rutuliais doh.gif
4u.gif aciu toms forumietems,kurios atvirai paraso kas yra kas.
Atsakyti
Tikrai ačiū už pasidalijimą informaciją. Nėra geriau, kai informaciją sužinai iš pačių pirkėjų, ne iš pardavėjų...
Atsakyti
nu va jau buvau besigundanti pirkt, bet daba nebepirksiu, aciu Jums forumietes uz sutaupytus pinigelius thumbup.gif
Atsakyti
Parašysiu ir aš savo atsiliepimus apie kamuolius. Tikrai nėra taip,kad jie nieko neverti schmoll.gif Va šitie http://www.skalbimor...p?id_product=11 skalbia puikiai, dėjau vieną kamuolį, skalbiau šviesius spalvotus drabužius, tai viską puikiai išplovė: vaiko maistais apterliotus drabužiukus, baltus megztinio rankogalius. Grynai baltų skalbimui irgi išbandžiau, ploviau 95 laipsnių temperatūroj (instrukcijoj leidžia tik iki 90, bet dėjau ir į aukštesnę, nieko nenutiko tam kamuoliui), tai irgi puikiai baltai viską išplovė, net vaiko seilinukus,žinoma išskyrus tas užsisenėjusias dėmes, kurių anksčiau ir PERSIL negriebdavo, tai nenustebau. Va šitokį kamuolį http://www.skalbimor...p?id_product=10 irgi išbandžiau,bet juo esu daug mažiau patenkinta, sviesto dėmės neišplovė ir kai kurių labiau pritrintų rankogalių irgi nepaėmė, tai manau, kad su šituo kamuoliu galima plauti kažką tokio labai kasdieninio nešiojimo, nepriterlintolabai g.gif Tiesa, su šituo buvau pakankamai gausiai skalbyklę pridėjus, tai gal nelabai jis ten man smarkiai makalavosi, jis ir dukart didesnis nei anie kamuoliai, tai gal nebuvo kur jam judėt doh.gif Žodžiu dar jį teks testuot, kad arba patvirtinčiau arba sandėliuke padėčiau tongue.gif Taip išbandžiau ir šitą indaplovių pagalvėlę http://www.skalbimor...p?id_product=13, tai indai švarūs buvo, be vandens nuosėdų, užskaitau smile.gif
Atsakyti
As gailiuosi pirkusi eko rutulius. Pinigai ismesti i bala. Su jais nebent plauti ne demetus rubus ir mazai nesiotus. Padejau i spintele, mesciau lauk, bet gaila 200 litu doh.gif
Atsakyti
Pirkau is ,,Sveiki produktai". Ar skalbia? Cia jau nuo tikejimo priklauso ax.gif Jei galvosiu, kad isskalbe ir dar bakterijas sunaikino, tai tikriausiai taip ir yra biggrin.gif O siaip juos naudoju kai skalbiame patalyne, ranksluoscius ir tamsius rubus. Nes demes neisplauna jokios. Patinka tik, kad kvapo milteliu nera. O siaip tai naudos 0 ax.gif Bet kartais naudojam, miltelius pataupom, elektra ir tas bakterijas naikinam cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruutta @ 2010 12 31, 21:42)
Parašysiu ir aš savo atsiliepimus apie kamuolius. Tikrai nėra taip,kad jie nieko neverti  schmoll.gif Va šitie http://www.skalbimor...p?id_product=11 skalbia puikiai, dėjau vieną kamuolį, skalbiau šviesius spalvotus drabužius, tai viską puikiai išplovė: vaiko maistais apterliotus drabužiukus, baltus megztinio rankogalius. Grynai baltų skalbimui irgi išbandžiau, ploviau 95 laipsnių temperatūroj (instrukcijoj leidžia tik iki 90, bet dėjau ir į aukštesnę, nieko nenutiko tam kamuoliui), tai irgi puikiai baltai viską išplovė, net vaiko seilinukus,žinoma išskyrus tas užsisenėjusias dėmes, kurių anksčiau ir PERSIL negriebdavo, tai nenustebau. Va šitokį kamuolį http://www.skalbimor...p?id_product=10 irgi išbandžiau,bet juo esu daug mažiau patenkinta, sviesto dėmės neišplovė ir kai kurių labiau pritrintų rankogalių irgi nepaėmė, tai manau, kad su šituo kamuoliu galima plauti kažką tokio labai kasdieninio nešiojimo, nepriterlintolabai g.gif Tiesa, su šituo buvau pakankamai gausiai skalbyklę pridėjus, tai gal nelabai jis ten man smarkiai makalavosi, jis ir dukart didesnis nei anie kamuoliai, tai gal nebuvo kur jam judėt doh.gif  Žodžiu dar jį teks testuot, kad arba patvirtinčiau arba sandėliuke padėčiau  tongue.gif Taip išbandžiau ir šitą indaplovių pagalvėlę http://www.skalbimor...p?id_product=13, tai indai švarūs buvo, be vandens nuosėdų, užskaitau  smile.gif


Man toks durnas klausimas iskilo ax.gif
O tai kaip indaploves pagalvele ar tuos skalbimo rutuliukus naudojant skaiciuojat tuos 300 ar daugiau kartu?? doh.gif Cia pamirsus is skaiciaus issimusi, ir nezinosi, kiek kartu skalbei, ir kiek liko g.gif
Atsakyti
Gal kas bandete si eco wach balls:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 03 sausio 2011 - 13:34