Įkraunama...
Įkraunama...

Ekorutuliai

QUOTE(vikondrija @ 2010 09 02, 09:29)
O po kurio laiko papildymą supylėte?

Ekorutuliai skirti maždaug 1000 skalbimų. Po to, kaip suprantu, juos reikia pakeisti pakuotėje esančiu papildymu.
Atsakyti
Pradejau ir as dometis ecoballs. Pagal pavadinima, tiketina, kad tai turetu buti kas nors ekologiska, maziau kenksminga. Tuo beveik ir patikejau, paskaiciusi infromacija, kaip galima su jais sutaupyti energijos, vandens, kaip kvepia skalbiniai naturalumu. Bet mago suzinoti kas yra siu kamuoliu sudetyje. Va ties cia ir baigesi visa ekologija lotuliukas.gif . Is esmes visos sudedamosios dalys yra lygiai tokios pacios kaip ir kitose valymo, skalbimo priemonese, tik mazesniais kiekiais - todel ir skalbia ne taip gerai, kaip kaupinas skalbimo milteliu puodelis.
Pazydziui, pavirsiaus aktyvinimo medziagos PAM, Stai ka saro apie jas "Sveikas zmogus" http://www.sveikaszm...r...&subtema=54
Calcium carbonate - beveik ieina i visus valiklius
..ir visos kitos medziagos, kurias nezinau ar galima pavadinti saugiomis
Nesu chemike, bet mano galva, cia nera nieko ekologiska.
Butu labai idomu suzinoti chemiku nuomone apie ecoballs mineralu komponentus.

Atsakyti
Aciu mytei kuri pasiule skalbimorutuliai.lt thumbup.gif pasiztiurejau topshopo reklama ir labai uzsinorejau,emiau ieskoti alternatyvu intern.ir suradau, uzsisakiau du komplektus viena sau kita mamai kaledom dovanu skalbimo rutuli,indaploves kempine ir demiu isemeja ir uzviska sumokesiu kai atvez 150 lt, kur topshope lygiai tokie 2 kamuoliai plius lankstymo lenta 169+ pristatymas
Beje ta lankstymo lenta labai jau patiko gal zinote kur tokia rast?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nkreiki: 14 gruodžio 2010 - 16:37
QUOTE(Keretoja @ 2010 12 09, 10:03)
ir dar toks dalykas kad neatskalbia nuo liemeneles pieno kvapo, tenka jas rankom skalbt, nes pienas bega ish kito papo maitinant arba naktimis pabega tai labai nefainas kvapas lieka ishskalbus su ekoballs'ais  doh.gif


man atrodo, kad jie isvis jokio kvapo neatskalbia hihihi.gif na bent jau man toks jausmas, kaip kad paprastu vandeniu isskalbus be nieko... nusivyliau siek tiek, bet pinigai sumoketi, tenka skalbt biggrin.gif

QUOTE(agute07 @ 2010 12 09, 10:43)
As taip isivaizduoju, kad jie tinka tik mazai demetems rubams  g.gif


tikrai taip. arba geriau visai be demiu hihihi.gif
Atsakyti
Turiu eko rutulius, bet man jie nelabai "prilipo", nes jie turi tokį specifinį kvapą, gal aš juos blogai džiovinu, gal juose lieka drėgmė? Stovi jie pas mane nenaudojami.
Atsakyti
kuo toliau skaitineju apie skalbimo rutulius, tuo idomiau. o labiausia apmaudu (net ir piktoka) kaip interneto puslapyje skelbiame, kad jie saugus ir draugiski aplinkai, o ju sudetis byloja apie visai ka kita.
stai viename LT puslapyje SUDĖTIS: Na, Ca, Ba, Fe, Al2o3, SiO2, K, Mg, Tio2.. daugiau nei 80 natūralių mineralinių medžiagų.
o wikipedioje apie Tio2 rasoma, kad gali sukelti (yra rizika) vezi ar genetinius pakitimus.
http://en.wikipedia....itanium_dioxide

nesiekiu cia nei reklamos, nei antireklamos, bet labai pikta, kaip spekuliuoja ekologija.
Atsakyti
QUOTE(_lina_ @ 2010 12 16, 17:18)
kuo toliau skaitineju apie skalbimo rutulius, tuo idomiau. o labiausia apmaudu (net ir piktoka) kaip interneto puslapyje skelbiame, kad jie saugus ir draugiski aplinkai, o ju sudetis byloja apie visai ka kita.
stai viename LT puslapyje SUDĖTIS: Na, Ca, Ba, Fe, Al2o3, SiO2, K, Mg, Tio2.. daugiau nei 80 natūralių mineralinių medžiagų.
o wikipedioje apie Tio2 rasoma, kad gali sukelti (yra rizika) vezi ar genetinius pakitimus.
http://en.wikipedia....itanium_dioxide

nesiekiu cia nei reklamos, nei antireklamos, bet labai pikta, kaip spekuliuoja ekologija.

Cia jei maiste butu titano tai taip,o cia juk vanduo viska isskalauja,as manau kad dat ir islyginat rubus,jau vien ka reiskia kad galima atsisakyti milteliu taip pat ir indaplovej su sia kempine atsisakyti tu baisiu tableciu po kuriu tikrai lieka ant indu ir keliauja I skrandi.katik isbandziau vaikiskus drabuzelius isskalbt,na ir puikiai jokio kvapo,o ka jau kalbet
Apie milteliu likucius,pabandykit isskalbtus su milteliais rubus dar po kranu praskalaut ojojoj kad uzputoja...siandien dar ir indaplove isbandysiu su kempinele,o beje paziurekit Krivicko laida, ten parodys ar rode kad ir nuo vandens numirti galima.
Atsakyti
manau kad cia eilinis vartotojo isdurimas. Nusipirkau, bandziau, efektas nulinis. Pabandykit skalbinius plauti tik su vandeniu- bus lygiai tas pats rezultatas. Zinau, bandziau, galiu sulyginti. Nerekomenduoju schmoll.gif


Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2010 12 17, 13:08)
manau kad cia eilinis vartotojo isdurimas. Nusipirkau, bandziau, efektas nulinis. Pabandykit skalbinius plauti tik su vandeniu- bus lygiai tas pats rezultatas. Zinau, bandziau, galiu sulyginti. Nerekomenduoju  schmoll.gif

O iš kur pirkote?
Atsakyti
QUOTE(nkreiki @ 2010 12 14, 18:35)
Aciu mytei kuri pasiule skalbimorutuliai.lt thumbup.gif pasiztiurejau topshopo reklama ir labai uzsinorejau,emiau ieskoti alternatyvu intern.ir suradau, uzsisakiau du komplektus viena sau kita mamai kaledom dovanu skalbimo rutuli,indaploves kempine ir demiu isemeja ir uzviska sumokesiu kai atvez 150 lt, kur topshope lygiai tokie 2 kamuoliai plius lankstymo lenta 169+ pristatymas
Beje ta lankstymo lenta labai jau patiko gal zinote kur tokia rast?

Prašom mirksiukas.gif Pati dar nebandžiau nusipirkt, po Naujų įsigysiu. O Jūs pirkote vieną kamuolį ar du? Sako, kad skalbti reikia du sudėjus, kad jie ten abu makaluotųsi biggrin.gif Ar bandėte plauti, kokie rezultatai?
Atsakyti
QUOTE(Ruutta @ 2010 12 17, 17:29)
Prašom  mirksiukas.gif Pati dar nebandžiau nusipirkt, po Naujų įsigysiu. O Jūs pirkote vieną kamuolį  ar du? Sako, kad skalbti reikia du sudėjus, kad jie ten abu makaluotųsi biggrin.gif Ar bandėte plauti, kokie rezultatai?

Plaunu su vienu,nebandziau vien su vandeniu plauti tai nezinau koks efrktas, bet siuo rutuliu esu patenkinta vien drl vaiku rubeliu,vakar indus indaplovej issiploviau na ir puikiai,tebunie kad be nieko taip pat isplautu,na bet taip gi neplausi o su jais nors ir buna saviapgaule, bet man tai liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruutta @ 2010 12 17, 17:29)
Prašom  mirksiukas.gif Pati dar nebandžiau nusipirkt, po Naujų įsigysiu. O Jūs pirkote vieną kamuolį  ar du? Sako, kad skalbti reikia du sudėjus, kad jie ten abu makaluotųsi biggrin.gif Ar bandėte plauti, kokie rezultatai?



Na įsigijau juos ir aš (iš www.skalbimorutuliai.lt), tai dabar galiu pasidalinti atsiliepimais biggrin.gif
Tiesa sakant, susigundžiau nuolaidom ir įsigijau visą komplektą: natūralų skalbimo rutulį mažiuko drabužiams, universalius savo drabužiams, ir indaplovei pagalvėlę. Tai apie viską iš eilės:

Natūralus rutulys, bent vaikiškus drabužius išskalbia gerai, kvapų nelieka (aš bent skalbiu 60 temperatūroje), bet va dėmes ne visas išskalbia. Pvz skalbiau kakinas sauskelnes, tai nuo kakučių dėmės liko, nors kvapų - jokių. Aišku ir nereikia norėt, kad natūrali skalbimo priemonė balintų kaip cheminis baliklis smile.gif Šiaip esu visumoj patenkinta, man tokio išskalbimo pilnai užtenka mirksiukas.gif O kai paskaičiuoji kiek sutaupysiu nepirkdama vaikiškų miltelių, tai labai patenkinta pasidarau thumbup.gif

Universalūs skalbimo rutuliai mane maloniai nustebino bigsmile.gif Rimtų dėmių tiesa kolkas nepasitaikė, bet šiaip visokius buitinius "apsiterlenimus" puikiausiai išskalbė thumbup.gif ir vyro drabužius prakaituotus įveikė mirksiukas.gif Žodžiu negaliu atsidžiaugt drinks_cheers.gif

Pagalvėlę indaplovei nusipirkau, nes atsibodo chemikalų nuosėdos ant indų nuo tų tablečių, kad ir ekologiškų. O dabar turiu gelį (neekologišką ), tai tokia chemijos smarvė atidarius po plovimo, kad išvis bijau benaudot. Išplovus pagalvėle tiesa įrankiai ir taurės taip neblizga, kartais matosi išdžiuvę lašiukai. Bet nei smarvės nei nuosėdų nėra, o indai švarūs thumbup.gif Kažkas čia pakomentavo, kad išplovus be nieko rezultatas būtų toks pat - tikrai ne toks, ne kartą bandžiau plauti be nieko, taip neišsiplauna biggrin.gif
Atsakyti