Įkraunama...
Įkraunama...

Ekorutuliai

Sveiki visi, na labai jau man įdomu dėl tu "šaratukų-rutuliukų". Skalbiame sauskelnes ūkiniu muilu, patriname, pamirkome, paskalaujame. Bet tai užima nemažai laiko, sumasčiau su skalbimo mašina "prasukti", bet nenaudojant miltelių, nes blogėja sauskelnių savybės nuo chemijos. Sugalvojau nusipirkti šių kamuoliukų, na nes jie "EKO", bet niekur nėra konkrečios jų sudėties. Gal kas kur pirkote su pilnom instrukcijom ir sudėtimis, gaminio sertifikatais? Būtent reikalingi dokumentai, o ne reklama. Nes jei jie realiai irgi chemija, tai man netinka.
Atsakyti
QUOTE(Hermion@ @ 2012 05 28, 21:24)
Aš turiu tokį:
http://www.biocera.c...shing_Ball.html

Skalbia ne blogiau, negu milteliai. Miltelių nebenaudoju visai. Dėmių neišskalbia (reikia muilinti papildomai), bet juk ir milteliai dėmių neišskalbia...

Labai patinka, kad nėra skalbiklio kvapo  wub.gif


jei reikia papildomai muilinti, tai koks ju tikslas? Mano eko milteliai (tiksliau, skystis) demes isima.
Tiesa sakant, idekite koki paprasta rutuli plastikini su skylutemis (kad jis sukdamasis trankytusi) i rubus ir vandenyje papildomai "burbuliuotu" ir bus tas pats efektas tongue.gif tik pigiau mirksiukas.gif ir labai eko..
Atsakyti
Turiu as namie ta rutuli, jei neismeciau dezutes, galesiu paziureti sudeti. Bet bent jau man jis nepatiko, pirkom dar tada, kai jie tik pasirode ir kainavo nemazai, o naudos jokios- guli ant skalbykles kaip dekoracija lotuliukas.gif Kokius rubus ikisu, tokius ir istraukiu, jei kojnes su kvapu, tai tas kvapas lieka netik jose, bet ir kituose skalbiniuose doh.gif
Atsakyti
Na rūbus tai skalbsim skalbimo milteliais, nes kiek paskaičiau, tai "rutuliukai" ką nors išplauna tik jei dėmių išėmėju patepi, muilu patrini ir šiek tiek miltelių įdedi smile.gif O vat galvojom vaikiškas sauskelnes skalbti, ten jei ir liks dėmės- nieko baisaus, bet jei ir kvapas lieka tada g.gif O įdomu dėl bakterijų, ar jas nors kiek panaikina g.gif Na jei netyčia rasit sudėtis, but labai smagu, o jei ne, nieko tokio
Atsakyti
QUOTE(Dimitrijus @ 2013 03 21, 10:34)
Na rūbus tai skalbsim skalbimo milteliais, nes kiek paskaičiau, tai "rutuliukai" ką nors išplauna tik jei dėmių išėmėju patepi, muilu patrini ir šiek tiek miltelių įdedi smile.gif O vat galvojom vaikiškas sauskelnes skalbti, ten jei ir liks dėmės- nieko baisaus, bet jei ir kvapas lieka tada  g.gif O įdomu dėl bakterijų, ar jas nors kiek panaikina  g.gif  Na jei netyčia rasit sudėtis, but labai smagu, o jei ne, nieko tokio

Nezinau, kaip kitu, bet maniskio sudetis yra: SiO2: 66.23; Al2O3: 11.11; Fe2O3: 1.57; Na2O: 1.80; K2O: 4.78; MgO: 2.32; CaO: 5.98; ZnO: 4.38; B2O3: 1.08, retų žemės mineralų.
. Del bakteriju, tai dauguma man zinomu nepakelia 60 laipsniu temperaturos, taigi tokioj skalbiant ju nelieka, rutulys cia jokios roles nevaidina. jusu vietoj as nepirkciau to rutulio, naudociau arba ekologiskas skalbimo priemones arba tiesiog soda. 4u.gif
Atsakyti
Ačiū Jums labai. Na matyt, kad ieškosime alternatyvos, o kol kas rankytėmis trinsime smile.gif Beje, dėl sodos net nepagalvojome, reikės pabandyti. Dar kartelį ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Dimitrijus @ 2013 03 21, 15:14)
Ačiū Jums labai. Na matyt, kad ieškosime alternatyvos, o kol kas rankytėmis trinsime smile.gif Beje, dėl sodos net nepagalvojome, reikės pabandyti. Dar kartelį ačiū.


patikekit, nera geresnes eko priemones uz rankytes 4u.gif Ir pigesnes. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hermion@ @ 2012 05 28, 21:24)
Aš turiu tokį:
http://www.biocera.c...shing_Ball.html

Skalbia ne blogiau, negu milteliai. Miltelių nebenaudoju visai. Dėmių neišskalbia (reikia muilinti papildomai), bet juk ir milteliai dėmių neišskalbia...

Labai patinka, kad nėra skalbiklio kvapo  wub.gif

Taigi va, radau savo seną postą... Raportuoju, kad kažkur po 4 mėnesių naudojimo jie nustojo skalbti verysad.gif

Vadinasi, jų efektas ne tame, kad "burbuliuoja", kaip čia kažkas rašė. O tiesiog į tuos rutulius buvo pridėta kažkokių chemikalų, kurie per tam tikrą laiką pasibaigė cool.gif
Atsakyti
sveikos,

tai kaip įdomu dėl tų skalbimo kamuolių. Būtų gerai jei kokia laboratorija ar protinga moteiškė pasakytų nuodas jie ar ne? Gal geriau jau miltelius naudot smile.gif
Pati skalbiau su jais metus ir jau reikia papildymą pirkti nes gerokai nutirpo tos granulės, tai vėl suabejojau g.gif
Atsakyti
Gavau dovanų, tai ilgai keikiau dovanos įteikėją... doh.gif Kažkur buvau skaičius, kad labai gerai baltus rūbus išplauna, tai aišku pirma ir išbandžiau plaunant baltus rūbus, kurie nusidažė mėlynai mėlynai... Galvoju, gal per aukšta temperatūrą uždėjau 60 laipsnių? Pats kamuolys mėlynas ir nepasakyčiau, kad iš pigiųjų ...
Atsakyti