Įkraunama...
Įkraunama...

Ekorutuliai

Nagi,mano brolienė vakar nusipirko rutulį iš ''Maximos''(šią savaitę pigiau).Sakiau,kad bent jau man nieko gero iš savojo,bet va nori pati išbandyti.Skaitom abi pridėtą aprašymą:
''...Norint pasiekti optimalų efektą,reikia bent kartą per mėnesį 2 valandoms rutulį palikti saulėje arba tiesiog dienos šviesoje ir leisti keraminiams elementams regneruotis.
Tarp kitko,Jūs galite įdėti ''Biowashball''į šaldytuvą - tai leis Jūsų vaisiams,daržovėms,mėsai ir žuviai ilgiau išlikti šviežiems''
Va šito tai nežinojau g.gif
Atsakyti
Aš gavau dovanu kamuoli,kiek žinau pirktas prekybos centre Bauhof.Patirtis tokia,kad nuo jo vaika labai beria,tose vietuose kur rubai lietesi prie kuno oda buvo kaip nuplikyta.Bandziau skalbti du kartus,tai tikrai isitikinau,kad nuo kamuolio.Neskalbiu,berimu nera:)
Atsakyti
QUOTE(Sviga @ 2011 11 10, 00:08)
Aš gavau dovanu kamuoli,kiek žinau pirktas prekybos centre Bauhof.Patirtis tokia,kad nuo jo vaika labai beria,tose vietuose kur rubai lietesi prie kuno oda buvo kaip nuplikyta.Bandziau skalbti du kartus,tai tikrai isitikinau,kad nuo kamuolio.Neskalbiu,berimu nera:)



man ta atrodo neįmanomas dalykas,arba ten su plastmase kažkas negerai, arba kažkas ne to pridėta į vidų... blink.gif nes jei nuo sito kamuolio normalaus bertų, tai kas tada būtų nuo įprastų miltelių? ar jie jums tinka?
Atsakyti
Pirkom is TopShop, prastai skalbia, ne menkiausiu demeliu neisima, tas pats kaip vandenyje skalautum
Atsakyti
Man ir tas kamuolys tai ka dabar...Rūbai papilkėjo, tikrai stebuklų nedaro.Aš visada po skalbimo jį padedu ant palangės kad išdžiūtų ir saulės gautų.Skalbdama dedu ir miltelių, bet labai nedaug-geriau iškalbia tada ax.gif
Atsakyti
pirkau internetu, buvo akcija. ir siaip skalbdama dedavau puse normos skalbimo milteliu visada. dabar pagal nuotaika dedu lotuliukas.gif . baltiems dazniau, tamsius praktiskai be ju visada skalbiu. kol kas nesiskundziu. bet cia del to kad as ir nesitikejau stebuklu smile.gif . o jei tikites kad virtuvinius ranksluoscius atplaus be demeliu ir panasiai, tai kai kuriu, net baliklis neisima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milda.25: 22 lapkričio 2011 - 12:42
QUOTE(nopsiukas @ 2011 11 14, 12:48)
Pirkom is TopShop, prastai skalbia, ne menkiausiu demeliu neisima, tas pats kaip vandenyje skalautum

mes 2 sugebėjom nusipirkti, ten rašė kažkur norint geresnio efekto tai 2 rutulius įmesti skalbiant. poveikio jokio, net kvapas lieka sklabinių, buvom parsivežę iš sodybos žiemai daug ką išplaut, tai ne tik kad kokius įdėjom, tokius ir ištraukėm, bet net drėgmės toks kvapas visas likęs. žodžiu nieko gero ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2011 11 27, 19:03)
mes 2 sugebėjom nusipirkti, ten rašė kažkur norint geresnio efekto tai 2 rutulius įmesti skalbiant. poveikio jokio, net kvapas lieka sklabinių, buvom parsivežę iš sodybos žiemai daug ką išplaut, tai ne tik kad kokius įdėjom, tokius ir ištraukėm, bet net drėgmės toks kvapas visas likęs. žodžiu nieko gero ax.gif


Na, nemanau, kad tokius dalykus rutuliais reikėtų plaut... Mes iš kaimo kaip parsivežam užsibuvusių drabužių ar pan., dažnai su tuo drėgmės kvapu, tai net milteliai kvapo nepanaikita. doh.gif doh.gif doh.gif

O šiaip, plaunant rutuliais geriausia dar įpilt kokį ketvirtadalį kamštelio kokio eko skalbiklio su kvapu.

Atsakyti
Sveikutės bigsmile.gif , aš irgi pasakysiu apie tuos rutulius. Gavau dovanų 2 iš TOP SHOP pirkti. Galvotum kad gali būt ir geri, bet nauda tik tokia kad skalbiankėj barška ir katė klausydama galvą pamankština. blink.gif O aš ir skalbimo miltelių iš nevilties šiek tiek dedu, bet nei kvapo, nei dėmių neišima. Sako gerai kaip nukalkintojai veikia. Kaip manot bigsmile.gif
Atsakyti
Man tai labai patiko universalus skalbimo rutuliai, ir kvapus isima, ir drabuziai nepilkėja, ir iprastus murzinumus isima ne prasciau, negu milteliai is prekybcentrio. Milteliu papildomai jau nededu.
Atsakyti
Sie skalbimo kamuoliai efektyvus lygiai tiek kiek efektyviai skalbia paprastas vanduo (na jei gumini sportbacio pada idetumet bus taip pat efektyvu). O jei kamuolys padarytas is nekokybiskos medziagos siltame vandenyje issiskirti gali ivairus fenoliai ar ftalatai, kurie tikrai gali sukelti alergija. Taigi ir i nuotekas vadinasi isleidziam ne fosfatus, o ftalatus... ar tai ekologiskiau - spresti pirkejui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirblis_laura @ 2011 12 08, 00:12)
Sie skalbimo kamuoliai efektyvus lygiai tiek kiek efektyviai skalbia paprastas vanduo (na jei gumini sportbacio pada idetumet bus taip pat efektyvu). O jei kamuolys padarytas is nekokybiskos medziagos siltame vandenyje issiskirti gali ivairus fenoliai ar ftalatai, kurie tikrai gali sukelti alergija. Taigi ir i nuotekas vadinasi isleidziam ne fosfatus, o ftalatus... ar tai ekologiskiau - spresti pirkejui smile.gif


Na, man rutuliai skalbė tikrai gerai, o išdžiūvę rūbai buvo minkšti. Tiesa, ir kaina rutulių atitinkama buvo. blush2.gif

Bet apie nekokybiškas medžiagas sutinku. Tuo labiau, kai rutulys kainuoja 10lt ir jį gamina visi kas netingi, ko iš jo galima tikėtis? Nesakau, kad visi pigūs daiktai blogi, bet..

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mannu: 08 gruodžio 2011 - 08:19