Įkraunama...
Įkraunama...

Ekorutuliai

Na as pati taip pat naudoju ecorutulius, bet prie ju i skalbimo masina dar imetu Blue magic ball, tai puiki dezinfekcija, apsauga nuo nemaloniu kvapu ir kad ir naudojant skalbimo miltelius ju reikia zymiai maziau. Tai rutulys su laisvais sidabro jonais, kurie issiskiria skalbiant, as pati esu patenkinta, zinau kad yra skalbimo masinos su ''Silver Nano Health System'' technologija (skalbinių dezinfekcija sidabro jonų pagalba), bet kadangi skalbimo masinos keist kuri laika nezadu, tai man tai puiki alternatyva, ypac namuose turint du maziukus.
Atsakyti
QUOTE(erikute333 @ 2010 10 03, 13:25)
Na as pati taip pat naudoju ecorutulius, bet prie ju i skalbimo masina dar imetu Blue magic ball, tai puiki dezinfekcija, apsauga nuo nemaloniu kvapu ir kad ir naudojant skalbimo miltelius ju reikia zymiai maziau. Tai rutulys su laisvais sidabro jonais, kurie issiskiria skalbiant, as pati esu patenkinta, zinau kad yra skalbimo masinos su ''Silver Nano Health System'' technologija (skalbinių dezinfekcija sidabro jonų pagalba), bet kadangi skalbimo masinos keist kuri laika nezadu, tai man tai puiki alternatyva, ypac namuose turint du maziukus.

Prašom plačiau papasakoti apie šiuos rutulius - kas gamintojas, kiek kainuoja, kur nusipirkti, tikrai sudomino g.gif
Atsakyti
Na as pati isigijau per TM kompanija kitur po to ir neiskojau, bet gal gerai paieskojus turetu but ir paprastose parduotuvese, reiketu taip pat pasiklausinet ekologisku parduotuviu pardaveju (nes man rekomendavusi pazistama pirko is parduotuves, as tingejau vaiksciot po jas susiradau internete 4u.gif ) , kainavo apie 130 lt. Simtaprocentinis efektyvumas garantuojamas 160 skalbimu, bet as naudoju apie 200 skalbimu.Ka patarciau tai labai ziureti kamuolio dyi nes labai dauzosi i skalbimo masinos bugna, tad rinkites mazesni.O siaip tai kazko stebuklingo nera, bet man paciai tai lyg ir svaresni rubai ir gaivesni, nes nenaudoju jokiu minkstikliu ir gaivikliu, man patinka kai isskalbtas rubas neturi jokio kvapo ir paskui jis kvepai tiesiog tavo kvepalais smile.gif na bet as jau cia ne i tema.
O kad sidabras turi dezinfekuojanciu savybiu, tai zinoma ir irodyta.
Atsakyti
ariel ekobumbulai lotuliukas.gif patiko man thumbup.gif lotuliukas.gif

o jei rimtai, man ecozone rutuliai ne ka teisskalbia, pradzioj atrode lyg ir gerai viskas, bet va nesvaresnius rubelius vaiko tai gerai neissikalbia. naudoju dar kelis menesius tik, ta nieko keist nereikia, kaip suprantu. nu bet vis tiek naudosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šerkšnas @ 2010 10 02, 20:51)
Ot ir blogai. Įmeti bumbulą, ir tiek. O čia, pilstyk su kvortele, kaskart. Vargas ir tiek...


nusipirkit skalbimo tablečių įmesit į skalbimo mašiną ir tiek to vargo irnesakyk.gif
Atsakyti
Hm, as ekobumbulus Persil jau tuoj baigsiu isskalbt (ilgam uzteko, galiu pridurt, tu 10kg.), dabar teks riesutu pirktis, kaip regi mano akys, atsiliepimai apie juos ganetinai geri. Be to, patinka man nuekologiskejusios mamos... Gal gi pataps Lietuva svaresne, po tokio ekologijos uzkrato? Kad dar ir siuksliu rusiavimas prie viso to prisidetu... Tai va, as irgi zaliuoju ruta zaliaja...
Atsakyti
Sveiki,
gal kas naudojate Ecogenie Ball skalbimo kamuolį? Mačiau per vieną rusų TV kanalą, o neseniai aptikau ir pas mus - LT - vienoj el.parduotuvej...
Aprašas, tai gražus, o kaip yra iš tiesų? .... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorina @ 2010 12 06, 20:57)
Sveiki,
gal kas naudojate Ecogenie Ball skalbimo kamuolį? Mačiau per vieną rusų TV kanalą, o neseniai aptikau ir pas mus - LT - vienoj el.parduotuvej...
Aprašas, tai gražus, o kaip yra iš tiesų? .... g.gif

Aha,dairausi ir aš į juos rolleyes.gif Gal jau kuri nors išbandėte ir galite ką gero/blogo pasakyti? 4u.gif
Atsakyti
http://www.skalbimor...p?id_product=74

dar va tokius,gal bandėte? Įtartinai maža kaina g.gif
Atsakyti
Galvojau pirkti, bet nedrisau vistik, rankose teko ji ciupineti tai kakzkoks jis man itartinas pasirode plastmases gabalas g.gif priesh menesi nisipirkau ecozone ecoballs'us ir magnoball'a ish amazon puslapio, gavos gal 40 lt pigiau nei pirkti LT, na ka galiu pasakyt kolkas vaikiskus rubeliu, vistyklus ir savo rubus nelabai ishteptus gerai skalbia, bet jeigu jau kokie plemai tai neima, yra ten duota pastos tokios demems shalinti bet dar nebandziau. Kadangi ner pas mus labai murzinu rubu ir dukrytes vystyklai ir rubeliai nebaisiai susipurvina sakyciua tai esu patenkinta, kaip bus kai vaikas paaugs ir pradesvisur grindimis sliauziot tai jauciu nebeatsiplaus... ir dar toks dalykas kad neatskalbia nuo liemeneles pieno kvapo, tenka jas rankom skalbt, nes pienas bega ish kito papo maitinant arba naktimis pabega tai labai nefainas kvapas lieka ishskalbus su ekoballs'ais doh.gif
Atsakyti
As taip isivaizduoju, kad jie tinka tik mazai demetems rubams g.gif
Atsakyti
Aš tai turiu štai tokius
http://cgi.ebay.co.u...=item3ef2f6bd03
Šiaip tai patenkinta aš jais, dedu abu iškart, skalbiu jau 9mėn ir dar nepildžiau atrodo ir nereikia, tiesa dėmių ir jei labai stiprus prakaito kvapas tai neišskalbia. Dėmes reikia apdorot kitom priemonėm, o dėl kvapo į skalavimo skyrelį įlašinu kelis lašiukus eterinio aliejaus ir po problemos thumbup.gif
Tiesa baltą patalynę skalbiu su milteliais, nes jai visada nustatau 90 laipsnių tai rutuliai šiuo atveju jau atkrenta 4u.gif
Atsakyti