Įkraunama...
Įkraunama...

Ekorutuliai

QUOTE(Giurza online @ 2011 10 23, 15:52)
Nesužavėjo manęs skalbimas ekorutuliu - kokius drabužius įdėjau,tokius ir ištraukiau  schmoll.gif

oas istraukiau papilkejusius doh.gif
taikas kad labai minksti, bet daugiau tai NIEKO GERO schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2011 11 03, 10:27)
O tai dabar nebenaudojate sio kamuolio? Kodel? g.gif

Ir klausimas ivairius pigesnius kamuolius naudojancioms mamytems - ar jie visi minkstina vandeni? Kazkur skaiciau, kad buvo pastebetas toks poveikis, tai, skau, gal vien del minkstesniu skalbiniu butu verta ji naudoti kartu su kokiomis skalbimo priemonemis (jei vienas pats kamuolys prastai skalbtu)? mastau.gif



Nenaudoju, nes atskolinau atgal. wink.gif O įsigyti sau dar kažkaip neprisiruošiau, nes tų pigių aš nepirkčiau.

Kamuolį su kitomis skalbimo priemonėmis naudoti galima (netgi rekomenduojama, jeigu drabužiai labai purvini), tik jų kiekį daug mažesnį dėti.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2011 11 03, 10:27)
O tai dabar nebenaudojate sio kamuolio? Kodel? g.gif

Ir klausimas ivairius pigesnius kamuolius naudojancioms mamytems - ar jie visi minkstina vandeni? Kazkur skaiciau, kad buvo pastebetas toks poveikis, tai, skau, gal vien del minkstesniu skalbiniu butu verta ji naudoti kartu su kokiomis skalbimo priemonemis (jei vienas pats kamuolys prastai skalbtu)? mastau.gif


...aš praktiškai dėl kieto vandens juos ir pirkau mirksiukas.gif kartais skalbiu su milteliais, kartais be, bet jokie minkštikliai taip neminkština kaip su rutuliais blush2.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymus 4u.gif. Manau verta isigyti vietoj minkstiklio ir naudot kartu su skalbimo priemone ax.gif. O kad dar ir kvepetu tas kamuolys kokiom levandom biggrin.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2011 11 02, 23:09)
kvapas būna toks pats, kaip ir vandens kvapas. jei vanduo neskaniai kvepia, tai skalbiniai taip pat... pas mus skaniai smile.gif


turejau galvoje pvz prakaito kvapas, slapimo kvapas is vystyklu, cigareciu dumu ir t.t.
Ar vandenyje iskalbus su ekorutuliais sitie kvapai visiskai isnyksta?
Atsakyti
QUOTE(irmaliet @ 2011 11 03, 02:38)
Žinote, pasidalinsiu ir aš savo patirtimi:
pirkome už 32 lt ar kiek per grupinis.lt
Gavom - ir stovi - nepatikėsite smirdi kaip  garaže esančių tepalų ir dar kažko mišiniu.
Paskambinau - sakau, kas čia per reikalas - o man atsako - o jūs pabandykite, kvapas pasinaikins.
Žinote bijau net pabandyti - dar viskas pasmirs.

Nors draugė pirko brangų: bet ją perspėjo, kad jei yra didelės dėmės - neisškalbs. Tik lengvas.

kiek zinau, jei pirkot is grupinis.lt tai tie prekiauja tais paciais kamuoliais kaip ir kinieciu internetines parduotuves.Tai ka noret .As pati isigijau uz 50lt ''patikimus'',bet gailiuosi.Jokios naudos,nei jie skalbia,nei jie minkstina vandeni.
Atsakyti
Sveiki, pasidalinsiu ir as savo patirtimi smile.gif Isigijau stai sitoki skalbimo rutuli http://www.eco4u.lt/...ng-ball-18.html
ir galiu pasakyti, kad juo esu tikrai patenkinta. Kaip ir bet kurios iprastos skalbimo priemones jie stebuklu nedaro- jei yra "rimta" deme, nereikia tiketis, kad rutulys ja iveiks, bet siaip panesiotus rubus, prakaita puikiai isskalbia. Iveike net purvo demes is vyro zvejybiniu rubu smile.gif Patinka tai, kad isdziuve skabiniai kaip cia pasakius, nedulka ir neturi jokio skalbiklio kvapo, kas mane erzindavo, o yra tokie gaivus... Nesigailiu pirkusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Violettta @ 2011 11 06, 13:17)
Sveiki, pasidalinsiu ir as savo patirtimi  smile.gif  Isigijau stai sitoki skalbimo rutuli    http://www.eco4u.lt/...ng-ball-18.html
ir galiu pasakyti, kad juo esu tikrai patenkinta. Kaip ir bet kurios iprastos skalbimo priemones jie stebuklu nedaro- jei yra "rimta" deme, nereikia tiketis, kad rutulys ja iveiks, bet siaip panesiotus rubus, prakaita puikiai isskalbia. Iveike net purvo demes is vyro zvejybiniu rubu  smile.gif Patinka tai, kad isdziuve skabiniai kaip cia pasakius, nedulka ir neturi jokio skalbiklio kvapo, kas mane erzindavo, o yra tokie gaivus... Nesigailiu pirkusi  4u.gif



sutinku, kad tinka jie tiems, kurie nesiiki 'rožių kvapo' po skalbimo. mano nosi irgi nepernešė visų tų puikiųjų skalbimo priemonių kvapųš, tai riešutais ir rutuliais pats tas, išskalbi jie tikrai taip pat. tik tiek, kad neturi baliklių, tai kaip supratau iš atsiliepimų čia, arba būna tikrai ššš rutulių, arba vanduo nekoks, tai ir drabužiai lieka papilkėję. mes vandens kokybe skųstis negalim, tai ir skalbiniai nepilkėja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 06 lapkričio 2011 - 14:59
Jeigu rinktis iš:
1. kvapnūs, itin švarūs, tiesiog išdezinfekuoti drabužiai ir alergija ar dar kas blogesnio;
2. ne tokie idealiai švarūs, bekvapiai, šiek tiek papilkėję drabužiai ir sveikata
Taigi, vis dėlto renkuosi antrąjį variantą ir naudoju ecorutulius http://www.sveikipro...plektas-ecozone , bet kas kokių 10 - 15 skalbimų naudoju paprastus miltelius, kad skalbimo mašiną pravalyt (atsiranda nemalonus kvapas nuo gumų), tokį patarimą radau prie rutulių instrukcijos.
Dar patinka, kad nereikės tampyt skalbimo miltelių maišų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolde @ 2011 11 06, 19:43)
Jeigu rinktis iš:
1. kvapnūs, itin švarūs, tiesiog išdezinfekuoti drabužiai ir alergija ar dar kas blogesnio;
2. ne tokie idealiai švarūs, bekvapiai, šiek tiek papilkėję drabužiai ir sveikata
Taigi, vis dėlto renkuosi antrąjį variantą ir naudoju ecorutulius http://www.sveikipro...plektas-ecozone , bet kas kokių 10 - 15 skalbimų naudoju paprastus miltelius, kad skalbimo mašiną pravalyt (atsiranda nemalonus kvapas nuo gumų), tokį patarimą radau prie rutulių instrukcijos.
Dar patinka, kad nereikės tampyt skalbimo miltelių maišų wink.gif

drinks_cheers.gif
Kartais, kad rūbai vos vos kvepėtų, įpilu ekologiško skalbiklio (kokį penktadalį kamštelio). Arba galima porą lašų eterinio aliejaus įlašint.

Kažkaip aš įtariu, kad šitie brangieji rutuliai ir skalbia geriau. g.gif Tiesa, tikrai negaliu įrodyt, nes tų pigių niekad nenaudojau.

Atsakyti
gal zinot kokia geriausia priemone nuo labai kieto vandens
Atsakyti
QUOTE(Mikėtukas @ 2011 11 03, 11:45)
oas istraukiau  papilkejusius doh.gif
taikas  kad labai  minksti, bet daugiau  tai NIEKO GERO schmoll.gif


nesuzavejo ir manes...as tiesiog ji dedu tam, kad skalbinius isdauzytu. Miltelius vis tiek pilu, bet minkstikliu nenaudoju.
Atsakyti