Įkraunama...
Įkraunama...

Ekorutuliai

mama nusipirko ermitaze uz 25lt,paskuj nuvaziavom i thomas phillips ir ten as uz 8lt nusipirkau toki pati biggrin.gif bijojau leist ten po 100lt,tai pabandymui tiks ir tokie smile.gif ziuresim ar veiks...tik va klausimelis,kaip skalbiankej isjungt skalavima?stebet skalbima ir kai baigsis pats skalbimas tai ir jungt lauk skalbianke?nes pas mane tikrai ner tokios programos,kuri butu be skalavimo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukliukas: 13 spalio 2011 - 10:28
o man kažkaip nepatinka jie, neišskalbė nei vyro murzinu džinsų, nei daugelį rūbų, kurie buvo labiau išsitepę verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukliukas @ 2011 10 13, 11:27)
mama nusipirko ermitaze uz 25lt,paskuj nuvaziavom i thomas phillips ir ten as uz 8lt nusipirkau toki pati biggrin.gif  bijojau leist ten po 100lt,tai pabandymui tiks ir tokie smile.gif  ziuresim ar veiks...tik va klausimelis,kaip skalbiankej isjungt skalavima?stebet skalbima ir kai baigsis pats skalbimas tai ir jungt lauk skalbianke?nes pas mane tikrai ner tokios programos,kuri butu be skalavimo schmoll.gif

O kam jus ji norite isjungti,ta skalavima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2011 10 13, 12:36)
O kam jus ji norite isjungti,ta skalavima? g.gif

na sitie rutuliai ir ra eco todel,kad be chemijos ir todel kad naudoja maziau vandens,t.y. nereikia skalavimo jiem,nes nepriputoja,kaip paprasti milteliai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukliukas @ 2011 10 13, 10:27)
mama nusipirko ermitaze uz 25lt,paskuj nuvaziavom i thomas phillips ir ten as uz 8lt nusipirkau toki pati biggrin.gif  bijojau leist ten po 100lt,tai pabandymui tiks ir tokie smile.gif  ziuresim ar veiks...tik va klausimelis,kaip skalbiankej isjungt skalavima?stebet skalbima ir kai baigsis pats skalbimas tai ir jungt lauk skalbianke?nes pas mane tikrai ner tokios programos,kuri butu be skalavimo schmoll.gif


na, aš tai jungiu ant trumpiausių programų, tai tas skalavimas kaip papildomas praskalbimas ir tiek g.gif
Atsakyti
isbandziau su maikem ir kojinem,o kaip zinia jos neypac svarios buna biggrin.gif isskalbe thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nesužavėjo manęs skalbimas ekorutuliu - kokius drabužius įdėjau,tokius ir ištraukiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Giurza online @ 2011 10 23, 15:52)
Nesužavėjo manęs skalbimas ekorutuliu - kokius drabužius įdėjau,tokius ir ištraukiau  schmoll.gif

koki pirkote,kur ir uz kiek?
as kaip jau minejau thomas philipps uz 8lt
Atsakyti
QUOTE(san @ 2010 07 26, 17:02)
as naudoju ~1,5 metu. kazkada pavasari supyliau papildyma (kuris kartu pakuotej buna). siaip bendra "fona" normaliai skalbia. o demiu man ir jokie kiti milteliai siaip sau neisskalbia - reikia koki demiu valikli naudoti. tai su rutuliais irgi demems naudoju ka nors specialaus.



QUOTE(Giurza online @ 2011 10 23, 14:52)
Nesužavėjo manęs skalbimas ekorutuliu - kokius drabužius įdėjau,tokius ir ištraukiau  schmoll.gif


tiesa man irgi jokie milteliai nepasalinus demes priesskalbima demiu neisima

tai su daugeliu milteliu taip pasitaiko doh.gif

o idomu kaip del kvapo? karstesnis vanduo gal pasalina?
Atsakyti
QUOTE(gera_mamyte333 @ 2011 11 02, 22:04)
tiesa man irgi jokie milteliai nepasalinus demes priesskalbima demiu neisima

tai su daugeliu milteliu taip pasitaiko doh.gif

o idomu kaip del kvapo? karstesnis vanduo gal pasalina?



kvapas būna toks pats, kaip ir vandens kvapas. jei vanduo neskaniai kvepia, tai skalbiniai taip pat... pas mus skaniai smile.gif
Atsakyti
Žinote, pasidalinsiu ir aš savo patirtimi:
pirkome už 32 lt ar kiek per grupinis.lt
Gavom - ir stovi - nepatikėsite smirdi kaip garaže esančių tepalų ir dar kažko mišiniu.
Paskambinau - sakau, kas čia per reikalas - o man atsako - o jūs pabandykite, kvapas pasinaikins.
Žinote bijau net pabandyti - dar viskas pasmirs.

Nors draugė pirko brangų: bet ją perspėjo, kad jei yra didelės dėmės - neisškalbs. Tik lengvas.
Atsakyti
QUOTE(Mannu @ 2011 10 02, 16:57)
Aš esu turėjus va tokius eko rutulius. Paskolino pažįstamas, nes pats nesuprato, ar plauna jie, ar ne.  biggrin.gif
Ploviau tiek baltus, tiek tamsius drabužius. Tamsūs dažniausiai nebūna su dėmėm, tai reikia tik praskalbt. O vat balti buna murzini, ypač virtuviniai rankšluostėliai, su riebalų dėmėm ir pan. Nusistebėjau, nes tie rutuliai puikiai išplovė.  blink.gif
Tik tikrai negalima prigrust pilnos mašinos, turio likt vietos, kad tie rutuliai galėtų daužytis.
Paskui, kai jau įgudau su rutuliais skalbt, man norėjos kvapo kokio, tai įpildavau AlmaWin skalbiklio kokį trečdalį kamštelio.
Tai kaip ir esu patenkinta tais rutuliais.  thumbup.gif

O tai dabar nebenaudojate sio kamuolio? Kodel? g.gif

Ir klausimas ivairius pigesnius kamuolius naudojancioms mamytems - ar jie visi minkstina vandeni? Kazkur skaiciau, kad buvo pastebetas toks poveikis, tai, skau, gal vien del minkstesniu skalbiniu butu verta ji naudoti kartu su kokiomis skalbimo priemonemis (jei vienas pats kamuolys prastai skalbtu)? mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglaite2: 03 lapkričio 2011 - 09:30