Įkraunama...
Įkraunama...

Ekorutuliai

QUOTE(Fedes @ 2011 07 24, 08:09)
to dėl lengvėjimo - man rodos ten vienas dalykas ant jų nenurodytas - vandens minkštumo ir skalbimų skaičiaus santykis. nes man iš viso beveik nelengvėja, tai įtariu dėl to, kad vanduo ir taip minkštas. jau abu kamuolius suskaldžiau plastmases, o rutuliukų tik kartą vos vos papildžiau, dar vis papildymų pokeliai pilni doh.gif kų daryt, reik rašyt sųstis, kal tos plastmasės be skalbimo priemonės duos  biggrin.gif ar iš maišelį dėt?..  g.gif

Gera mintis, bet nežinau ar teisinga g.gif Pas mus vanduo išties begalo kalkėtas, bet mano uošviai gyvena kitam LT gale, pas juos vanduo labai minkštas, jų giminaičių namie- taip pat, bet kamuoliai taip pat sėkmingai lengvėja g.gif Bet, kaip suprantu, mūsų kamuoliai skirtingi, tai gal ir tame skirtumas yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 08 03, 09:39)
Gera mintis, bet nežinau ar teisinga  g.gif  Pas mus vanduo išties begalo kalkėtas, bet mano uošviai gyvena kitam LT gale, pas juos vanduo labai minkštas, jų giminaičių namie- taip pat, bet kamuoliai taip pat sėkmingai lengvėja  g.gif  Bet, kaip suprantu, mūsų kamuoliai skirtingi, tai gal ir tame skirtumas yra  g.gif


zinai, pasiskaiciau instrukcijas, mano parasyta uztenka 400 skalbimu, su visai pridetais papildymais. dabar atidziai pasiskaiciavus, tai tiek matyt ir bus, na, gal ir kiek daugiau, mano skalbimas po 8 kg, ne po 5, ir dedu po viena rutuli, ne po du. tai gal tikrai cia ir rutuliuose ir pazaduose esme...
Atsakyti
[quote=mamyteru,2011 07 27, 15:09]
Nezinau, kaip kitoms, bet visiskai NULINIS rezultatas. blink.gif
Net atskilai buvau paleidus masima su ka tik padaryta demele ant vaiko maikutes, Ir tai nesugebejo issiskalbti doh.gif

Man labai panasi situacija, tik kamuoliuka pirkau is skalbimorutuliai.lt, vaikas pasedejo ant smelio, grizom namo iskart i skalbimo masina, kokius sortukus idejau tokius ir istraukiau, o beda ta, kad dabar ir vanish tos smelio demes neisima doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduku: 04 rugpjūčio 2011 - 14:56
QUOTE(ingriduku @ 2011 08 04, 14:55)

Man labai panasi situacija, tik kamuoliuka pirkau is skalbimorutuliai.lt, vaikas pasedejo ant smelio, grizom namo iskart i skalbimo masina, kokius sortukus idejau tokius ir istraukiau, o beda ta, kad dabar ir vanish tos smelio demes neisima  doh.gif


jeiū pirkot is ju, tia turejot gauti tokidemiu isemimo piestuka priedo? jei ka tik atsiradus deme, tai ji uztepus man visas puikiai isskalbe. senoms aisku neveikia nei jis, nei vanish....
Atsakyti
Labutis,
Šiandien BASUHOPFE kaip tik aptikau nupigintus tuos kamuolius ar kas daugiau esate bandę ar ne. Nes kaip čia paskaičiau labai jau jų visokių ir įvairių yra. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyteru @ 2011 07 27, 15:09)
Si ziema laimejom per TELELOTO toki O2-ion Wash rutuli skalbimo.
Atrodo taip ---> http://www.gavau.lt/...rch/aplink.html

Nezinau, kaip kitoms, bet visiskai NULINIS rezultatasblink.gif
Net atskilai buvau paleidus masima su ka tik padaryta demele ant vaiko maikutes, Ir tai nesugebejo issiskalbti doh.gif

Jeigu kas nori nemokamai isbandyti Klaipedoje  rasykite i AZ, atiduosiu  ax.gif

biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte:): 11 rugpjūčio 2011 - 13:59
http://www.citylife....us-i-el-parduo/

Ar bandėt šituos?
Atsakyti
Gariunuose tuos kamuolius jau po 15lt pardavineja, na bet as kazkaip bijau tokia nesamone pirkti smile.gif
Atsakyti
Man asmeniškai tas kamuolys tinka tik tuomet kai reikia vieną dieną užsidėtus rūbelius praskalaut ar ką, bet ne rimtoms dėmėms.
Atsakyti
tei rutuliai tik ir te apgaulės mamytės, nusipirkau pusiau tik dėmes biški pašlapina ir iškalauja, o pašalint tai nepašalina smile.gif geriau nepagaileti pinigu ir nusipirkti geru milteliu, Kaune prie MC yra pardotuvė thomas philips ,puikus skalbimo mlteliai thumbup.gif
Atsakyti
Rutuliai rutuliams nelygūs. Kaip ir kitos švaros priemonės. O skalbimo miltelių tikiu, kad yra geriau skalbiančių, bet juk ten jau sudėtyje yra dėmių išėmėjai, balikliai ir tt.. Ir vietoj to, kad dėmių išėmėją užteptume ant dėmės, juo plaunam visus rūbus... Ar to tikrai reikia? Labai esam pripratę prie komforto, kad viskas būtų viename, greitai ir kad kuo mažiau daryt reiktų... O apie pasekmes nesusimąstom - sau, gamtai, vaikams ir tt..
Atsakyti
QUOTE(aqela @ 2011 08 26, 15:00)
Rutuliai rutuliams nelygūs. Kaip ir kitos švaros priemonės. O skalbimo miltelių tikiu, kad yra geriau skalbiančių, bet juk ten jau sudėtyje yra dėmių išėmėjai, balikliai ir tt.. Ir vietoj to, kad dėmių išėmėją užteptume ant dėmės, juo plaunam visus rūbus... Ar to tikrai reikia? Labai esam pripratę prie komforto, kad viskas būtų viename, greitai ir kad kuo mažiau daryt reiktų... O apie pasekmes nesusimąstom - sau, gamtai, vaikams ir tt..


O kas gali patvirtinti / įrodyti, kad medžiagos, kurios naudojamos tuose rutuliuose tikrai kokybiškos, ekologiškos??? g.gif Ar buvo atliekami bandymai ir pateikti rezultatai (ne šaraškinų firmelių, bet rimtų įstaigų)??? Gal visi tie rutuliai su visais savo priedais dar baisesni. Tik skalbiant skalbimo milteliais mes žinome kokia ten chemija, o naudojant rutulius - tai tarsi katė maiše, nes turi pasitikėti gamintojo pateiktu aprašu. O aprašymas kai kurių gaminių .... doh.gif švelniai tariant tik juoką kelia.
Jei toms, kurios naudoja rutulius ramu nuo tos "ekologijos", sėkmės. 4u.gif O aš naudosiu skalbimo miltelius - bent žinau kas per chemija ir kokios gali būti pasekmės ax.gif
Atsakyti