Įkraunama...
Įkraunama...

Ekorutuliai

Sveikos,
Gal kas naudoja iš Bauhof pirktus žalius skalbimo eko kamuolius? Įdomu, ar kokybiški?
Atsakyti
QUOTE(Mikėtukas @ 2011 06 06, 10:33)
vieno dalyko skalbiant su rutuliu tikrai NEGALIMA daryti,
negalima gręzti,ir juo labiau  didesnem apsukom (iki 350  dar nieko tokio gal)

baige skalbt-  isimi rutuli  ir statai norima apsuku skaiciu grezimui, tada  nebus  netiketumu, tokiu kaip rutulio turinio isbyrejimas ar drabuziu skiauteles

blink.gif blink.gif
gal čia nuo kamuolio priklauso, ant manojo pakuotės nieko panašaus nebuvo parašyta ir gręžiu kaskart, kol kas nieko nenutiko, o skalbiu jau tris mėnesius beveik kasdien.

QUOTE(Babi* @ 2011 07 17, 16:04)
Dabar tiksliai nepamenu, bet argi per reklamą nesako, kad reikia naudoti perpus mažiau skalbimo miltelių? Man atrodo aš dėl to ir „nurašiau“ jį, nes reikia sklabimo miltelių g.gif

ne schmoll.gif
Aš turiu tą topshop'o, miltelių nenaudoju visai. Skalbia jis lygiai taip pat , kaip bet kurie natūralesni milteliai... dėmių neišima, tam aš naudoju ringuvos purškiklį su tulžimi ir nematau problemos. Viena tik bėda, kad 1000 skalbimų jis tikrai neatlaikys schmoll.gif Jau dabar jaučiu kaip lengvėja, o giminaičiai sveria po kiekvieno skalbimo ir taip pat fiksuoja lengvėjimą didesnį nei kad užtektų tokiam kiekiui skalbimų

QUOTE(*Pavasarė* @ 2011 07 22, 17:39)
Sveikos,
Gal kas naudoja iš Bauhof pirktus žalius skalbimo eko kamuolius? Įdomu, ar kokybiški?

Mano mama pirko, skalbia, viskas gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 07 23, 22:33)
: dėmių neišima, tam aš naudoju ringuvos purškiklį su tulžimi ir nematau problemos. Viena tik bėda, kad 1000 skalbimų jis tikrai neatlaikys  schmoll.gif Jau dabar jaučiu kaip lengvėja, o giminaičiai sveria po kiekvieno skalbimo ir taip pat fiksuoja lengvėjimą didesnį nei kad užtektų tokiam kiekiui skalbimų
Mano mama pirko, skalbia, viskas gerai  ax.gif


ačiū kad užsminei, š kaip tik ieškojau ko nors purškiamo nuo dėlių, reikės šitos ringuvos paieškot thumbup.gif
o dėl lengvėjimo - man rodos ten vienas dalykas ant jų nenurodytas - vandens minkštumo ir skalbimų skaičiaus santykis. nes man iš viso beveik nelengvėja, tai įtariu dėl to, kad vanduo ir taip minkštas. jau abu kamuolius suskaldžiau plastmases, o rutuliukų tik kartą vos vos papildžiau, dar vis papildymų pokeliai pilni doh.gif kų daryt, reik rašyt sųstis, kal tos plastmasės be skalbimo priemonės duos biggrin.gif ar iš maišelį dėt?.. g.gif
Atsakyti
Eko bola

Kazin, ar verta isigyti, gal kas bandete?
Atsakyti
Si ziema laimejom per TELELOTO toki O2-ion Wash rutuli skalbimo.
Atrodo taip ---> http://www.gavau.lt/...rch/aplink.html

Nezinau, kaip kitoms, bet visiskai NULINIS rezultatas. blink.gif
Net atskilai buvau paleidus masima su ka tik padaryta demele ant vaiko maikutes, Ir tai nesugebejo issiskalbti doh.gif

Jeigu kas nori nemokamai isbandyti Klaipedoje rasykite i AZ, atiduosiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamyteru: 27 liepos 2011 - 13:11
Nusipirkome ir mes iš "Sveikų produktų" parduotuvės 3 eko rutulius, nepatinka mums jie, baltų rūbų geriau išvis su jais neskalbti. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dincek2006 @ 2011 07 31, 14:41)
Nusipirkome ir mes iš "Sveikų produktų" parduotuvės 3 eko rutulius, nepatinka mums jie, baltų rūbų geriau išvis su jais neskalbti.  schmoll.gif

O kas pasidarė baltiems rūbamas?

Aš vis neapsisprendžiu jų nusipirkti... Dauguma rūbų šviesūs ax.gif
Atsakyti
O man įdomu, kokios ten medžiagos tam rutulio viduje? Ar galima skalbimo su rutuliu vandeniu pvz palaistyti daržoves? Kas tiksliai žinot?
Atsakyti
O kam su tokiu vandeniu darzoves laistyti????Pagal paskirti reikia rutulius naudoti-skalbti biggrin.gif .
Atsakyti
Tai rutulys ir bus naudojamas pagal paskirtį - skalbs skalbs ir dar kartą skalbs biggrin.gif . Su mano šeimyna skalbenkė sukasi kasdien... Aš klausiu kitko - ar vanduo po tokio skalbimo nėra kenksmingas gamtai - ar jį drąsiai galima pilti tiesiai laukan. Man tas labai svarbu, nes kol kas neturime jokių valymo įrenginių ar kanalizacijų, tat tenka sukti galvą, kur dėti skalbimo vandenį... Paprastais skalbimo milteliais išskalbus, įsivaizduoju, tokiu vandeniu daržo nepalaistysi blink.gif ... O kaip skalbiant rutuliu? Gal kuri jau radot tokią info? Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapelokė @ 2011 08 01, 13:31)
Tai rutulys ir bus naudojamas pagal paskirtį - skalbs skalbs ir dar kartą skalbs  biggrin.gif . Su mano šeimyna skalbenkė sukasi kasdien... Aš klausiu kitko - ar vanduo po tokio skalbimo nėra kenksmingas gamtai - ar jį drąsiai galima pilti tiesiai laukan. Man tas labai svarbu, nes kol kas neturime jokių valymo įrenginių ar kanalizacijų, tat tenka sukti galvą, kur dėti skalbimo vandenį... Paprastais skalbimo milteliais išskalbus, įsivaizduoju, tokiu vandeniu daržo nepalaistysi  blink.gif ... O kaip skalbiant rutuliu? Gal kuri jau radot tokią info? Būčiau labai dėkinga  4u.gif

Jūs palaistykite kokią gėlytę, o vėliau parašykite, ar jis vis dar gyva, ar jau nebe. Ot tada ir paaiškės kokie tie rutuliai EKO lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TheBest: 01 rugpjūčio 2011 - 15:00
Kai pripila nitratų ir nitritų augalai ohoho kaip gražiai atrodo... Bet kai atrodysite jūs, tokių žalumynų prisivalgiusi tongue.gif ...

Jūs juokaujat, o aš rimtai klausiu... Žemė, ant kurios gyvensime, galbūt liks vaikams ir anūkams. Juk rašiau, kad kol kas nėra kitos galimybės - skalbimo vandenį turiu pilti tiesiog ant žemės. Ir tikrai nenoriu jos teršti, tat tenka ieškoti visokių alternatyvų - nekenksmingų gamtai skalbimo miltelių, skalbti virinant be jokių skalbimo priemonių... Todėl ir teiraujuosi, kokios ten medžiagos to rutulio viduje, juk kiek suprantu iš aprašymų jos tirpsta vandenyje, nes juk rašote, kad rutulius reikia papildyti... Suprantu, kad toms, kurios giliau pasiknaisiojo, mano rašliava galbūt juokinga - aš tikrai apie juos esu girdėjusi tik tiek kiek girdėjau reklamoj per teliką - bla bla bla, skalbimas be miltelių... Bet reklamomis netikiu, todėl ir parašiau čia - galbūt kažkam dar be manęs aktualus tas pats klausimas - reikia sukti galvą, kur padėti skalbimo vandenį...

Ar vandenį po skalbimo rutuliu nekenksminga pilti tiesiog į aplinką?
Atsakyti