Įkraunama...
Įkraunama...

Ekorutuliai

QUOTE(Fedes @ 2011 07 11, 09:24)
aš tai jau pradedu manyti, kad skambia ne skalbimo priemonės, o vanduo...
nes neseniai pvz indaplovės tabletė užstrigo tarp įrankių ir neištirpo. o visus indus radau kuo puikiausiai išsiplovusius, išskyrus vineą lėkštę, kurį turbūt ir su priemonėm nebūtų iki galo išsiplovus.... o kadangi mūsų vanduo labai minkštas, tai manau visų priemonių "poveikis" tame ir yra...

todėl toliau skalbiu riešutais ir ekorutuliais, tai bent jau chemijos mažiau gaunam.

Aš irgi taip maniau, bet kai baigėsi indaplovės milteliai, paplovėm porą kartų be jų ir siaubas kokie nešvarūs indai buvo doh.gif doh.gif
o dėl virinimo su eko rutuliais, ar virinat? Aš pabandžiau, tai po to mano rutulys buvo šiek tiek kitokios formos, kreivas, paskui atsistatė. Dabar jau bijau su juo virinti, t.y. plauti 95 laipsnių temperatūroj verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gražutė @ 2011 07 11, 18:45)
Aš irgi taip maniau, bet kai baigėsi indaplovės milteliai, paplovėm porą kartų be jų ir siaubas kokie nešvarūs indai buvo doh.gif  doh.gif
o dėl virinimo su eko rutuliais, ar virinat? Aš pabandžiau, tai po to mano rutulys buvo šiek tiek kitokios formos, kreivas, paskui atsistatė. Dabar jau bijau su juo virinti, t.y. plauti 95 laipsnių temperatūroj verysad.gif


tai vat, kad mūsų vanuo labai minkštas, ne centrinio vandentiekio, tai turbūt dėl to ir nereikia tos chemijos. norėjau pirkti indaplovės pagalvėlę, ji berods irgi panašiai kaip skalbimo rutuliai turėtų veikti, trubūt reikės pirkti, nes bent jau man tai tikrai žymiai pigiau išeina, nei tą chemiją reikai nereikia dėt.

dėl tempearatūros - mačiau kai kurie rašo iki 60 temperatūros tik. aš pirkau tokį, kur instrukcijoje nuo 30 iki 90 parašyta, su baime bandžiau 90, bet viskas super.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 11 liepos 2011 - 20:56
Gal kuri issibande isat zalios spalvos burbula skalbimui?
Atsakyti
Net nežinojau, kad Lietuvoje yra toks didelis eko kamuolių pasirinkimas. Prieš gerą pusmetį vieną tokį parsisiunčiau iš Vokietijos http://www.3pagen.de...chball/44169-45. Skalbiu juo patalynę, rankšluosčius, apatinius, kasdienius drabužius su nedidelėm dėmėm... Viskas puikiai išsiskalbia 4u.gif Kartais į miltelių skyrių įdedu šaukštelį sodos ar įpilu kokio aliejuko dėl gaivesnio kvapo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sankvl @ 2011 07 12, 13:50)
Gal kuri issibande isat zalios spalvos burbula skalbimui?


...mano žalios, bet jų visokių irgi yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau 2 mėnesiai, kaip turiu 2 burbulus iš topšopo. Faktas tas, kad mes taip ir nežinom, kokie chemikalai į juos įeina. Sudėtyje nurodyta keletas cheminių elementų, titano oksidas (!) ir .... "kiti". Kas tie KITI? Lieka klaustukas arba nešt tirt į kokią spec.labooratoriją smile.gif Net jei tai ir būtų 100% saugus ekologiškas produktas, jau po 2 mėn. skalbimo galiu padaryt išvadas: 1. Gerai išplauna NEdėmėtus, NEprakaituotus , beveik švarius skalbinius. Kitais atvejais reikia dėti miltelius- pakanka per puse mažiau nei įprastai.2. Burbulas turi liestis su vandeniu, o ne būti skalbinių viršuje ar kažkur viduryje- burbulą turi semti vanduo, nes kitaip jo "šratukai" nesiliesdami su vandeniu neveiks. Vadinasi, vandens būgne turi būti ne įprastai tiek, kad jo vos matosi, o beveik pusė būgno (reikia papildomai sukioti mašinos nustatymo ratuką ir "semti" vandenį) . Bet ar sveika mašinai, varikliui, būgnui toks apkrovimas? 3. Instrukcijoje rašoma, kad burbulo užtenka 1000 skalbimų. Neįsivaizduoju kaip, nes jau po kokių 10 skalbimų pastebejau, kad burbulas palengvėjo per pusę, lyginant du antru, kurio dar nenaudojau. Panašu, kad dar 15-20 skalbimų ir iš burbulo liks tik tuščias gumos gabalas - bus žaislas mano Amsiukui smile.gif)))))
Spręskit patys, kiek naudingas šitas daiktas....
Atsakyti
QUOTE(zzzuike @ 2011 07 17, 15:49)
Jau 2 mėnesiai, kaip turiu 2 burbulus iš topšopo. Faktas tas, kad mes taip ir nežinom, kokie chemikalai į juos įeina...

Dabar tiksliai nepamenu, bet argi per reklamą nesako, kad reikia naudoti perpus mažiau skalbimo miltelių? Man atrodo aš dėl to ir „nurašiau“ jį, nes reikia sklabimo miltelių g.gif
Atsakyti
Aš tai visada dedu truputį skalbimo miltelių, bet tik ketvirtadalį, nei įprastai. Pirkau savo rutulį per grupinis.lt, bet jis po daugelio skalbimų nepalengvėjo, rutuliukai viduj tokie patys. Dar radau rekomendaciją jam, kad per mėnesį kartą reikia palaikyti jį saulėje, tada geriau skalbia. Tik jau virinimo programa juo nebeskalbsiu, nes minkštas plastikas buvo pasikeitęs po tokio skalbimo, nors kai klausiau, tai sakė, kad galima visais režimais skalbti 4u.gif
Atsakyti
as nusivyiau isskalbus su juo baltasmaikes ir kojines, papilkejo ax.gif , nebeina isbalinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikėtukas @ 2011 07 17, 19:26)
as nusivyiau  isskalbus su  juo  baltasmaikes  ir kojines,  papilkejo ax.gif , nebeina  isbalinti doh.gif

o su maniškiu nė trupučio nepilkuoja, specialiai stebėjau, gerai išplauna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2011 07 07, 14:20)
kiniškų?....

O jus gerai paziurekit, ar ant jusiskio pakuotes kur nors neparasyta, kad pagaminga Kinijoj? smile.gif
beje, ne salis, kurioje gamina svarbu. svarbu pats gamintojas, t.y. KAS gamina 4u.gif
Atsakyti
Jau dvi savaite skalbiu su EKOZONE rutuliais ir rezultatas man patinka. thumbup.gif Visus tris dedu ir skalbiu . Nebereikia jokios chemijos.

Man tie kur po viena parsiduoda ir pigūs , tai nepatikimi atrodo... ax.gif
Atsakyti