Įkraunama...
Įkraunama...

Ekorutuliai

QUOTE(Alinutia @ 2011 06 09, 12:34)
skirtingai, stai vienas pavyzdziu:

http://darveik.lt/bi...kalbimo-rutulys

fizika  smile.gif


Pagal pateiktą nuorodą skaičiau aprašymą. Labiausiai prajuokino šis sakinys: "Granulės su infraraudonaisiais spinduliais..." ir šis "Skalbimo proceso metu Bio rutulys skleidžia daug galingų tolimųjų infraraudonųjų spindulių. Tai didina vandens pH vertę." doh.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

Laikas Nobelio premiją įteikti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TheBest: 16 birželio 2011 - 14:51
QUOTE(Mikėtukas @ 2011 06 06, 11:33)
isbandziau visgi ir as ta rutuli.nu ka,skalbiniai minksti labai, kvepia,bet balti siek tiek  papilkejo ax.gif .
vieno dalyko skalbiant su rutuliu tikrai NEGALIMA daryti,
negalima gręzti,ir juo labiau  didesnem apsukom (iki 350  dar nieko tokio gal)

baige skalbt-  isimi rutuli  ir statai norima apsuku skaiciu grezimui, tada  nebus  netiketumu, tokiu kaip rutulio turinio isbyrejimas ar drabuziu skiauteles

Papilkeja del senu skalbimo milteliu mirksiukas.gif
Papildyta:
Na ir as pagaliau dabrendau iki rutulio.Tai likau patenkinta.Nesvarbu kaip ten skalbia,minkstina vandeni ar kietina,bet svarbiausia rezultatas thumbup.gif
Sakiausi is cia http://pigu.lt/top_t...obola?id=941261 .Yra dar ten brangesniu,skiriasi gal rastu,bet manau rezultatas vienodas irnesakyk.gif
Atsakyti
Aš irgi neseniai įsigijau rutulį. Išbandė vyras, skalbdamas savo aprangą. Atrodo neliko jokio prakaito kvapo, bet visiškai dėmių tikrai nepašalina ir nepašalins schmoll.gif Tad puikiai tiks išskalbti rūbelius, prisigėrusius kūno kvapų biggrin.gif Vis kažkiek sutaupysim blush2.gif
Atsakyti
Aš buvau parsisiuntus iš kiniečių - nu nieko gero, kaip ir iš muilo riešutų, arba drabužiai turi būti visai be dėmelių. O po antro skalbomo visi rutuliukai pabiro...
Atsakyti
as likau nepatenkinta siuo reikalu
Atsakyti
Papasakosiu ir aš savo istorijąsmile.gif Neseniai nusipirkau ecorutulį per kažkurią nuolaidų svetainę( atrodo kiaulė taupyklė) Mokėjau 27 lt. su atsiuntimu. Šviesių vyro ir dukros kojinių tikrai neišskalbė, bet nemalonių kvapų tikrai nebeliko. Bet įdomiausia istorijos dalis atsitiko šiandien. Užėjau į parduotuvę, kur prekės po 3,5 lt, na liaudiškai į "Eurinę" ir radau ten prikrautas krūvas tokių pačių ekorutulių. Susinervinau iki širdies gelmių sad.gif blink.gif Žodžiu eilinį kartą kaikas apgavo daugybę žmonių, nes tų rutulių kuponų buvo nupirkta virš 200 vienetų. Būkit atidžios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozeta @ 2011 06 22, 14:04)
Papasakosiu ir aš savo istorijąsmile.gif Neseniai nusipirkau ecorutulį per kažkurią nuolaidų svetainę( atrodo kiaulė taupyklė) Mokėjau 27 lt. su atsiuntimu. Šviesių vyro ir dukros kojinių tikrai neišskalbė, bet nemalonių kvapų tikrai nebeliko. Bet įdomiausia istorijos dalis atsitiko šiandien. Užėjau į parduotuvę, kur prekės po 3,5 lt, na liaudiškai į "Eurinę" ir radau ten prikrautas krūvas tokių pačių ekorutulių. Susinervinau iki širdies gelmių sad.gif blink.gif  Žodžiu eilinį kartą kaikas apgavo daugybę žmonių, nes tų rutulių kuponų buvo nupirkta virš 200 vienetų. Būkit atidžios  4u.gif


Kažin, kas ten per rutuliai už 3,5Lt... Taip pagalvojus, atėmus mokesčius, antkainius, vežimo išlaidas ir tt.., lieka nebent ant plastmases... Gal ten tokie fufaikiu 'išmušimui' skirti.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Marina_MM @ 2011 07 06, 18:29)
Kažin, kas ten per rutuliai už 3,5Lt... Taip pagalvojus, atėmus mokesčius, antkainius, vežimo išlaidas ir tt.., lieka nebent ant plastmases... Gal ten tokie fufaikiu 'išmušimui' skirti.. ax.gif


...pasižiūrinėkit atidžiau internete pilna rutulių kur kaina apie 1 doleris, ir jie tokie patys kaip tie brangieji, tai jūs manot iš ko tokios parduotuvės uždirba? bet man nesvarbu, svarbu vandenį jie suminkština ir to pagalba geriau skalbiasi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2011 07 07, 11:46)
...pasižiūrinėkit atidžiau internete pilna rutulių kur kaina apie 1 doleris, ir jie tokie patys kaip tie brangieji, tai jūs manot iš ko tokios parduotuvės uždirba? bet man nesvarbu, svarbu vandenį jie suminkština ir to pagalba geriau skalbiasi  blush2.gif


kiniškų?....
Atsakyti
Na už 1 dolerį ar eurą tikrai nieko nepirkčiau smile.gif nesakau, kad reikia pirkti bangiausiuis, bet taupus moka dvigubai. Nenuostabu, kad paskui lieka nepatenkintos. Tuo labiau čia toks daiktas, kur į vidų neįlysi ir nepažiūrėsi kas ten. Už tą dolerį nebent akmenukų gali pridėt tongue.gif O tų kiniškų prekių irgi visokių yra, būna ir labai geros kokybės, būna ir š...
Atsakyti
aš tai jau pradedu manyti, kad skambia ne skalbimo priemonės, o vanduo...
nes neseniai pvz indaplovės tabletė užstrigo tarp įrankių ir neištirpo. o visus indus radau kuo puikiausiai išsiplovusius, išskyrus vineą lėkštę, kurį turbūt ir su priemonėm nebūtų iki galo išsiplovus.... o kadangi mūsų vanduo labai minkštas, tai manau visų priemonių "poveikis" tame ir yra...

todėl toliau skalbiu riešutais ir ekorutuliais, tai bent jau chemijos mažiau gaunam.
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2011 07 11, 10:24)
aš tai jau pradedu manyti, kad skambia ne skalbimo priemonės, o vanduo...
nes neseniai pvz indaplovės tabletė užstrigo tarp įrankių ir neištirpo. o visus indus radau kuo puikiausiai išsiplovusius, išskyrus vineą lėkštę, kurį turbūt ir su priemonėm nebūtų iki galo išsiplovus.... o kadangi mūsų vanduo labai minkštas, tai manau visų priemonių "poveikis" tame ir yra...

todėl toliau skalbiu riešutais ir ekorutuliais, tai bent jau chemijos mažiau gaunam.


...aš ir manau, kad esmė yra vandens suminkštinimas, nes kai skalbinius virinu nededu rutulių ir man jie tokie fui nemaloniai kietu būna, taip būdavo ir anksčiau kol rutulių nenaudojau mirksiukas.gif
Atsakyti