Įkraunama...
Įkraunama...

Ekorutuliai

http://www.grupinis....kalbimo-kamuoli

gal yra atsiliepimų apie šį skalbimo rutulį? Rūbai pas mus nebūna užteršti ar dėmėti, tiesiog reikalaujantys atgaivinimo, kvapo panaikinimo ir suminkštinimo, gal pateisintų lūkesčius šis kamuolys? Nes milteliai brangūs, o ir kažkaip blogai išsiskalauja pastaruoju metu, reiks bandyt kitą režimą.
Atsakyti
Skalbiau vakar savo rūbus. Viskas puikiai išsiskalbė, net šviesios kojinės išsiskalbė, kurios buvo nešiotos kaime, tai ten nori nenori, švara neidealiausia, kojinės buvo purvinos. Nustebino tiesą pasakius, nes milteliai tikrai ne visada išskalbia g.gif Žodžiu - užskaitau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2011 06 02, 10:54)
http://www.grupinis....kalbimo-kamuoli

gal yra atsiliepimų apie šį skalbimo rutulį? Rūbai pas mus nebūna užteršti ar dėmėti, tiesiog reikalaujantys atgaivinimo, kvapo panaikinimo ir suminkštinimo, gal pateisintų lūkesčius šis kamuolys? Nes milteliai brangūs, o ir kažkaip blogai išsiskalauja pastaruoju metu, reiks bandyt kitą režimą.


buvau nusižiūrėjus šitą kamuolį, bet nespėjau nusipirkti. dabar yra toks pasiūlymas http://kiauletaupykl...nas/akcija/436/, bet ar nebus šis kamuolys prastesnis? gal kas turit ir galėtumėt pakomentuoti, ar gerai skalbia?? ar vienodai skalbia visi, ar vis dėlto yra skirtumų?
Atsakyti
QUOTE(Deep Blue @ 2011 06 01, 18:09)
Na mano patirtis tai liudnoka tokia- skalbiant prasiskyre tas rutulys ir vis tie keramikiniai rutuliukai paziro skalbiankeje  blink.gif  siuriau skalbimo masina  blink.gif  aciu D dar kad rutuliukai vos didesni nei bugno skylutes..



isbandziau visgi ir as ta rutuli.nu ka,skalbiniai minksti labai, kvepia,bet balti siek tiek papilkejo ax.gif .
vieno dalyko skalbiant su rutuliu tikrai NEGALIMA daryti,
negalima gręzti,ir juo labiau didesnem apsukom (iki 350 dar nieko tokio gal)

baige skalbt- isimi rutuli ir statai norima apsuku skaiciu grezimui, tada nebus netiketumu, tokiu kaip rutulio turinio isbyrejimas ar drabuziu skiauteles
Atsakyti
QUOTE(Mikėtukas @ 2011 06 06, 10:33)
isbandziau visgi ir as ta rutuli.nu ka,skalbiniai minksti labai, kvepia,bet balti siek tiek  papilkejo ax.gif .
vieno dalyko skalbiant su rutuliu tikrai NEGALIMA daryti,
negalima gręzti,ir juo labiau  didesnem apsukom (iki 350  dar nieko tokio gal)

baige skalbt-  isimi rutuli  ir statai norima apsuku skaiciu grezimui, tada  nebus  netiketumu, tokiu kaip rutulio turinio isbyrejimas ar drabuziu skiauteles


tai spėju, su sena skalbykle, kur tokia funkcija sustabdymo nenumatyta, tai neapsimoka ekorutulių pirkt. nebent nori pribaigti skalbyklę ir pirkti naują smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikėtukas @ 2011 06 06, 10:33)
isbandziau visgi ir as ta rutuli.nu ka,skalbiniai minksti labai, kvepia,bet balti siek tiek  papilkejo ax.gif .
vieno dalyko skalbiant su rutuliu tikrai NEGALIMA daryti,
negalima gręzti,ir juo labiau  didesnem apsukom (iki 350  dar nieko tokio gal)

baige skalbt-  isimi rutuli  ir statai norima apsuku skaiciu grezimui, tada  nebus  netiketumu, tokiu kaip rutulio turinio isbyrejimas ar drabuziu skiauteles


...šiaip instrukcijose rašo tik, kad į džiovykles dėt negalima ax.gif aš ir skalbiu ir grežiu ir tikrai viskas OK thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2011 06 07, 13:49)
...šiaip instrukcijose rašo tik, kad į džiovykles dėt negalima  ax.gif aš ir skalbiu ir grežiu ir tikrai viskas OK  thumbup.gif



neapsimoka nei per kur schmoll.gif

o pasirodo ir eurinėj po 3,5 lt yra rutulių lotuliukas.gif doh.gif

Vis tiek skalbimo miltelių pilu, nes man neišskalbia, ir kvapas (kojinių)
jei sudedi švarius skalbinius skalbti - tai išsitrauki švarius thumbup.gif -tai tada atitinka reklamą lotuliukas.gif

aišku protas ateina tik tada, kai apsikvailini ir patiki reklamom doh.gif doh.gif

Tada sužinojau tik, kad skalbia ne skalbimo milteliai, o skalbimo miltelių suminkštintas vanduo, blush2.gif vyras man sako- " o tai tipo nežinojai g.gif umn.gif, pasirodo ne blink.gif tai dabar mažiau pilu skalbimo miltelių, geriau išskalauja ir minkštesni drabužiai, nebereikia jokio minkštiklio ax.gif va taip sutaupau mirksiukas.gif

todėl ir vėl gal pasimausiu ant žodžių, vienas buvo komentaras delfyje, dėl to, kad tipo "nieko neperku maximoj":
kiek prisimenu cituoju: -"nusiperku ūkiško muilo, sutarkuoju ir užpilu 1lt vandenio ir į skalbimo mašiną pora valgomų šaukštų pilu, + valgomos sodos šaukštą- išskalbia balčiau negu ariel " tai kai pabaigsiu miltelius, taip bandysiu padaryti, pigiau nesigaus, bet ekologiškiau ir švariau gal thumbup.gif


aš dedu -
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justo mama: 08 birželio 2011 - 10:01

na, man rutuliai gerai skalbia, ten kur vaikai priterlioja, tai patepu pridėtu dėmių pieštuku, dar paskaitysiu iš ko jis sudaryta,s bet tikrai patiko. ir kvapas irgi super, ne toks kaip chemijų visų doh.gif

man tiesa sunku įvertint, mano vanduo minkštas, jis viską gerai skalbia, tik vat susidūriau su problema - skalbiu tik 30% temperatūroj, daugiau retai prireikia, tai man rodos vamzdeliuose skystojo senojo skalbiklio užsilikę ir pradeda pelyt... sad.gif praskalbiau aukšta temperatūra dabar specialiai, bet gal žinot, kap jį iš ten galutinai išvalyt? su actu kokiu ar pan? bet ar tuščia skabyklė skalbs, ji pas mane sveria skalbinius prieš skalbimą... jau nebežinau nė kur oinstrukciją padėjau, ką daryt tokiu ateju.... doh.gif



QUOTE(Mikėtukas @ 2011 06 06, 09:33)
isbandziau visgi ir as ta rutuli.nu ka,skalbiniai minksti labai, kvepia,bet balti siek tiek  papilkejo ax.gif .
vieno dalyko skalbiant su rutuliu tikrai NEGALIMA daryti,
negalima gręzti,ir juo labiau  didesnem apsukom (iki 350  dar nieko tokio gal)

baige skalbt-  isimi rutuli  ir statai norima apsuku skaiciu grezimui, tada  nebus  netiketumu, tokiu kaip rutulio turinio isbyrejimas ar drabuziu skiauteles


na, kad nesąmonė, parašyta, kad galima... bent jau mano akcijiniai, iš www.skalbimorutuliai pirktų. skalbiu jau trys savaitės ir viską gręžiu kartu ant 1100. nematau aš ten jokio trankymosi, tiek pat trankosi ar "plėšo" drabužiai su plastmasinėm detalėm, jis turbūt tam ir apjuostas guline juostele, dar plius kad garso į skalbyklės metalą žiauras negirdėtume biggrin.gif

tik vat nepagalvojau, gal iš tikro skalavimo programa nereikalinga tokiem? lyg ir nėra ką skalauti, bt ktia vertus kažkap gal ilgiau pasiskalbia, kaip ir vigbgai lgesnis skalbimas gaunas>... g.gif


QUOTE(Justo mama @ 2011 06 08, 09:57)
neapsimoka nei per kur  schmoll.gif

Vis tiek skalbimo miltelių pilu, nes man neišskalbia, ir kvapas (kojinių)
jei sudedi švarius skalbinius skalbti - tai išsitrauki švarius thumbup.gif -tai tada atitinka reklamą  lotuliukas.gif

aišku protas ateina tik tada, kai apsikvailini ir patiki reklamom doh.gif  doh.gif


na, man per tris savaites beveik nė kiek nesusidėvėjo, pripyliau tik kelis papildoms rutuliukus į vidų neseniai, tai kaip ir apsimoka smile.gif plisu kai dar minkštas vanduo, aš skalbiu ne su dviem, o tik su vienu rutulių iki 8 kg, ir išskalbia. instrukcijas per vėlai perskaičiau, kad su dviem reik skalbt nuo 4 kg, alia kad skalbia gerai, tai o man tą antrą dėt smile.gif

na, man tai kvapas patinka labiau, nei neutralių skalbiklių... tiksliau būna tiesiog gaivus vandens kvapas. gal čia dėl to, kad mūsų vanduo gerai kvepia pats savaime smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Marina_MM @ 2011 05 30, 14:48)
O beje skalbimo miltelių, baliklių ir pan gamintojai net nesivargina vartotojui aiškinti, kaip ten viskas veikia.  Gal ir gerai daro, mažiau klausimų ir visokių interpretacijų kyla..


čia, beje gerai pastebėta... aš kažkada ne skalbimo miltelių, bet vaikiškų sauskelnių sudėtį bandžiau iįsiaiškinti, norėjau suprasti kas konkrečiai mano viaką aergizuoja, tai net vartotojų teises kreipiausi išaiškinimo, taigi pasirodo viskas pagal įstatymus, kažkap gali jei tos sudėties nerašyt... na pažiūrėkit - tiesiog nėra jokios sudėties ant pakuotės ir viskas. rašiau keliom įmonėm norėdama iįsiaiškinti, nes alergizavo mano vaiką ekologiškos sauskelnės. tai žinot kokį atsakymą gavau max - ko tose sauskelnėse NĖRa. o kas YRA- tylu, atsakymas vieningas, tai kas turi būt , pas mus viskas ekologiška doh.gif
Atsakyti
Man tai labai įdomu kokia to rutulio sudėtis arba iš ko jis padrytas?Niekas nebandė perpjauti jo ar kaip nors kitaip į vidų akį užmest? blush2.gif
Aš pati sklabiu muilo riešutais, tai aš matau kas mano drabužius skalbia.O čia ar ne tas pats kaip vaikišką kamuoliuką kartu įmesti?Na ir jei labiau užteršti dar miltelių galima įpilti? ax.gif

Mane domina iš ko jia padarytas?Kur slypi ta skalbimo medžiaga?Gal kas žinot? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2011 06 09, 11:36)
Man tai labai įdomu kokia to rutulio sudėtis arba iš ko jis padrytas?Niekas nebandė perpjauti jo ar kaip nors kitaip į vidų akį užmest?  blush2.gif
Aš pati sklabiu muilo riešutais, tai aš matau kas mano drabužius skalbia.O čia ar ne tas pats kaip vaikišką kamuoliuką kartu įmesti?Na ir jei labiau užteršti dar miltelių galima įpilti? ax.gif

Mane domina iš ko jia padarytas?Kur slypi ta skalbimo medžiaga?Gal kas žinot?  mirksiukas.gif


skirtingai, stai vienas pavyzdziu:

http://darveik.lt/bi...kalbimo-rutulys

fizika smile.gif
Atsakyti
vis dėlto nusipirkau aš tą rutulį - galvoju ne karvę kainuoja, pabandysiu pati, tai bus geriau negu šimtą kartų išgirsti smile.gif kai jau praskalbsiu, tikiuosi nepamiršiu pasidalinti patirtim, tik vis tiek man įdomu, ar jie visi vienodai skalbia? nes kainos tai labai skirtingos jų, skirtingas skalbimų skaičius nurodomas, kai kur temperatūra skalbimo skiriasi ir pan. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2011 06 09, 11:34)
skirtingai, stai vienas pavyzdziu:

http://darveik.lt/bi...kalbimo-rutulys

fizika  smile.gif



Ačiū.Įdomiausias sakinys apie sudėtį:ir dar kai kurie, atitinkami mineralai... biggrin.gif

Gerai, kad ne maistas:ir dar kai kurie E... bigsmile.gif

Nesuprasi visko tiek čia tų naujovių...tik spėk suktis.

Atsakyti