Įkraunama...
Įkraunama...

Ekorutuliai

QUOTE(šarlotė @ 2011 05 10, 09:50)
http://www.kiauletau...a-su-pristatymu
kol yra rutuliu - pirkit, siandienine kiaulestaupykles.lt akcija bigsmile.gif

Pati tokiais skalbiu, buvo proga ir mamai dovanu nupirkt thumbup.gif


Per Kalėdas dovanų lygiai tokius rutulius pirkau. Sau, aišku irgi. Tai sesei per pirmą mėnesį vienas suskilo beskalbiant. O šiandien abu (kartais su abiem, nors dažniausiai su vienu skalbdavau) "suskilo". Tiesiog išlūžo po strypelį (ar kaip čia pavadinti) tose "grotelėse". Įtariu, kad vienas per praėjusį skalbimą įskilo, nes kambaryje radau kelis tuos rutuliukus, nesupratau iš kur (iškrito iš skalbinių). O šiandien tai jau pilna skalbyklė doh.gif . Tai atlaikė man jie apie 4 mėn. Skalbiu 2-3 kartus per savaitę.
Kitų, bent jau kolkas, nepirksiu.
Tikrai jie neskalbia taip, kaip geri skalbimo milteliai. truputį pradėjo erzinti tai, kad rūbai, rankšluosčiai tokie papilkėję tapo. Prieš skalbdama visada dėmes ūkišku muilu su tulžimi ištrindavau. Taip, dažniausiai, dėmės išsiplaudavo. Jei nepamuilindavau, neišsiskalbdavo.
Bet gerai jaučiausi žinodama, kad nors šiek tiek bandau ekologiškai gyventi. Patiko ir tai, kad skalbiniai kvepėjo švara, o ne arielio kalnais kokiais lotuliukas.gif . Puikiai jie skalbė visokius tamsius, bet nedėmėtus rūbus.
Kažko labai mistinis man tas jų veikimo principas. Turiu įtarimų, kad ir tik vandenyje (be jokių rutulių) išskalbus panašus rezultatas būtų. Reiks išbandyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Nusipirkom ir mes su mama susigundę nuolaida biggrin.gif Nu žiūrėsim kokia bus nauda iš to kamuolio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamabalta @ 2011 05 11, 01:54)
Per Kalėdas dovanų lygiai tokius rutulius pirkau.  Tai atlaikė man jie apie 4 mėn. Skalbiu 2-3 kartus per savaitę.

Tikrai jie neskalbia taip, kaip geri skalbimo milteliai. truputį pradėjo erzinti tai, kad rūbai, rankšluosčiai tokie papilkėję tapo. Prieš skalbdama visada dėmes ūkišku muilu su tulžimi ištrindavau. Taip, dažniausiai, dėmės išsiplaudavo. Jei nepamuilindavau, neišsiskalbdavo.
Bet gerai jaučiausi žinodama, kad nors šiek tiek bandau ekologiškai gyventi. Patiko ir tai, kad skalbiniai kvepėjo švara, o ne arielio kalnais kokiais  lotuliukas.gif . Puikiai jie skalbė visokius tamsius, bet nedėmėtus rūbus.

Kažko labai mistinis man tas jų veikimo principas. Turiu įtarimų, kad ir tik vandenyje (be jokių rutulių) išskalbus panašus rezultatas būtų. Reiks išbandyt  mirksiukas.gif

as skalbiu kasdien ir dar po kelis skalbimus, naudoju nuo kovo menesio. NAudoju viena kamuoli, antra uosviam daviau. Nieks nesuskilo, tik tas apsauginis ratas vis nukrenta, nesilaiko.

Jokie eko skalbikliai idealiai neisplaus, cia jun ne Arielas schmoll.gif Reikia papildomu demiu apdorojimo priemoniu. As ir pati ukiska muila naudoju, vaiku demiu kitaip neisskalbciau schmoll.gif Net ir arielas ju neiveikdavo biggrin.gif

Pabandykit, bet abejoju, ar bus tas pats efektas. Mano skalbiniai butu kaip svitrinis popierius biggrin.gif O su kamuoliais net minkstikliu nereikia.
As skalbiu pakaitom su muilo riesutais, man jie skalbia panasiai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Victoria14 @ 2011 05 13, 16:42)
Taip, jis gali būti suvokiamas kaip reklama ... nes manau, kad geriau rinktis originalą ir sertifikuotas produktas, o ne kenksmingi produktai iš Kinijos.

Nenoriu veltis į diskusijas, bet iš kur tokia garantija, kad visi kamuoliai iš Kinijos, ir visi kenksmingi? Nejaugi visus išnagrinėjote? Ir kur garantija, kad tas kamuolys, apie kurį jūs rašote, yra visiškai nekenksmingas? Juolab žmonės, kurie dalijasi savo patirtimi rašo paprastą žinutę, o jūsų žinutė skamba kaip reklama. Tie klausimai retoriniai, nes kaip minėjau nenoriu veltis į bergždžias diskusijas, kadangi tai viso labo mano nuomonė.
Atsakyti
QUOTE(vigai @ 2011 05 05, 14:25)
Paėmiau ir aš. Kažkodėl toks jausmas, kad ššššššššššš  prisipirkom - nei pavadinimo , nei naudojimo instrukcijos , nei kilmės pėdsakų . Kaip ir garaže keptas būtų

Ir aš nusipirkau, tą patį pagalvojau g.gif kaip galima be instrukcijos pardavinėti? Rytoj skambinsiu aiškintis, nes nežinau, ar galima aukštoj temperatūroj skalbti. Bandžiau jau du skalbimus, tai kavpų po skalbimo nelieka, nešvarias kojines išskalbė, braškių dėmes nesenas irgi išplovė, apatiniai rūbai irgi puikiai, tai sakyčiau, labai neblogas rezultatas. Kraujo dėmių nepašalino schmoll.gif
Atsakyti
buvo instrukcija g.gif tik nepamenu ar lipdukas buvo uzklijuotas ant dezutes, ar atskiras lapelis. Akcijiniu kamuoliu dar negavau, esu juos is anksciau pirkus.
Galima iki 90 laipsniu


ziuriu ne apie tuos kamuolisu sneku, as pirkau akcijinius po 29 lt is skalbimorutuliai.lt lotuliukas.gif bet su visais kamuoliais skalbiama iki 90 laipsniu, tik rekomenduoja berods 30 min skalbt.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 14 gegužės 2011 - 20:07
Nusipirkau žalią-bio skalbimo rutulį iš "eko123" parduotuvės.
http://www.aukimekar...kalbimo-rutulys
Kažkaip norėčiau tikėti, kad tai rimta parduotuvė, be jokių padirbinių. Bet keista pasirodė, kad ant dėžutės nebuvo parašyta, kad gamintojas. Gal kas naudojate šį skalbimo kamuolį?
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2011 05 17, 10:54)
Nusipirkau žalią-bio skalbimo rutulį iš "eko123" parduotuvės.
http://www.aukimekar...kalbimo-rutulys
Kažkaip norėčiau tikėti, kad tai rimta parduotuvė, be jokių padirbinių. Bet keista pasirodė, kad ant dėžutės nebuvo parašyta, kad gamintojas. Gal kas naudojate šį skalbimo kamuolį?


...aš tokius naudoju, jie kaip ir visi made in china, bet skalbia pakankamai gerai kaip ir eko milteliai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2011 05 17, 12:31)
...aš tokius naudoju, jie kaip ir visi made in china, bet skalbia pakankamai gerai kaip ir eko milteliai  mirksiukas.gif


Mamytės, o kaip žinote, jog tai EKO priemonė, o ne rutulys su pavadinime figūruojančiu žodeliu "eko" prikimštas tikrų tikriausios chemijos?
Atsakyti
QUOTE(Ciuple @ 2011 05 17, 13:26)
Mamytės, o kaip žinote, jog tai EKO priemonė, o ne rutulys su pavadinime figūruojančiu žodeliu "eko" prikimštas tikrų tikriausios chemijos?

Yra sudėtys smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 17 gegužės 2011 - 16:23
Pastebėjau, kad mano, nors ir neoriginalus rutulys, bet išminkština audinius puikiai, man net geriau už minkštiklį, skalbia irgi fainai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gražutė: 17 gegužės 2011 - 16:48
Na sudominot Jus cia ir mane sitais kamuoliais biggrin.gif
Gal kas turite toki: http://pigu.lt/top_t...obola?id=941261
dabar jam akcija, tai sakau, jei kas naudojate ir esate patenkintos stverciau ir as ji 4u.gif
Atsakyti