Įkraunama...
Įkraunama...

Ekorutuliai

QUOTE(Babi* @ 2011 04 22, 22:14)
Gal ir ne visai į temą bus mano klausimas, bet paklausiu: gal būtų galinčių palyginti ekorutulius ir muilo riešutus? blush2.gif

as sakyciau, kad ekorutuliai gal ciut ciut geriau plauna g.gif Nezinau, prakaito kvapo, ar kojiniu kvapu man nelikdavo nei su rutuliais skalbiant, nei su riesutais, nesuprantu, kaip kitoms lieka g.gif Rimtesnes vaiku rubeliu demes ukisku muilu itrinu, tik tada su riesutais ar rutuliais skalbiu, nes rimtu demiu nei vieni nei kiti neiveike, neiveikia net virinimas, tai gal neiveiktu net cheminiai milteliai biggrin.gif Patalyne, vilnonius rubus, striukes skalbiu tik su riesutais, o kitus rubus su rutuliais. Riesutus siaip daugiau naudoju buity - skiedziu plovikli, ipilu plaudama grindis, valau langus, dulkes, geles purskiu nuo vabaliuku (maciau filmuka, kad nuo kenkeju purskia ax.gif ). Kai isigijau rutulius - skalbimui daugiau naudoju juos, nors realiai labai didelio skirtumo tarp tu ir riesutu nematau... KAi uzplaukia ir vienais ir kitais paskalbiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. Su šventėm.
Vakar nusipirkau ir aš tą skalbimo rutulį, labai norėjos išbandyt. Rezultatai tokie:
kavos dėmę beveik išskalbė
kvapo jokio
rankšluosčiai minkšti
Tik viena bėda - ilgai džiūsta, skalbiant milteliais išdžiūsta dvigubai graičiau. O gal čia tik man taip atrodo?
Atsakyti
QUOTE(Vaidilutė 67 @ 2011 04 24, 14:14)
Sveikos. Su šventėm.
Vakar nusipirkau ir aš tą skalbimo rutulį, labai norėjos išbandyt. Rezultatai tokie:
kavos dėmę beveik išskalbė
kvapo jokio
rankšluosčiai minkšti
Tik viena bėda - ilgai džiūsta, skalbiant milteliais išdžiūsta dvigubai graičiau. O gal čia tik man taip atrodo?


...nu čia tai jau tikrai mitas ir tik Jums taip atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Skalbimo rutulius perku iš ebay. Aprupinau visas savo drauges. 8 rutuliai 50 EUR. Vienas rutulys 1000 skalbimu. Plauna puikiai, neprasčiau nei geri milteliai. Jei yra demių-naudoju demių valiklį, ar ūkišku muilu tą vietą patrinu.Neprikraukit pilnos skalbykles, turi likti vietos rutuliui sokineti. As paprastai palieku trecdali tuscios skalbykles. Esu tikrai laaaabai patenkinta ax.gif
Atsakyti
Sveikos, asvis dar skalbiu su tais pigiais is Thomas Philips smile.gif
Skalbia neblogai, bet galetu ir geriau smile.gif
Tiesa, ar nekenkia patiem rutuliam, jei siek tiek minkstiklio ipyliau karta uzsimirsus?
Ir dar, ar kas nors zinot, kada vel bus kokia nors proga n ukainavimas sklabimorutuliai.lt ? Nesuspejau per Velykas, dabar vel ziuriu, kainos pakile... O ketinu pirkt is ten ir indaploves kempinele ir rutulius abieju tipu...
Atsakyti
Sveiki o as isbandziau stai tokius, http://www.topprekes...o-kamuolis.html
skalbia gerai tik aisku tokiu demiu kaip kraujas man neisplove sad.gif nors aisku ir skalbimo milteliai irgi :/ ,
dar pabandysiu tokius kaip topshope bet sioj parduotuvej(topprekes.lt) sia savaite turi atkeliauti ir kainuos apie 40 lt taigi laukiu laukiu.
Atsakyti
QUOTE(Vaidilutė 67 @ 2011 04 24, 14:14)
Sveikos. Su šventėm.
Vakar nusipirkau ir aš tą skalbimo rutulį, labai norėjos išbandyt. Rezultatai tokie:
kavos dėmę beveik išskalbė
kvapo jokio
rankšluosčiai minkšti
Tik viena bėda - ilgai džiūsta, skalbiant milteliais išdžiūsta dvigubai graičiau. O gal čia tik man taip atrodo?


Oi tikrai manau sutapimas koks nors, arba jums taip pasirode. Man dziusta lygiai taip pat mirksiukas.gif .
Papildyta:
QUOTE(hondute @ 2011 04 27, 22:44)
Oi tikrai manau sutapimas koks nors, arba jums taip pasirode. Man dziusta lygiai taip pat mirksiukas.gif .


Beje is kart imetus dzinsiukus, zoles demes issiplove thumbup.gif .
Atsakyti
man irgi džiūsta taip pat, ar tai būtų skalbta rutuliais ar skalbimo milteliais. Rutuliai man išplauna prakaito kvapą, bet neišplauna rimtesnių dėmeių, kurios dažniausiai būna nuo maisto, mažei savarankiškai pavalgius.
Atsakyti
QUOTE(Jeta @ 2011 05 02, 22:23)
man irgi džiūsta taip pat, ar tai būtų skalbta rutuliais ar skalbimo milteliais. Rutuliai man išplauna prakaito kvapą, bet neišplauna rimtesnių dėmeių, kurios dažniausiai būna nuo maisto, mažei savarankiškai pavalgius.


Na kai kuriu masito demiu nuo mazosios rubu ir man nenuskalbia, ypac svieziu obuolliu sulciu ir dar kai kuriu trintu darzoviu. Bet ju neiveikia ir miltukai 4u.gif
Atsakyti
siandien akcija rutuliams: http://www.grupinis....albimo_kamuolys
Atsakyti
aciu 4u.gif nupirkau mamai
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 05 03, 09:11)


Sveikos, isigijau siandien per grupini per klaida cielus 2 vienetus, viena as pirkau ir viena MB paeme. Viena galiu perleisti, kam reikia.
Atsakyti