Įkraunama...
Įkraunama...

Ekorutuliai

QUOTE(vikosiuks @ 2011 04 01, 10:32)
as bandziau tuos riesutukus, man visai nepatiko, ir kaip baisiai jie smirdi doh.gif (sakau gal cia mano uoslies receptoriai ju nepripazista)
arba mano skalb. masina per dideles kubaturos, kad riesutai suveiktu, nes 7kg, tai ant dugno vandens buna, o likusi dalis tuscia ...

jei tokios kubaturos skalbianke - reiskia dedat daugiau riesutu nei iprastai, o jei dar vanduo kietas - tuo labiau kieki reikia padidint.
As dedu kokius 7-8 riesutus, negailiu biggrin.gif (skalbimo masinoj telpa 5 kg)

Kvapas riesutu savotiskas, bet skalbiniams isdziuvus nelieka jokio kvapo schmoll.gif

vienoj eko temoj mergina skundesi, kad ir jai riesutai neskalbia, bet padidino riesutu kieki - buvo visai kita skalbimo kokybe bigsmile.gif pakeite savo nuomone tongue.gif

As skalbiu ir riesutais ir rutuliu rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 04 01, 11:32)
Gundausi ir aš jais, labai noriu išbandyti  g.gif
Bet va man kilo klausimas, jeigu pvz. jis naudojamas 300 skalbimų, paskui jį reikės išmesti, o kaip žinoti, kad jau reikia?  g.gif Juk neskaičiuosiu  rolleyes.gif Beto ar juos metant nebus teršiama gamta? Ar jie suyra?  g.gif


Ciut prajuokinot smile.gif . O nuo skalbimo priemoniu taros gamta nesitersia?? biggrin.gif Cia ismetat viena kamuoliuka karta tarkim i metus ar i du, ziurint kiek skalbiat. O beje as kol kas nezinau kaip bus po tolimesnio skalbimo ar suprasiu kad jis jau issinaudojo, jei ne tai sakiau apytiksliai primesiu, jei skalbiu pora kart savaitej tai mazdaug kada gausis tie 300.
Atsakyti
Na štai ir aš susigundžiau šiais rutuliais. Jau šiandien pristatė. Ryt matysiu kaip plauna, ar mano lūkesčius pateisins...
Papildyta:
Aš beje paskaičiavau, kad tie rutuliai panašiai kainuoja tiek pat, kiek vienas maišas skalbimo miltelių... tai jei ir nepatiks, kokių 50 skalbimų atlikus išmesiu ramia širdim smile.gif
Atsakyti
Tikrai skalbia thumbup.gif
Atsakyti
Kaip manot, kurie kamuoliai geresni: šie ar ecoBALLS? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 04 12, 18:10)
Kaip manot, kurie kamuoliai geresni: šie ar ecoBALLS? ax.gif


...aš kiek skaitinėjausi tai geriau tie kur dedasi po vieną skalbiant, nes tie kur po du jie skirtingomis medžiagomis užpildyti ir vienas kitą aktyvuoja, o poveikis dar pilnai neištirta kaip jie veikia skalbinius ax.gif o aišku ir rūbus bei sveikatą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2011 04 12, 20:51)
...aš kiek skaitinėjausi tai geriau tie kur dedasi po vieną skalbiant, nes tie kur po du jie skirtingomis medžiagomis užpildyti ir vienas kitą aktyvuoja, o poveikis dar pilnai neištirta kaip jie veikia skalbinius  ax.gif o aišku ir rūbus bei sveikatą  blush2.gif

O, apie tokį dalyką nebuvau girdėjusi. Tada gal tikrai geriau pirkti burbulus, kur po vieną pardavinėja 4u.gif
Atsakyti
o kaip iš top šopo tas burbulas ar gerai skalbia?
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2011 04 12, 20:51)
...aš kiek skaitinėjausi tai geriau tie kur dedasi po vieną skalbiant, nes tie kur po du jie skirtingomis medžiagomis užpildyti ir vienas kitą aktyvuoja, o poveikis dar pilnai neištirta kaip jie veikia skalbinius  ax.gif o aišku ir rūbus bei sveikatą  blush2.gif

Na bent jau tokie tikrai tom paciom medziagom uzpildyti biggrin.gif
user posted image

yra ten pakeitimui granules, visiems trim kamuoliams, vienam maisiuke 4u.gif
Atsakyti
Aš tai vieną skalbimą buvau iškeikus tuos rutulius, bet kai pamačiau, kad to pačio nei Vanish neišskalbia, tai nusiraminau biggrin.gif
Šiaip man labai patinka jie ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2011 04 13, 15:45)
Na bent jau tokie tikrai tom paciom medziagom uzpildyti biggrin.gif
user posted image

yra ten pakeitimui granules, visiems trim kamuoliams, vienam maisiuke  4u.gif

Jūs gal tokius naudojat? ax.gif

QUOTE(liepsnelee @ 2011 04 13, 15:54)
Aš tai vieną skalbimą buvau iškeikus tuos rutulius, bet kai pamačiau, kad to pačio nei Vanish neišskalbia, tai nusiraminau  biggrin.gif
Šiaip man labai patinka jie  ax.gif

Kokius naudojat? blush2.gif
Atsakyti
Babi*, as naudoju tokius, kaip foto idejau 4u.gif
Atsakyti