Įkraunama...
Įkraunama...

Ekorutuliai

QUOTE(*Nolla* @ 2011 03 20, 12:31)
gavau ir as dovanu ecogenie kamuoli is topshopo.kol kas matau tik pliusus. neisskalbe man tik obuoliu sulciu ir melyniu demiu.bet tu man neimdavo ir senesni milteliai kur naudojau.jokiu arielu ir persiliu niekada nenaudojau nes jau geriau kelias demeles palikt negu mirkyt drabuzius tokioj chemijoj.baltus man visai neblogai isskalbe ipylus i milteliu skyriu paprastos sodos pora sauktu. ir pabalino ir isplove kalnierius marskiniu  thumbup.gif

labai susitaupo skalbiant tamsius drabuzius, kokias kojines, kelnes visokius tamsesnius bliuzonus kur siaip ar taip demes nesimato  lotuliukas.gif buvau sukisus kelnes skalbt kur iki keliu buvo purvina po vaiku pasibegiojimo lauke. neliko nieko  bigsmile.gif

drabuziu minkstumas man taip pat kaip naudojant ir minkstiklius. jisai sumazina vandens kietuma tai drabuziai minksti buna  thumbup.gif

del kvapu tai isima labai. vyras buvo grizes nuo lauzo, visi drabuziai smirdejo dumais. po skalbimo kvapo isvis nebuvo  thumbup.gif
dabar svarstau pirkti kamuoliuka indaplovei  ax.gif


Man zinok isplove melynes is medvilninio vaiko megstuko. Tik as is kart ir dejau plaut vos apsidrebe.
Atsakyti
dabar svarstau pirkti kamuoliuka indaplovei ax.gif
[/quote]

o apie tokį dar negirdėjau nieko blink.gif
Atsakyti
[quote=Glamour,2011 03 25, 23:47]
dabar svarstau pirkti kamuoliuka indaplovei ax.gif
[/quote]

o apie tokį dar negirdėjau nieko blink.gif
[/quote]


Aga as ir negirdejau, o kur tokiu buna ir kokia ju kainyte?
Atsakyti
Na, man irgi tas eco rutulys pasiteisino thumbup.gif teisingai daugelis rašo - ko neišima paprasti milteliai, to ir kamuoliukas neišima wink.gif bet tikrai pirkiniu esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Kasdien vis labiau gundausi dėl šitų kamuoliukų 4u.gif tik įdomu ar skiriasi kokyė plovimo pigesnių ir brangesnių?
Atsakyti
As irgi gundziausi ir nuspirkau,o gundziausiai tai gal metus laiko.
Top Shop rutuliu nei nesvarsciau pirkt,manau,kad jie butu prasciausias pasirinkimas-reklama kainuoja zveriskai daug,o cia dar ir antras dykai biggrin.gif .....
As vis i Ecozone firmos rutulius taikiausi,bet papuole man pigenis variantas-Bio nette rutulys uz 45lt,as ir nusipirkau.Esu labai patenkinta thumbup.gif ,kaina zema, skalbia tikrai gerai.Tiesa,jis skirtas 300skalbimu smile.gif
Atsakyti
http://www.skalbimor...p?id_product=11

mes toki nusipirkom, naudoju viena kamuoli, kita uosviam atidaviau. Skalbia pakankamai gerai bigsmile.gif Skalbiant su abiem turbut skalbtu dar geriau g.gif
Atsakyti
QUOTE(hondute @ 2011 02 22, 16:15)
As tarkim nieko daugiau nenaudoju, nei minkstikliu nei dar ko. Isskyrus dvieju rusiu demems raudono vyno ir kavos. Bet kaip jau minejau situ demiu jokie milteliai nepaima. O jei jusu vanduo yra labai minkstas tai beabejo galima nieko nenaudoti. Juk senoliai nieko ir nenaudodavo tik gerai istrindavo rubus senoliai nieko ir nenaudodavo tik gerai istrindavo rubus. Bet jie ir plaudavo dazniausiai net ne sulinio vandenyje, o ezero, upes ar lietaus. Pas mane tarkim vanduo toks kalketas, kad be nieko isskalbtus ranksluoscius (kazkada irgi pamirsau ipilt milteliu) galejau ne dziaut juos  o i kampa sustatyt kad apdziutu, kokie kieti buvo.



sitoj vietoj noriu papriestarauti. senoliai skalbimui naudodavo sarma, kuri virdavo is pelenu ar kitokiu priemoniu. skalaudavo upej ar ezere, o balindavo saulej. tiesa, sarmas pats savaime neveikdavo, reikedavo neretai ir patrinti audekla. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikulis @ 2011 03 29, 20:42)
sitoj vietoj noriu papriestarauti. senoliai skalbimui naudodavo sarma, kuri virdavo is pelenu ar kitokiu priemoniu. skalaudavo upej ar ezere, o balindavo saulej. tiesa, sarmas pats savaime neveikdavo, reikedavo neretai ir patrinti audekla. mirksiukas.gif


Na gal but. Bet tikrai zinau, kad nenaudodavo ir nieko mirksiukas.gif . Kad gerai trindavo tai faktas. Uz tai ir sakau kad turint gera minksta vandeni galima nieko nenaudot tik trint. Pas mane vanduo tragiskas tad man rutulys atradimas thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hondute: 30 kovo 2011 - 13:33
as naudoju muilo riesutus, ir esu labai patenkinta.
Bet dabar sužinojau apie skalbimo rutulius ir labai susidomejau, reiks nusipirkt kokius pigesnius pabandymui, gal visai patiks ir apsimokes... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedreB @ 2011 03 30, 17:42)
as naudoju muilo riesutus, ir esu labai patenkinta.
Bet dabar sužinojau apie skalbimo rutulius ir labai susidomejau, reiks nusipirkt kokius pigesnius pabandymui, gal visai patiks ir  apsimokes...  smile.gif

as bandziau tuos riesutukus, man visai nepatiko, ir kaip baisiai jie smirdi doh.gif (sakau gal cia mano uoslies receptoriai ju nepripazista)
arba mano skalb. masina per dideles kubaturos, kad riesutai suveiktu, nes 7kg, tai ant dugno vandens buna, o likusi dalis tuscia ...
Atsakyti
Gundausi ir aš jais, labai noriu išbandyti g.gif
Bet va man kilo klausimas, jeigu pvz. jis naudojamas 300 skalbimų, paskui jį reikės išmesti, o kaip žinoti, kad jau reikia? g.gif Juk neskaičiuosiu rolleyes.gif Beto ar juos metant nebus teršiama gamta? Ar jie suyra? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iceland: 01 balandžio 2011 - 10:33