Įkraunama...
Įkraunama...

Ekorutuliai

Nebūčiau linkus tikėt Wikipedia. Ten straipsnius rašyt gali, kas tik nori.
O pagalvokit, kokie suinteresuoti yra skalbimo miltelių galintojai. Su kiekvienu klientu, perėjusiu prie rutulių, jie praranda daugybę pelno.
Atsakyti
QUOTE((ne)eiline @ 2011 03 01, 01:24)
Nebūčiau linkus tikėt Wikipedia. Ten straipsnius rašyt gali, kas tik nori.
O pagalvokit, kokie suinteresuoti yra skalbimo miltelių galintojai. Su kiekvienu klientu, perėjusiu prie rutulių, jie praranda daugybę pelno.

Aš taip pat tokios nuomonės, apie Wikipedia daug teko girdėti, tai nepatikimas portalas. O jeigu ir pasitvirtintų, kad tai apgaulė, reiškia skalbsim vandeniu, juk rūbai išsiskalbia visgi biggrin.gif
Atsakyti
as naudoju stai tokius ekorutulius
http://www.dvisirdys...-ecoballs*.html
ir kartu dedu nukalkintoja
http://www.ecohit.lt...?id_product=210

mano skalbimo masina 7kg talpos.

pastebeti minusai:
1. barskejimas (ypac kaip suprantu magnetas, galvoju reiktu nupirkt didele kempine ispjaut skyle ir ji ten ikisti, kad taip nebarsketu lotuliukas.gif )
2. tikrai isima ne visas demes (bet jei pries tai su ringuvos muilu, kuris yra su tulzimi istrinu- isima tada viska, jokiu papildomu balikliu ar skalbikliu nereikia)
3. neisima kaikuriu stipriu kvapu, cia kalbu apie ranksluoscius pagrinde su kuriais vaikai valo visada ir viska...

pliusai:
1. kadangi nemegstu rubu be kvapo- ipilu maza ziupsneli (vos ant dugno spec indelio) skalbimo milteliu- del kvapo- kvapas isigeria nerealiai, kvepia lygiai taip pat lyg buciau pylusi visa indeli thumbup.gif
2. pasvarejo bugno priekines gumos- matyt kai milteliu tiek nebera lotuliukas.gif

o siaip man patiko, gal kada nors nusipirksim skalbimo masina su spec programom, kur jokiu milteliu nereikia- tada ir tu kamuoliu nebereikes thumbup.gif
bet dabar- ringuva baltas kojines patrynei i skalbenke ir balta..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 03 kovo 2011 - 14:14
QUOTE((ne)eiline @ 2011 03 01, 01:24)
Nebūčiau linkus tikėt Wikipedia. Ten straipsnius rašyt gali, kas tik nori.
O pagalvokit, kokie suinteresuoti yra skalbimo miltelių galintojai. Su kiekvienu klientu, perėjusiu prie rutulių, jie praranda daugybę pelno.



QUOTE(elipsė @ 2011 03 01, 11:34)
Aš taip pat tokios nuomonės, apie Wikipedia daug teko girdėti, tai nepatikimas portalas. O jeigu ir pasitvirtintų, kad tai apgaulė, reiškia skalbsim vandeniu, juk rūbai išsiskalbia visgi  biggrin.gif

Cia panasiai gaunasi, kaip kad Delfi portale keleto anglu "daktaru" straipsnis apie tai, kad kudiki iki 6men negalima vien mamos pieneliu maitint. Sake nesamone, reik pirkt koseles, spec misinukus ir primaitint papildomai, aceit jei neduodi iki 6men jokio papildomo maisto tai vaikas viskam labai alergiskas pasidaro lotuliukas.gif
Pinigai, pinigai...
Atsakyti
Baisiai knieti ir man tuos rutulius išbandyti ax.gif
Reiks gal nuo tų pigesnių pradėti, jeigu nepatiks, kad nebūtų gaila prarastų pinigų verysad.gif .
Ir ta kempinėlė indaplovei viliojančiai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijaliu @ 2011 03 13, 05:58)
Baisiai knieti ir man tuos rutulius išbandyti ax.gif
Reiks gal nuo tų pigesnių pradėti, jeigu nepatiks, kad nebūtų gaila prarastų pinigų verysad.gif .
Ir ta kempinėlė indaplovei viliojančiai atrodo smile.gif


Aš irgi galvojau, kad pabandysiu tuos pigesnius, bet iš visu pokalbiu supratau, kad skirtumas tame, kad tie pigesni plastmasiniai barska bugne, o topshopo rutuliai guminiai. Ir kaip tik radau, kad viena mamytė parduoda pigiau vieną rutulį, tai ir nupirkau, tik dar neparsiuntėwink.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 03 03, 15:13)
1. kadangi nemegstu rubu be kvapo- ipilu maza ziupsneli (vos ant dugno spec indelio) skalbimo milteliu- del kvapo- kvapas isigeria nerealiai, kvepia lygiai taip pat lyg buciau pylusi visa indeli thumbup.gif

nemėgstu jokių cheminių kvapų schmoll.gif tai pilu į skalavimo indelį eko aliejų cool.gif šiuo metu naudoju Almawin natūralūs skalbinių kvapai 4u.gif
Atsakyti
aš į skalavimo indelį acto pilu. Man idealiausias variantas.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2011 03 14, 23:22)
aš į skalavimo indelį acto pilu. Man idealiausias variantas.

O ką tas actas duoda...? kvapą..? ar minkštumą? ar nekenkia tam rutuliui?
Atsakyti
Sveikos, na kaip skiriasi nuomonės, visą temą pervariau, tai patinka ir nepatinka, skalbia ir neskalbia.

Naudoju dabar muilo riešutus, faktas, kad jie ne tik skalbimas vandeniu, nes pamerkus juos į vandenį, jau matosi, kad jis toks muilinis, putoja tai mažai. Sunkias dėmes neišskalbia, tarkim milteliai tokias išimtų, o jie - ne. Naudoju dar Sonett žalią muilą. Dabar galvoju pabandyti rutulius. P.S. Muilo riešutai kartais irgi prakaito kvapo neišima (vyro), įlašinu kokius tris lašus arbatmedžio aliejaus.
Atsakyti
QUOTE(SD3 @ 2011 03 15, 13:41)
O ką tas actas duoda...? kvapą..? ar minkštumą? ar nekenkia tam rutuliui?

Nežinau , ar nekenkia rutliui, nes dar kol kas įprastais milteliais skalbiu tik vietoj skalbinių minkštiklio acto pilu, jis naikina kvapus ir minkština vandenį, audinį.
Jurgitax, o kiek skalbimo šiais rutulias kokybę įtakoja vandens kietumas? Mūsų vanduo iš šulinio - labai kietas.
Atsakyti
gavau ir as dovanu ecogenie kamuoli is topshopo.kol kas matau tik pliusus. neisskalbe man tik obuoliu sulciu ir melyniu demiu.bet tu man neimdavo ir senesni milteliai kur naudojau.jokiu arielu ir persiliu niekada nenaudojau nes jau geriau kelias demeles palikt negu mirkyt drabuzius tokioj chemijoj.baltus man visai neblogai isskalbe ipylus i milteliu skyriu paprastos sodos pora sauktu. ir pabalino ir isplove kalnierius marskiniu thumbup.gif

labai susitaupo skalbiant tamsius drabuzius, kokias kojines, kelnes visokius tamsesnius bliuzonus kur siaip ar taip demes nesimato lotuliukas.gif buvau sukisus kelnes skalbt kur iki keliu buvo purvina po vaiku pasibegiojimo lauke. neliko nieko bigsmile.gif

drabuziu minkstumas man taip pat kaip naudojant ir minkstiklius. jisai sumazina vandens kietuma tai drabuziai minksti buna thumbup.gif

del kvapu tai isima labai. vyras buvo grizes nuo lauzo, visi drabuziai smirdejo dumais. po skalbimo kvapo isvis nebuvo thumbup.gif


dabar svarstau pirkti kamuoliuka indaplovei ax.gif
Atsakyti