Įkraunama...
Įkraunama...

Ekorutuliai

QUOTE(elipsė @ 2011 02 15, 12:32)
Parašykite kai išbandysite kitą, gundausi ir aš, o ypač dar vyras skatina pirkti  biggrin.gif



su kitu irgi tas pats. sad.gif net nezinau ka galvoti, gal per karsta vandeni naudoju 60C ar apsukas per dideles pasirenku 1200, bet etiketej nieko apie tai neraso. Idomu dar kam nors yra taip buve g.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2010 12 28, 18:37)
4u.gif bet pagalvojus gerai,kad egzistuoja tokie forumai,kaip sis,kur gali pasiskaityt ir neapsikvailint,pvz.su muilo riesutais arba sitais rutuliais doh.gif
4u.gif aciu toms forumietems,kurios atvirai paraso kas yra kas.

sveikos!***** ir aš norėjau tų rutulių blush2.gif ačiū Jums panos už konsultaciją thumbup.gif o muilo riešutai turi savo ž ir -.naudoju juos vietoj indų ploviklio ar valiklių.man pasiteisino.kai verdu jų marmalą,padarau daugiau,duodu draugėms-joms ir patiko.tik tas kvapas jų, atrodo,kad actą verdi.plaukams netiko.megztiems rūbams thumbup.gif leliaus apatiniams netiko-papilkėjo,dėmių neišima.teko atsiprašyt įprastų skalbiklių ax.gif
Atsakyti
As pvz. skalbiu saltu vandeniu ir apsuku daugiausiai 900. Rutuli laikau ant gyvatuko,. kad nebutu dregnas iki kito skalbimo, kaip ir muilo riesutus. Nekyla jokiu problemu. Pas mus vanduo slykstus, toks rusvas, tai daryk ka nori, balti skalbiniai palaipsniui vistiek pagelsveja, nors is esmes sviesiu rubu pas mus nera daug (apatiniai, kojines, vaiko rubai). Teks isigyt balikli, ne ACE aisku.
P.S. is pat pradziu ijungiu kaitinima 10minuciu, kad riesutai suputotu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murlyka: 16 vasario 2011 - 16:46
QUOTE(DalPe @ 2011 02 15, 18:57)
su kitu irgi tas pats.  sad.gif net nezinau ka galvoti, gal per karsta vandeni naudoju 60C ar apsukas per dideles pasirenku 1200, bet etiketej nieko apie tai neraso. Idomu dar kam nors yra taip buve  g.gif


Na as irgi naudoju tuos rutulius, ir jau senokai, bet nieko panasaus nera buve g.gif Ir esu skalbusi dar karstesniu vandeniu.. Gal tikrai brokuoti kokie pasitaike..
Atsakyti
QUOTE(Murlyka @ 2011 02 16, 17:43)
As pvz. skalbiu saltu vandeniu ir apsuku daugiausiai 900. Rutuli laikau ant gyvatuko,. kad nebutu dregnas iki kito skalbimo, kaip ir muilo riesutus. Nekyla jokiu problemu. Pas mus vanduo slykstus, toks rusvas, tai daryk ka nori, balti skalbiniai palaipsniui vistiek pagelsveja, nors is esmes sviesiu rubu pas mus nera daug (apatiniai, kojines, vaiko rubai). Teks isigyt balikli, ne ACE aisku.
P.S. is pat pradziu ijungiu kaitinima 10minuciu, kad riesutai suputotu smile.gif

ne ACE NAUDOJU.DABAR DĖMIKĖM LABAI GERAI ringuvos MUILAS SU TULŽIM,TIK KIEK PASKAITAI ETIKETĖJ,JIS KAIP IR NE 'EKOLOGIŠKAS'.O ACTO KVAPAS BŪNA,KAI VERDI MUILO IŠTRAUKĄ IŠ RIEŠUTŲ g.gif BUVAU NUSIPIRKUS ITALIŠKUS EKOLOGIŠKUS BALINIMO MILTELIUS-DĖMIŲ IŠEMĖJĄ.AUDINYS TIKRAI TAMPA BALTAS,O DĖMIKĖS...TAIGI,MAN 'RINGUVA'LABIAU PRIE ŠIRDIES blush2.gif
Atsakyti
Demes kaip demes, su jomis rasiu kaip susidorot, bet va pabalint rubus reiketu smile.gif Turiu ringuvos kazkoki demems su purkstuku dalykeli, bet vistiek pirmoj eilej stovi muilas su tulzimi, bent jau virtuviniams skudureliams ir ranksluosciams tai puikiai tinka.
As kai riesutus viriau actu nesmirdejo, o gal jau nepamenu, nes viriau kol kas tik karta... unsure.gif bet smirdejo kitaip, riesutais virtais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Murlyka @ 2011 02 17, 17:50)
Demes kaip demes, su jomis rasiu kaip susidorot, bet va pabalint rubus reiketu smile.gif Turiu ringuvos kazkoki demems su purkstuku dalykeli, bet vistiek pirmoj eilej stovi muilas su tulzimi, bent jau virtuviniams skudureliams ir ranksluosciams tai puikiai tinka.
As kai riesutus viriau actu nesmirdejo, o gal jau nepamenu, nes viriau kol kas tik karta...  unsure.gif  bet smirdejo kitaip, riesutais virtais  biggrin.gif

as siandienAMWAYS'U BALIKLI ISEMEJA UZSISAKIAU.BET CIA KAIP IR NE TA TEMA.O VIRTUVEJ NAUDOJU POPIERINIUS RANKSLUOSCIUS-PASKAICIAVAU-PIGIAU ISEINA,NEI SKALBT.PER AKCIAS PRISIPERKU,TAI NE BAISIAI BRANGIAI IR GAUNAS lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš nusipirkau rutulį iš www.skalbimorutuliai.lt tą universalų , tai kaip ir nieko , viskas gerai. putojo kaip su milteliais, tai vieno skalavimo nesiryžau daryt, skalavau 3 kartus išėmus rutulį. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(andrearoma @ 2011 02 18, 16:22)
O aš nusipirkau rutulį iš www.skalbimorutuliai.lt tą universalų , tai kaip ir nieko , viskas gerai. putojo kaip su milteliais, tai vieno skalavimo nesiryžau daryt, skalavau 3 kartus išėmus rutulį.  4u.gif

Jų taip pat užtenka ilgam? Nes kaina kainai nelygi, top shop kokias kainas nurodo, o čia prašau kaip pigiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elipsė: 18 vasario 2011 - 15:33
Rinkinį sudaro:
Ecogenie Ball kamuolys
Dovanos:
Antras Ecogenie kamuolys.
Skalbinių lankstymo lenta.
Tai topsope pora kamuoliu (pagamintu is lankscios medziagos, kad nesidauzytu skalbimo masinoj), tarkim po 50Lt ir lenta lankstymui uz 70? lotuliukas.gif man atrodo su ja vargo daugiau nei iprastai lankstant doh.gif Amerikoniska, turbut, kokybe??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Murlyka @ 2011 02 18, 17:26)
Rinkinį sudaro:
Ecogenie Ball kamuolys
Dovanos:
Antras Ecogenie kamuolys.
Skalbinių lankstymo lenta.
Tai topsope pora kamuoliu (pagamintu is lankscios medziagos, kad nesidauzytu skalbimo masinoj), tarkim po 50Lt ir lenta lankstymui uz 70?  lotuliukas.gif  man atrodo su ja vargo daugiau nei iprastai lankstant  doh.gif  Amerikoniska, turbut, kokybe??? g.gif

o nemanai ,kad ten made in china g.gif ,kažkaip baisu pirkt.pirkom kelias prekes- tai kilmė aiški.galėtų per reklamą sakyt,kas gamintojas-mažiau chlopato būtų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2011 02 18, 18:08)
o nemanai ,kad ten made in china g.gif ,kažkaip baisu pirkt.pirkom kelias prekes- tai kilmė  aiški.galėtų per reklamą sakyt,kas gamintojas-mažiau chlopato būtų unsure.gif

Tiesa sakant neisivaizduoju... O ir koks skirtumas, kamuoli turiu ir daugiau man ju jokiu kol kas nereik rolleyes.gif
Atsakyti