Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Vinnie, lb grazu thumbup.gif

maximoj phalaenopsiai po 14,99 yra is ko rinktis tikrai, cia as apie aleksoto maxima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 16 liepos 2010 - 07:14
QUOTE(Tina* @ 2010 07 16, 00:25)
Padariau pavedimuka botorch. Siandienos Paypal kursas 3,54. Manau likuti paskaiciuosiu, kai augalai bus LT ir kai dar pridesiu siuntimo i kitus LT miestus islaidas. Labanakt  4u.gif


Iš Kauno į Vilnių tai gal kuri važiuosim ir nereiks siųsti ax.gif

Vinnie pooh, laaabai nuostabi palangė 4u.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sokejuke86: 16 liepos 2010 - 07:34
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 07 16, 08:33)
Iš Kauno į Vilnių tai gal kuri važiuosim ir nereiks siųsti ax.gif

Butu labai gerai.

MB siryt prigasdino, kad muita mums ikals. Argi gali ES ribose jie dar taip padaryt?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 16, 08:45)
Butu labai gerai.

MB siryt prigasdino, kad muita mums ikals. Argi gali ES ribose jie dar taip padaryt?

Negali
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 16, 08:45)
Butu labai gerai.

MB siryt prigasdino, kad muita mums ikals. Argi gali ES ribose jie dar taip padaryt?


negali, taigi ir tame puslapyje numatytas mokestis papildomas už siuntimą ne ES šalyse, o mes juk ES.
Atsakyti
Idomu, o ka istatymai apie tai sako. Gaila neturiu kada knistis. Darbo daug turiu.
Atsakyti
QUOTE(Vinnie_pooh @ 2010 07 15, 20:50)
Labukas  4u.gif
Kaip supratau, Jus cia uzsisakinejate gelytes is Olandijos. Norejau paklausti- ar  man butu galima prisijungti prie kito uzsakymo?  blush2.gif 
Prasete parodyti savo grozius, tai ka tik nufotografavau. Tiek ir tera ju dar (10 vazoneliu), bet uz tai yra didelis azartas jas auginti ir dziaugtis. Dabar vos pamacius kiek kitokia- zinau, kad  nebepraeiciau  wub.gif
Cia mano mazyles, po viena nedesiu nuotrauku, nes labai daug vietos uzimtu.

user posted image

kaip grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vinnie_pooh @ 2010 07 15, 20:50)

Cia mano mazyles, po viena nedesiu nuotrauku, nes labai daug vietos uzimtu.



Labai gražu, man primena mano palangę blush2.gif panašiai taip apkrautą
bet ir iš arčiau įdėkite foto nors po vieną kiekvienos gėlytės ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif turiu pagirti mergaites, jusu geytes - tiek daug grozybiu wub.gif
rodau keleta savo ziedu bigsmile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
axara kaip gražu wub.gif
merginos gal kuri matėte kur Kaune miniukų yra, labai jų užsimaniau, nes tik vieną mažuliuką turiu, o labai noriu dar blush2.gif
Atsakyti
Axara,tavo geliukai kaip visada wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
axara, kaip visada super 4u.gif

Tviga, daznai miniuku ir siaip neblogu orchideju buna mazoje maximoje Garliavoje, atskiroje geliu parduotuveleje. Paskutini karta miniuku nebuvo bet buvo graziu phalaenopsiu ir cambriu didziuliais ziedais po 25 litus. Tai jei kazkur netoli gyvenat sios puses tai tikrai verta pasiziuret wink.gif
Atsakyti