Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE
bet darai is namu dziungles,ir tiek  

itariu daugelis noretu tokiu dziungliu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egis11: 15 liepos 2010 - 19:16
Rodostoma, o man Jūsų lango "užuolaida" vis akyse stovi wub.gif ax.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Kaip supratau, Jus cia uzsisakinejate gelytes is Olandijos. Norejau paklausti- ar man butu galima prisijungti prie kito uzsakymo? blush2.gif
Prasete parodyti savo grozius, tai ka tik nufotografavau. Tiek ir tera ju dar (10 vazoneliu), bet uz tai yra didelis azartas jas auginti ir dziaugtis. Dabar vos pamacius kiek kitokia- zinau, kad nebepraeiciau wub.gif
Cia mano mazyles, po viena nedesiu nuotrauku, nes labai daug vietos uzimtu.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vinnie_pooh @ 2010 07 15, 20:50)
Cia mano mazyles, po viena nedesiu nuotrauku, nes labai daug vietos uzimtu.




Nai nai nai, kaip grazu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nila_ks: 15 liepos 2010 - 19:57
vinnie pooh,koks grooozis,net silpna thumbup.gif
Atsakyti
Vinnie pooh,superine palange wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2010 07 15, 19:18)
Pokahonta*vietos tiek,kiek pas dauguma cia esanciu,bet darai is namu dziungles,ir tiek

matyt tik tai ir lieka laugh.gif
bet tai dar kaktusai, kitos gėlės blink.gif įspūdinga thumbup.gif 4u.gif
QUOTE(Vinnie pooh @ 2010 07 15, 20:50)
Cia mano mazyles

wub.gif wub.gif wub.gif
o kokiuose vazonėliuose sudėta? bigsmile.gif stikliniai lyg kiek įžiūriu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zemuoge1 @ 2010 07 15, 10:11)
sitos spalva labai faina  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif - ir as tokios noreciau

QUOTE(Laura81r @ 2010 07 15, 10:24)
ziurau visi cia sita mano gelyte tik giria,tik giria...visi tik nori,tik nori  tongue.gif  o mano nosis tik rieciasi,rieciasi nuo pagyru  lotuliukas.gif 

aha, man ta raudona iš galvos neišeina... kur ją pirkot? blush2.gif 4u.gif

QUOTE(tviga @ 2010 07 15, 11:00)
Manoji burrageara jau keturis žiedukus išskleidė ir dar vienas pumpurėlis yra  biggrin.gif  tik vieną tokią turiu ne phalaenopsį, tai jau kokie man jos žiedukai įdomūs  wub.gif

thumbup.gif

QUOTE(Pokahonta* @ 2010 07 15, 11:09)
kelios vandos buvo ir tos baisios, o kaina 86 lt

vava, aš mindaugo maximoj (vln) mačiau kelias vandas po 100 lt, nuvytusias jau tokias...
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 07 15, 22:28)

wub.gif  wub.gif  wub.gif
o kokiuose vazonėliuose sudėta? bigsmile.gif stikliniai lyg kiek įžiūriu rolleyes.gif


Aha, visi vazoneliai stikliniai, pirkau dabar Maximoje, kaip tik ju daugybe po 2,99 lt biggrin.gif turiu tu vazoneliu 30 vnt nusipirkus, pasiskaiciavau, kad namie tiek ju tilps ant palangiu, o veliau teks apsiltinti balkona ir dangintis ten doh.gif lotuliukas.gif Bet ko nepadarysi del tokio grozio wub.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vinnie_pooh @ 2010 07 15, 22:17)
Aha, visi vazoneliai stikliniai, pirkau dabar Maximoje, kaip tik ju daugybe po 2,99 lt  biggrin.gif 

čia šią savaitę? blink.gif lėksiu ryt bigsmile.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
Padariau pavedimuka botorch. Siandienos Paypal kursas 3,54. Manau likuti paskaiciuosiu, kai augalai bus LT ir kai dar pridesiu siuntimo i kitus LT miestus islaidas. Labanakt 4u.gif
Atsakyti
Vinnie_pooh, lb graži Jūsų alia užuolaida iš orchidėjų wub.gif
Laura81r, jaučiu, čia ne vieną suerzinot su savuoju raudonuoju phal. wub.gif , kad dauguma užsimanėm biggrin.gif , kaip būtų gražu gauti tokią didžiažiedę rolleyes.gif
Atsakyti