Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Aciu visiems,uz pagyras mano vokietukei 4u.gif Jo ji dar ,ir skaniai kvepia ax.gif
Tina,pinigeliai jau pervesti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rodostoma: 15 liepos 2010 - 13:34
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 07 15, 14:07)
Tina, jei greit augaliukai atkeliautų palaikyk maniškius pas save ar jei kam į Vilnių įdėsi perspėk, kad atsiimsiu rugpjūčio pradžioj, nes atostogausiu. 4u.gif

Ok 4u.gif

misterija, ku-ku tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
Tina, aciu uz varga ir rupesti wink.gif
Atsakyti
O man si veikla visai smagi biggrin.gif netgi ateity noreciau uzsiimt kokia internetine prekyba, bet cia gal dar praeis mano tie norai. Nors kai ka del to jau dabar rezgu rolleyes.gif

Aciu visiems uz pavedimus. Dabar jau dedules olando imsiuos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 15, 17:48)
O man si veikla visai smagi  biggrin.gif netgi ateity noreciau uzsiimt kokia internetine prekyba, bet cia gal dar praeis mano tie norai. Nors kai ka del to jau dabar rezgu  rolleyes.gif

Aciu visiems uz pavedimus. Dabar jau dedules olando imsiuos  tongue.gif

thumbup.gif
Atsakyti
clap.gif aciuks.gif
Atsakyti
rodostama, tavo gelyte thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu naujute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2010 07 15, 18:22)
Aciu naujute 4u.gif

atsiprašau už klausimą, kur jūs sutalpinat jas visas blink.gif kokio dydžio namai turi būti? blink.gif
pasakiškos orchidėjos wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Pokahonta*vietos tiek,kiek pas dauguma cia esanciu,bet darai is namu dziungles,ir tiek lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2010 07 15, 19:18)
Pokahonta*vietos tiek,kiek pas dauguma cia esanciu,bet darai is namu dziungles,ir tiek lotuliukas.gif  doh.gif

Turim tropiku orus, orchideju dziungles, beliko papugu uzsipirkti lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
papugu kai kam irgi netruksta.... mirksiukas.gif
Atsakyti