Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Evaja @ 2010 07 15, 10:28)
Sveika, gerai apžiūrėk žiedkotį - turėtum rasti adatos dūrių žymes wink.gif

Rašalu dažytas phalaenopsis, kuris kitąkart pražys baltai su gelsvu liežuvėliu.

Radau doh.gif

O pirkau Šilo g. Maximoje
Atsakyti
Olivijos pagalba atrasta Zivile clap.gif Viskas, OK. Po pietu sutikrinsiu pavedimus ir startuosim biggrin.gif
Atsakyti
Manoji burrageara jau keturis žiedukus išskleidė ir dar vienas pumpurėlis yra biggrin.gif tik vieną tokią turiu ne phalaenopsį, tai jau kokie man jos žiedukai įdomūs wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ramziukė @ 2010 07 15, 09:56)
Noriu pasirodyti kokį grožį vakar įsigijau

gražiai atrodo smile.gif
QUOTE(tviga @ 2010 07 15, 12:00)
Manoji burrageara jau keturis žiedukus išskleid

thumbup.gif wub.gif

buvau šiandien Draugystės g. Tik gėlės. Niu jau taip nieko gero nėra unsure.gif kelios vandos buvo ir tos baisios, o kaina 86 lt blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 15 liepos 2010 - 11:38
Prisijungiau prie saskaitos, dar nematau rodostoma ir misterija piniguciu. Visu kitu yra.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 15, 13:20)
Prisijungiau prie saskaitos, dar nematau rodostoma ir misterija piniguciu. Visu kitu yra.


thumbup.gif tai jau greitai pajudesim smile.gif
kazin, kiek laiko keliaus g.gif
Atsakyti
Oro pastu turetu greit. Jezus kad tik viskas gerai butu, kitaip jums turesiu is savos kisenes 1000,- ismoket smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 15, 13:35)
Oro pastu turetu greit. Jezus kad tik viskas gerai butu, kitaip jums turesiu is savos kisenes 1000,- ismoket smile.gif


Kažko nesupratau? Taigi transportavimo rizika pereina pirkėjui. O pirkėjai esam mes visi, ne tu viena, tad tikrai nepergyvenk wink.gif
Atsakyti
Ai zinai, kai pirma karta tai viskas baisu blush2.gif as siaip labai atsakingai imuosi veiklos ir jei kas ne taip , tai paskui grauziuos.
Papildyta:
Siaip uzmeciau aki i uzsienio forumus, tai zmones irgi is botorch uzsisakineja. Viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
aš net neabejoju... o kitąkart bus drąsiau wink.gif

kiek laiko savo phalaenopsio laukei? turiu mintį dėl keleto augalų užklausti aš jo.
Atsakyti
Bandau atgamint, kazkur pora menesiu, kol i "ferma" atkeliavo.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 15, 13:57)
Ai zinai, kai pirma karta tai viskas baisu  blush2.gif as siaip labai atsakingai imuosi veiklos ir jei kas ne taip , tai paskui grauziuos.
Papildyta:
Siaip uzmeciau aki i uzsienio forumus, tai zmones irgi is botorch uzsisakineja. Viskas bus gerai  smile.gif



Tina, jei greit augaliukai atkeliautų palaikyk maniškius pas save ar jei kam į Vilnių įdėsi perspėk, kad atsiimsiu rugpjūčio pradžioj, nes atostogausiu. 4u.gif
Atsakyti