Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Na tikiuos ikris pinigeliai is paskutiniu per siandiena ir vakare pamokesiu. Visi kaip ir tvarkoj, tik Zivile is orchideju forumo dingo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2010 07 14, 22:10)
Dar nespejau,ir as pasigirti savo gauta is vokieciu zydincia Meadow "Gold"user posted image



Laaabai graži 4u.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir dar skaniai kvepėt turėtų, mano tai Promenea xanthina iš orchidėjų.lt pirkta neseniai nužydėjo, bet auginukus intensyviai auginasi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sokejuke86: 15 liepos 2010 - 07:55
rodostoma wub.gif
Atsakyti
Sveikos orchidėjų mylėtojos 4u.gif Dažnai pasiskaitinėju temą, nes pati susirgau orchidėjų liga blush2.gif

Noriu pasirodyti kokį grožį vakar įsigijau blush2.gif
user posted image
Nebuvau dar tokios mačiusi, tai neastilaikiau ir nusipirkau ax.gif
Atsakyti
O kur tokių yra? Bijau, kad galiu nesusilaikyti neįsigijus.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 15, 07:46)
Na tikiuos ikris pinigeliai is paskutiniu per siandiena ir vakare pamokesiu. Visi kaip ir tvarkoj, tik Zivile is orchideju forumo dingo  unsure.gif

o ką jį užsisakinėjo? blush2.gif šiaip jei ką gali pasiūlyti čia, gal kas norės jos užsakymą periimti ir tau susimokėti... aš vis gundžiausi gundžiausi, bet pasavau... nors jei dabar pamatyčiau sau norimą gėlę, gal ir susigundyčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramziukė @ 2010 07 15, 09:56)
Sveikos orchidėjų mylėtojos 4u.gif Dažnai pasiskaitinėju temą, nes pati susirgau orchidėjų liga blush2.gif

Noriu pasirodyti kokį grožį vakar įsigijau blush2.gif
user posted image
Nebuvau dar tokios mačiusi, tai neastilaikiau ir nusipirkau ax.gif


Sveika, gerai apžiūrėk žiedkotį - turėtum rasti adatos dūrių žymes wink.gif

Rašalu dažytas phalaenopsis, kuris kitąkart pražys baltai su gelsvu liežuvėliu.
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2010 07 15, 10:19)
o ką jį užsisakinėjo?  blush2.gif šiaip jei ką gali pasiūlyti čia, gal kas norės jos užsakymą periimti ir tau susimokėti... aš vis gundžiausi gundžiausi, bet pasavau... nors jei dabar pamatyčiau sau norimą gėlę, gal ir susigundyčiau  mirksiukas.gif

Na dar palaukim truputi. Maza kas zmogui nutiko - gal atostogauja, prie kompo neprieina. Man ir paciai labai nekantru, kad tik viskas greiciau butu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramziukė @ 2010 07 15, 09:56)
Sveikos orchidėjų mylėtojos 4u.gif Dažnai pasiskaitinėju temą, nes pati susirgau orchidėjų liga blush2.gif

Noriu pasirodyti kokį grožį vakar įsigijau blush2.gif
user posted image
Nebuvau dar tokios mačiusi, tai neastilaikiau ir nusipirkau ax.gif

Kaip keistai atrodo g.gif man kažkaip nenatūraliai, ar tik nebus kaip nors su rašalu paspalvinta, mes taip vaikystėje spalvindavome baltas gėlytes, įlašinam į vandenį rašalo, o jos po kurio laiko pamėlynuoja ir tik tose vietose kur tos gyslelės
Nors gal ir klystu doh.gif gal kokia nauja rūšis
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 07 13, 22:54)



Uploaded with ImageShack.us
user posted image


sitos spalva labai faina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif - ir as tokios noreciau
Atsakyti
ziurau visi cia sita mano gelyte tik giria,tik giria...visi tik nori,tik nori tongue.gif o mano nosis tik rieciasi,rieciasi nuo pagyru lotuliukas.gif smagu,kad patinka rolleyes.gif nes as irgi noriu jusu gelyciu thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 15, 09:45)
Na dar palaukim truputi. Maza kas zmogui nutiko - gal atostogauja, prie kompo neprieina. Man ir paciai labai nekantru, kad tik viskas greiciau butu  rolleyes.gif

tai čia tik extra atvejui mirksiukas.gif
Atsakyti