Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

siandien pasidovanojau dar viena orchideja sau ploja.gif jau taip reikia man atostogu,kad sakes.cia uz moraline zala sau thumbup.gif o maniskis tik paklause kiek mokejau,ir fsio.matyt jau susitaike,kad kitaip su manin nebus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 07 28, 19:53)
maniskis tik paklause kiek mokejau


aš visada atsakau - koks skirtumas ax.gif

ar 5 lt ar 40 - jei nusipirkau, reiškia man reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 07 28, 09:53)
siandien pasidovanojau dar viena orchideja sau  ploja.gif  jau taip reikia man atostogu,kad sakes.cia uz moraline zala sau  thumbup.gif  o maniskis tik paklause kiek mokejau,ir fsio.matyt jau susitaike,kad kitaip su manin nebus  lotuliukas.gif


Prasom parodyti bigsmile.gif
Atsakyti
ne,as protinga,brangios neissirinkau biggrin.gif atostogom reik pasitaupyti vacation1.gif kai pasakiau,kad nebrangi,tai ir pats pritare,ir dar lauke prie parduotuves,kol apsiprekinsiu lotuliukas.gif fotikas jau taip issikroves,kad net neisijungia.uzdejau krauti,tai ryt tikrai imesiu fotke mirksiukas.gif
Atsakyti
O as ieskau naujos phalaenopsines svajones tongue.gif
Atsakyti
as tyliai ramiai apie gigantea pasvajosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
o gigantea kazkuriam puslapy maciau pardavineja.Dabar gerai neprisimenu,gal roelke.com ar kazkaip panasiai.Dar pagalvojau,kad neblogai butu.Jei cia kalba eina phalenopsi gigantea g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 29, 09:51)
as tyliai ramiai apie gigantea pasvajosiu  lotuliukas.gif

Aa priminei biggrin.gif

Man tai Roelke augaliukai tik pusetini, kazkokie uzsikoncervave.
Atsakyti
jojo apie phalaenopsi gigantea
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 29, 08:46)
O as ieskau naujos phalaenopsines svajones  tongue.gif

apie kokį Phalaenopsį Tina svajoji?

Aš tai dabar aprimus su norais, kai ant palangės penkios žydi, dar dendrobis pumpurus brandina, ir dar vienas phalaenopsis žiedstiebį augina, tai stengsiuosi ir nepirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2010 07 29, 12:25)
apie kokį Phalaenopsį Tina svajoji?

Aš tai dabar aprimus su norais, kai ant palangės penkios žydi, dar dendrobis pumpurus brandina, ir dar vienas phalaenopsis žiedstiebį augina, tai stengsiuosi ir nepirkti smile.gif

ziedu niekada nebus per daug thumbup.gif lotuliukas.gif

as dar visai galvociau apie phalaenopsis venosa wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 29 liepos 2010 - 12:05
Audziu minti apie gigantea, bet jei sugebu pamirst kartais, tai gal tai dar ne svajone lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 29 liepos 2010 - 12:13