Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(egis11 @ 2010 07 27, 16:17)
tikekimes ilgai laukt nereiks, zidstiebis tai jau nemazas smile.gif

Dziugu, kad jis yra, tai bent didesnis sansas zydejimo sulaukti.
O taviske isvis su ziedu, super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 07 27, 15:24)
Tikiuos, kad zydes taip:

labai graži būtų wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE
O taviske isvis su ziedu, super 

jei iseis, gal sendien parsivesiu smile.gif
Atsakyti
Tina, as ziuriu i geliuku nuotrauka kur tu idejai, o ten tu persodinai jas ar tokias gavai, nes maniske tai vien kiminuos buvo, o kaip su kitom? Cia seip del sportinio intereso kliausiu biggrin.gif

Pokahonta* - labai tikiuos, bet kaip bus taip

Egi - tai zmonai padovanok, tuomet nepyks, sakyk, kad jai isrinkai sita grozi, specialiai is uzsienio thumbup.gif Manau, kad tikrai tada neuzpyks smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Egi - tai zmonai padovanok, tuomet nepyks, sakyk, kad jai isrinkai sita grozi, specialiai is uzsienio  Manau, kad tikrai tada neuzpyks

ne, as geriau, roziu jai nupirksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 07 27, 16:31)
ne, as geriau, roziu jai nupirksiu smile.gif

Uch koks savanaudis, man bet ne kitam lotuliukas.gif Tada teks didele puokste roziu, kad tavo geles nesimatytu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 07 27, 16:28)
Tina, as ziuriu i geliuku nuotrauka kur tu idejai, o ten tu persodinai jas ar tokias gavai, nes maniske tai vien kiminuos buvo, o kaip su kitom? Cia seip del sportinio intereso kliausiu  biggrin.gif

Nu jau tikrai gautu nepersodinejau (turiu ir taip ka veikt) lotuliukas.gif tik palaisciau visus po keliones. Vieniems zievej buvo, kitiems - kiminuose, dar kai kuriu - ant bloko.
Mano hieroglifiukas zievej tupejo, bet savaji persodinau.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 27, 16:56)
Nu jau tikrai gautu nepersodinejau (turiu ir taip ka veikt) lotuliukas.gif tik palaisciau visus po keliones. Vieniems zievej buvo, kitiems - kiminuose, dar kai kuriu - ant bloko.
Mano hieroglifiukas zievej tupejo, bet savaji persodinau.

O kaip pacios augalas ar pati esi patenkinta, gavai tai ka norejai ar kaip?
Atsakyti
Patenkinta, suauges sveikas augalas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 27 liepos 2010 - 18:29
QUOTE(Tina* @ 2010 07 27, 19:28)
Patenkinta, suauges sveikas augalas.

o mano pavedimas atejo?
Atsakyti
Na stai,mano draculiuke,jau naujai ikurdinta.Labai tikiuosi,kad jai patiks ax.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2010 07 27, 21:45)
Na stai,mano draculiuke,jau naujai ikurdinta.Labai tikiuosi,kad jai patiks ax.gif

Ogogo bigsmile.gif , kaip idomiai sedi, labai graziai atrodo
Atsakyti