Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

http://www.clanorchi...om/cultindx.htm neblogas puslapis
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 07 26, 19:24)
jaučiu per žiauru būtų laugh.gif
įsivaizduoju savo, su orchidėjom cool.gif  lotuliukas.gif

arba mano lotuliukas.gif bet pagalvok turetu apie ka kalbetis prie..... lotuliukas.gif
Atsakyti
Na maniskis, tai man nedraudzia gelyciu pirkt, kai kada netgi paskatina blush2.gif Uzvakar nusipirko sau brangu golfo lazdu idekla.... pamate zvilgsni, tai sako: Tai jeigu nori, tai gali $200 sau ant orchideju isleist lotuliukas.gif Tipo lygiosiomis dalijames pirkinius lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba vakara smile.gif visu tokios fainos gėlytes,o žiedų wub.gif
QUOTE(axara @ 2010 07 26, 19:10)
oj, kad mums mergaites, toki vyra - orchideju maniaka biggrin.gif

bankrotas garantuotas biggrin.gif [primesk kaip namo vienas ir kitas orch tempia biggrin.gif biggrin.gif žiauroka lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniskis tai tramdo amne, kartais apsuka pardej i kita puse ir nusiveda biggrin.gif nors dabar reti atvejai, akd parduotuvej del ko galva pamesciau. Slabnas vasarinis asortimentas, ner uz ko net akiai uzkliut.
Atsakyti
Lark, kaip tavo beauty? Tas sveikas ir tas nelabai ? Pas mane pratese tris pumpurus, Leidziamas lapas paaugo penkis centimetrus, snd ziuriu antras lenda g.gif
Atsakyti
nila_ks, jau maciau, kad Priekules paste tavo geliukas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 27, 09:53)
nila_ks, jau maciau, kad Priekules paste tavo geliukas.  mirksiukas.gif

kaip greit blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 27, 09:53)
nila_ks, jau maciau, kad Priekules paste tavo geliukas.  mirksiukas.gif

Eina sau bigsmile.gif Ojojoi reik kazkaip atsiimti, be masinos esu, reiks drauges prasyt. Aciu Tina, kad pranesei, ryte ziurejau dar nebuvo. Uhuuu kaip fain thumbup.gif lekiu
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 27, 09:56)
kaip greit  blink.gif

O Prienai tai atrodo kitam pasaulio gale doh.gif gal pastas tik info neatnaujino. Pasiskambink jiems, gal dar siandien pavyks geliukus is dezutes islaisvint. Man vandutes labai gaila del tu kelioniu, gleznute tokia.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 27, 10:10)
O Prienai tai atrodo kitam pasaulio gale  doh.gif gal pastas tik info neatnaujino. Pasiskambink jiems, gal dar siandien pavyks geliukus is dezutes islaisvint. Man vandutes labai gaila del tu kelioniu, gleznute tokia.

unsure.gif
Atsakyti
Gavau siuntini, aciu tau Tina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti