Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(nila_ks @ 2010 07 26, 13:19)
O man pakilo ir paemiau biggrin.gif

o kiek mokėjai? smile.gif aš kur mačiau 35 lt buvo.
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 07 26, 13:29)
o kiek mokėjai? smile.gif aš kur mačiau 35 lt buvo.

apie 14 lt.

Tai tokia kaina istikruju ir buvo, as maximos pinigais atsiskaiciau, tai taip skaudziai nekainavo, reikejo likuti primoket thumbup.gif
Atsakyti
Tina, išsiunčiau. Ačiū už operatyvumą.
Atsakyti
Prasom, noriu greiciau isdalint, nes labai jau daug veiklos turiu sia vasara doh.gif
Atsakyti
Pirkinys iš Rimi blush2.gif parašyta yellow golden smile.gif matyt nekrūta, ale geltonomis jūs čia užkrėtėt, ti neatsilaikiau tongue.gif
user posted image

user posted image

Papildyta:
sveikos, beje 4u.gif

spalva žiūrau dabar man nevisai tiksliai išėjo, maniškė labiau citriniškesnė geltona, o foto labiau į kiaušo trynį neša g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 26 liepos 2010 - 14:14
QUOTE(Žanė @ 2010 07 26, 15:13)
Pirkinys iš Rimi  blush2.gif 

Grazute wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 26, 11:47)
Kur naujute dingo ? biggrin.gif lb grazu  wub.gif taskuota kokia idomi

biggrin.gif drinks_cheers.gif Graži žiedelių forma smile.gif

žanė labai graži naujokė smile.gif

beje ačiū už pagyras mano naujokėms smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saidutea: 26 liepos 2010 - 14:26
QUOTE
Pirkinys iš Rimi  parašyta yellow golden  matyt nekrūta, ale geltonomis jūs čia užkrėtėt, ti neatsilaikiau

ir as tokia norejau pirkt ,bet zmona uz rankos istempe is parduotuves doh.gif neleido,teks vienam,kada nulekt,tai nusipirksiu ka noresiu,dar nezino ,kad uzsisakiau,daba galvoju kaip,ja cia namo partemt g.gif
QUOTE
Prasom, noriu greiciau isdalint, nes labai jau daug veiklos turiu sia vasara 

Tina,rytoj pasistengsiu paimt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 07 26, 14:27)
ir as tokia norejau pirkt ,bet zmona uz rankos istempe is parduotuves doh.gif neleido,teks vienam,kada nulekt,tai nusipirksiu ka noresiu,dar nezino ,kad uzsisakiau,daba galvoju kaip,ja cia namo partemt  g.gif 

Tina,rytoj pasistengsiu paimt smile.gif

hihihi.gif jei bijai namo nešt manau bus norinčių priglaust biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 07 26, 15:13)
Pirkinys iš Rimi

bigsmile.gif swoon.gif taip ir iš pavydo mirti galima cool.gif kodėl aš tokios niekur nerandu doh.gif
labai graži wub.gif
QUOTE(egis11 @ 2010 07 26, 15:27)
zmona uz rankos istempe is parduotuves doh.gif neleido,teks vienam,kada nulekt,tai nusipirksiu ka noresiu,dar nezino ,kad uzsisakiau,daba galvoju kaip,ja cia namo partemt

nu žinai, žinai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
zane grazi naujoke bigsmile.gif kvepia?
Atsakyti
Sveikos, grazios visu naujokes 4u.gif
O as irgi rezgu minti uzsisakyti kelis augalelius is amazon. Nusiziurejus geltona vandute, kelis paphiopedilum, nes nei vieno neturiu, ir stai tokia vaivorykstine:
http://www.amazon.co...E/dp/B003DVCJ9S Gal kas zinot ar is tikruju ji prazys skirtingos spalvos ziedeliais is vieno augalelio? Kazkaip nenoriu nusivilti...
Beje, vakar namo parsinesiau du neziniukus, nera ko rodyt, nes tik lapai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lasvegiete: 26 liepos 2010 - 14:44