Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

va rimtai lotuliukas.gif
Atsakyti
O tu savo geliuka is Tinos pasiemei? Pasirodyk su foto 4u.gif
Atsakyti
Nea, mus su Tina skiria devynios marios ir kalnai lotuliukas.gif Lauksiu siuntinio mirksiukas.gif O tau salotos idomu ? blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 26, 11:25)

Zinok buciau tikrai apsikeitus, bet pasiziurejau, kad lygiai tokia pacia turiu, tad mainus atsaukiu kitam kartui. Dar turiu dvi neziniukes, kai prasiskleis, tada gal turesiu tokia pacia, galesiu apsikeist tada mirksiukas.gif


Vakar parsitempiau namo viena orche blush2.gif Vyras jau grieztai sake NE, bet as vistiek issisukau situacijoj, uz maximos pinigus pasiemiau, tada jis sutiko thumbup.gif
Atsakyti
Lerikyte, labai grazi neziniuke wub.gif wub.gif
O mano dracula,sedi lauke balkone,pakolkas lygtais viskas gerai.Tikiuosi aklimatizuosis laimingai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 26, 11:31)
Nea, mus su Tina skiria devynios marios ir kalnai  lotuliukas.gif Lauksiu siuntinio  mirksiukas.gif O tau salotos idomu ?  blink.gif biggrin.gif

Man idomu vistiek, kokios tos salotos. Pati labai laukiu siuntinio, zadejo siandien issiusti. Sake, kad pas manaja yra ziedkotis blush2.gif

Rodostoma, o tu rodeisi, jei ne, pasirodyk, man smalsu, kas kokias gavo blush2.gif
Atsakyti
Rodostoma,dekui 4u.gif As noriu irgi greiciau savo apciuciuot, apglostyt biggrin.gif

Nila, as irgi turiu labai panasi ta obelele g.gif Bet tau tikrai tokia pati neprasiskleis, perdaug jau gerai butu biggrin.gif biggrin.gif juokauju aisku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 26 liepos 2010 - 10:41
QUOTE(saidutea @ 2010 07 24, 11:01)

Nila tokią kaip tavo maximoj nukainuotą pasiemiau už 4 lt, su dviem žiedeliais. Tai vienas dar stovi žiedelis, nenuvysta niekaip... O šiaip geras sveikas augalas, dar kaip už 4 lt, pasisekė man smile.gif



Maniske ir kainavo nedaug, tik vienu pinigeliu daugiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 26, 11:36)
As noriu irgi greiciau savo apciuciuot, apglostyt  biggrin.gif

Nila, as irgi turiu lab biggrin.gif  panasi ta obelele  g.gif Bet tau tikrai tokia pati neprasiskleis, perdaug jau gerai butu  biggrin.gif  biggrin.gif juokauju aisku.


But gerai biggrin.gif Einu pafotkinti naujoke, imesiu nuotraukas, tada pasakysi ar turi ka panasaus. Kazkas is merginu kiek pamenu turi tokia, gal lark, nepamenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 26, 11:15)
Suzydėjo visa nežiniukė iš senių, dailiai žiedus sudėjo  biggrin.gif

žiedų žedelių wub.gif labai daili wub.gif

sveikos merginos 4u.gif
Atsakyti
Pokahonta, dekui wink.gif Tu visad tokia mandagi, pasisveikini lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 07 26, 11:35)
Man idomu vistiek, kokios tos salotos. Pati labai laukiu siuntinio, zadejo siandien issiusti. Sake, kad pas manaja yra ziedkotis  blush2.gif

Taip tavasis tetraspis su ziedkociu. Susukau kaip kudiki, nesu dabar i pasta.
Atsakyti
valio thumbup.gif

beje,ta meduza kokia grazi blink.gif uzsimaniau doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 26 liepos 2010 - 11:22