Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Stai:

Papildyta:
Augalai dideli, po keliones pavarge, matosi, kad auginti fermoj. Visumoj vaizdas manes nenuvyle. Vienoms gal pasiseke labiau, kitoms maziau, bet pas profes tikrai viskas isgyvens.
Papildyta:
Ryt dalinu nuo 11 iki 12 ryte. Paskui isvaziuoju. Grisiu sekmadieni vakare. Sorry - kitaip negaliu. Kitoms - issiusiu pirmadieni. Prasau man i e-maila surasyti pilnus adresus. Aciu 4u.gif
Papildyta:
Einu pamerksiu i vonele varguoles valandikei, nes gaila ziuret.
Papildyta:
O gal kas nori dar siandien artlekt? bigsmile.gif galit iki 24 val. biggrin.gif veliau eisiu miegot biggrin.gif
Atsakyti
siuo metu visos tarp phalaenospiu su padidinimo stiklu bando iskaityt savaji biggrin.gif

aciu Tina 4u.gif
Atsakyti
Tas ispudingas didelis desineje Živilės is kito forumo.

Prasciausiai atrodo pahl manni, su pazeistu lapuku ir dar kazkokiais juodais taskiukais ant lapu.
Atsakyti
nu super kaip tik man biggrin.gif lotuliukas.gif net nesistebiu, loterija mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 23 liepos 2010 - 20:10
Bet uztat didelis koks, viskas bus ok su juo. Pasikartosiu is fermos pirkom. Ten nieks joms lapeliu neglosto kasdien.
Atsakyti
Tu galvoji as pergyvenu? ax.gif ne 100 e kainavo biggrin.gif
Atsakyti
Na savo geliukus jau atsieme rodostomos vyras ir evaja.
Papildyta:
Egi, ryt vaziuosiu pro Karmelava, galiu tau atiduot prie kokios Briedziu medziokles augaliuka mirksiukas.gif jau geresniu salygu nebus biggrin.gif
Atsakyti
ką gi, jei jau paskelbei , kad atsiėmiau.... Gavau milžinišką dracula astuta (nuotraukoje viduryje viršutinėj eilėj). Auginių naujų lendančių net nesuskaičiuoju...

O mano phalaenopsis šimtu procentų sveikomis šaknimis... nei milimetro persodindama nepašalinau...žodžiu, aš labai patenkinta smile.gif

ačiū tau, Tina*... (beje, įsivaizdavau brunetę... lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evaja: 23 liepos 2010 - 21:37
QUOTE(Evaja @ 2010 07 23, 22:36)
.... Gavau milžinišką dracula astuta

O mano phalaenopsi

bet tai koks grožis žiedų wub.gif

o koks phalaenopsis?
Atsakyti
sakes kaip faina thumbup.gif kaip as jums baltai pavydziu 4u.gif blush2.gif 4u.gif kai dar kadanors uzsisakinesit, praneskit mirksiukas.gif doh.gif bet tai cia su vazoneliais ir siunte?, nes is ebay tai be vazonu siuncia kiek girdejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 07 23, 22:59)
bet tai koks grožis žiedų wub.gif

o koks phalaenopsis?


violacea malayan indigo blue

http://www.google.lt...i...sa=N&tab=wi

siuntė su vazonais.

Tiesa, nemačiau nei vieno vargšo. Visi daugiau ar mažiau normalūs. Įspūdį paliko egio11 psychopsis (žydintis), sokejukes phalaenopsis incriptio.... su geltonais apvadais lapų, misterijos neofinetia.... o šiai visi normalūs, tikrai wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evaja: 23 liepos 2010 - 22:04
QUOTE(Evaja @ 2010 07 23, 23:02)
violacea malayan indigo blue

o tu božie koks grožis wub.gif wub.gif wub.gif

jau ir man pavydas jama laugh.gif
o tai iš tokių fermų žydinčių nebūna, ane? blush2.gif

o tai čia ne visos dar gėliukės?
kur žydinti? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 23 liepos 2010 - 22:05