Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Pokahonta* @ 2010 07 23, 11:28)
paphiopedilum wub.gif

user posted image

buvau TIK GĖLĖSE, tai yra daug tokių raibuolių, kaina uždėta 48Lt. Čia su tokiais dvigubais vazonėliais, t.y po 2 augalus viename. Stovis neblogas, tokios didelės, sveikos, gražios. Su kuo susitarus, galima pirkti pusiau, visai nebrangiai gautusi.
Atsakyti
jo,man irgi tos geltonos peles snaudales is galvos neina.. doh.gif doh.gif doh.gif jau saviskiui ir bijau ka sakyt.sakys tikrai tau motin visai bash.gif jau paskutine karvute kai gavau nuo jo,tai sake nu tu bent menesi pabuk negalvojusi apie nauja orchideja doh.gif taip pabutai,bet cia Pele Snaudale kalta gun_bandana.gif nes problema,kur sutalpinti visas.
nila-s,grazi,gausiai zydi thumbup.gif
Atsakyti
Nusiraminkit, gausim mes tas geles mirksiukas.gif siandien apskambinau visus kurjerius, muitines, galiausiai olanda paklibinau. Panasu, kad musu siunta keliavo 3 dienas, nes tik siandien gauta LT (keistai jie ten duomenis atnaujina) ir dabar jau raso, kad isvezta pristatymui. Labai noreciau ryt paimt ja, ispakuociau augaliukus, padeciau vesiai, o gal kas dar ir spetu atsiimt, nes ryt isvaziuoju, grisiu sekmadieni vakare. Kitoms issiusciau pirmadieni.
Atsakyti
rodosi mano Brassia:

user posted image
Atsakyti
Evaja bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif oho wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 07 23, 14:59)
tik klausimas pagrindinis kaip jas visas sutalpinti

pas mane tai kol kas per akis, daug dar tilptų laugh.gif tik norisi, kad gražiai būtų smile.gif
bet kai pagalvoju kaip reikės kraustytis su visais vazonais blink.gif lotuliukas.gif turbūt vyras lieps pėsčiai susinešioti laugh.gif
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 23, 15:00)
pokahonta, kol neperdegsi - nebus

įdomu ar taip bus biggrin.gif
QUOTE(lark @ 2010 07 23, 16:28)
buvau TIK GĖLĖSE, tai yra daug tokių raibuolių, kaina uždėta 48Lt. Čia su tokiais dvigubais vazonėliais, t.y po 2 augalus viename. Stovis neblogas, tokios didelės, sveikos, gražios. Su kuo susitarus, galima pirkti pusiau, visai nebrangiai gautusi.

bet tai stoties turguje 35 jos, nuleido už 30 smile.gif
ir vazonai taip pat du smile.gif
QUOTE(Evaja @ 2010 07 23, 18:13)
rodosi mano Brassia:

ohoooooo bigsmile.gif va čia tai jooooooo bigsmile.gif kokia įdomi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2010 07 23, 19:13)
rodosi mano Brassia:


atėjau kaip pelė paskui sūrį blush2.gif va čia tai grožis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 07 23, 15:28)
buvau TIK GĖLĖSE, tai yra daug tokių raibuolių, kaina uždėta 48Lt. Čia su tokiais dvigubais vazonėliais, t.y po 2 augalus viename. Stovis neblogas, tokios didelės, sveikos, gražios. Su kuo susitarus, galima pirkti pusiau, visai nebrangiai gautusi.


buvau tokia nusipirkus su dvejais vazonais, nukainuota bet labai gerai atrode, vienas ziedas buvo nuzydejes o antra dar menesi zidejo, bet..... abidvi neisgyveno nes jos beveik neturejo saknu
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2010 07 23, 19:10)
..... abidvi neisgyveno nes jos beveik neturejo saknu

blink.gif o va tai tau unsure.gif
tai kažin kodėl taip mastau.gif
šiaip tai tikrai maži tie vazoniukai g.gif
įdomu kas pas mane vazonuose darosi g.gif o galima žydinčias pažiūrėti? persodinčiau mažu g.gif
Atsakyti
skambino Tina*, šiuo metu išvažiavo parsivežti mūsų krovinuko. Vakare viską apžiūrės, suskaičiuos, sudėlios ir ryt pradės dalinti wink.gif

Taigi, orchidėjos jau pas mus!
Atsakyti
niu va kokios geros naujienos thumbup.gif džiaugiuosi už jus, kad nerimas praėjo 4u.gif
lauksiu pasirodymo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 23 liepos 2010 - 19:09
clap.gif sokiai.gif
Atsakyti